Zobrazit na mapě

Ubytování v soukromí v Jeseníkách 66 volných objektů

Vyhledávání

Kvalitně zařízená chalupa resp. zcela samostatná podkrovní část chalupy s terasou (posezení, gril) ve velké oplocené zahradě jen 200 m od přehrady Slezská Harta (koupání, rybaření). Cykloturistika.

1 ložnice / max 5 osob
číslo chalupy: 1242

Moderní kvalitně zařízená chalupa k pronájmu s oplocenou zahradou (bazén, trampolína, vyžití pro děti, pergola, terasa, gril, ohniště) leží v obci na úpatí Jeseníků jen 6 km od Šumperku.

3 ložnice / max 7 osob
číslo chalupy: 2449

Hledáte ubytování v soukromí v Jeseníkách? Pronájem chaty nebo chalupy je pro vás skvělým řešením. Zajistí vám 100% soukromí, příjemné prostředí pro váš pobyt a navíc v srdci nádherné přírody. 

Jeseníky jsou velmi oblíbenou turistickou a lyžařskou oblastí České republiky, pronájem chaty je možný po celý rok. Můžete tu zažít nádhernou zimu, na lyžaře jsou připraveny ski areály Praděd, Karlov pod Pradědem, Červenohorské sedlo, Kouty nad Desnou, Ramzová nebo Petříkov.

V malebné krajině Jeseníků je velká řada atraktivních turistických cílů, za zmínku stojí např. Praděd, Kralický Sněžník, vodopády Bílé Opavy, Rešovské vodopády, zámek Velké Losiny. Dopřejte si ubytování v soukromí Jeseníky pro maximální odpočinek a pohodu.

Vybírejte to nejlepší ubytování v soukromí, v nabídce máme chaty a chalupy po celé ČR, pro menší i větší skupiny, s bazénem nebo chaty u vody, i chaty ideální pro rodinnou dovolenou s dětmi i se psem.

Poslední volné termíny v létě

Nová mimořádně atraktivní stylově zařízená roubená chalupa na neoploceném pozemku (bazén, trampolína, posezení, gril, dětský koutek) leží v okrajové části obce jen 3 km od termálního koupaliště.

4 ložnice / max 14 osob
číslo chalupy: 1636

Pěkná moderní novostavba rekreačního domu k pronájmu se saunou a zahradou (zastřešená terasa, gril, ohniště) leží nedaleko lesa v malebné horské rekreační obci pod Červenohorským sedlem.

4 ložnice / max 12 osob
číslo chalupy: 23104

Prostorná pěkně zařízená chalupa s infrasaunou a velkou oplocenou zahradou (pergola, ohniště, vyžití pro děti) leží na okraji obce v hornaté krajině Jeseníků a je ideální pro dovolenou po celý rok.

5 ložnic / max 16 osob
číslo chalupy: 2273

Zrekonstruovaná chalupa resp. luxusně zařízené přízemí chalupy se samostatným vchodem a zahradou (altán, gril) leží na okraji horské obce v samém srdci Jeseníků jen 9 km od Karlovy Studánky.

3 ložnice / max 10 osob
číslo chalupy: 2290

Velmi pěkná chata k pronájmu leží v oplocené zahradě (pergola s posezením, gril) v chatové osadě pod lesem na okraji obce jen 3 km od lázní Velké Losiny (zámek, termální koupaliště).

2 ložnice / max 7 osob
číslo chaty: 1736

Prohlíželo 112 lidí

Pěkná v retro stylu zařízená chata na neoploceném pozemku (terasa, posezení, krb) leží na klidném a malebném místě v horské chatové osadě nedaleko lesa jen 4,5 km od přehrady Krásné (koupání).

4 ložnice / max 8 osob
číslo chaty: 1838

Poslední volné termíny v létě

Pěkně zařízený mobilní domek k pronájmu se zastřešenou terasou leží v sousedství výletní restaurace (hřiště) a řeky Moravice na společném neoploceném pozemku s dalšími 2 mobilními domky.

3 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 2146b

Zrekonstruovaná kvalitně zařízená chata k pronájmu s wellness zázemím (vířivka, infrasauna), zastřešenou terasou a grilem leží na oplocené zahradě na klidném krásném místě u lesa na okraji obce.

2 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 2330

1 - 10 z 66


Akceptované poukázky a asociace