Zobrazit na mapě

Ubytování v soukromí na Šumavě 65 volných objektů

Vyhledávání

Stylově zařízený apartmán v komfortním apartmánovém domě s krásným výhledem na šumavské kopce s bohatým sportovně-rekreačním vyžitím (bazén, tenisový kurt). Turistika.

1 ložnice / max 5 osob
číslo apartmánu: 0620a

Kvalitně zařízená chalupa k pronájmu leží na neoploceném pozemku (bazén, posezení, gril, ohniště), v chatové rekreační osadě u lesa na okraji obce v turisticky přitažlivé oblasti Šumavy.

3 ložnice / max 9 osob
číslo chalupy: 2264

V této nabídce najdete chaty a chalupy ideální pro vaše ubytování v soukromí na Šumavě.

Šumava patří mezi nejoblíbenější oblasti pro dovolenou v České republice. Příroda Národního parku Šumava je rozmanitá, má nádherné scenérie, husté lesy, jezera, vodopády, slatě a rašeliniště. Nabízí ideální podmínky pro turistické túry i cyklovýlety. Na Šumavě se nebudete nudit v žádném ročním období, vybírat můžete z mnoha sportovních a volnočasových aktivit nebo zážitků.

V zimě jsou pro vás připraveny ski areály Železná Ruda – Špičák, Kašperské Hory, Zadov, Javorník, které jsou vhodné pro celou rodinu, od začínajících lyžařů až po ty pokročilé.

Při svém ubytování v soukromí na Šumavě můžete navštívit nejpopulárnější turistické cíle, např. Černé a Čertovo jezero, Povydří, prales Boubín, rozhlednu Poledník, Stezku korunami stromů, Schwarzenberský plavební kanál, pramen Vltavy nebo hrady Kašperk a Rabí.

Můžete si také vybrat ubytování v soukromí v celé ČR zcela podle svých představ,  v nabídce máme chaty a chalupy po celé ČR, pro menší i větší skupinys bazénem nebo chaty u vody, i chaty ideální pro rodinnou dovolenou s dětmi i se psem. Dopřejte si zasloužený relax a pohodu.

Luxusně zařízená podkrovní zcela samostatná část chalupy s uzavřeným dvorem (terasa, posezení, gril, ohniště) na nádherné samotě uprostřed luk a lesů. Ideální k odpočinku. Cykloturistika.

2 ložnice / max 5 osob
číslo chalupy: 1334

Stylově zařízená roubená chalupa k pronájmu s oplocenou zahradou (altán s posezením, plynový gril, trampolína, stolní tenis, vyžití pro děti) leží v atraktivní lokalitě v malé šumavské osadě u lesa.

4 ložnice / max 16 osob
číslo chalupy: 2305

Kvalitně zařízený rekreační dům s velkou oplocenou zahradou (bazén, posezení, gril, houpačky, pískoviště) v tiché části obce s částečným výhledem k hradu Velhartice. Cykloturistika.

4 ložnice / max 9 osob
číslo chalupy: 0713

Poslední volné termíny v létě

Prostorná pěkná chalupa se saunou na neoplocené zahradě (bazén, brouzdaliště, stolní tenis, posezení, ohniště) na kraji malé osady blízko lesa s možností krásných výletů po celé Šumavě.

5 ložnic / max 14 osob
číslo chalupy: 0944

Stylová atraktivní chalupa k pronájmu v oplocené zahradě (pergola, gril) v tichém prostředí malé osady pouze o 4 chalupách v malebné šumavské lokalitě u lesa a horského potůčku.

3 ložnice / max 7 osob
číslo chalupy: 1438

Kvalitně zařízený rekreační dům k pronájmu leží v oplocené zahradě (terasa, pergola, trampolína, gril, ohniště) v malé obci v blízkosti hranic s Německem. Ideální pro výlety po celé Šumavě.

5 ložnic / max 13 osob
číslo chalupy: 2265

Poslední volné termíny v létě

Stylový kvalitně zařízený apartmán se samostatným vchodem v nově zrekonstruovaném apartmánovém domě s velkou zahradou (terasa s posezením, koupací jezírko) na malebném místě na kraji malé osady.

0 ložnice / max 3 osoby
číslo apartmánu: 1652b

Stylová velmi pěkně zařízená chalupa k pronájmu v oplocené zahradě (pergola s posezením, krb) leží v malebné šumavské přírodě v malé obci s nespočtem možností k turistickým výletům a cykloturistice.

3 ložnice / max 6 osob
číslo chalupy: 1538

1 - 10 z 65


Akceptované poukázky a asociace