Zobrazit na mapě

Pronájem chaty u vody 76 volných objektů

Vyhledávání

Prohlíželo 96 lidí

Stylově zařízený srub s terasou a výhledem na rybník nabízí ubytování na ranchi s koňmi. Krásná příroda Podbeskydí a zvířata na ranchi dodávají pobytu ve srubu jedinečnou odpočinkovou atmosféru.

1 ložnice / max 2 osoby
číslo chaty: 2348

Mimořádně pěkná chalupa k pronájmu s wellness zázemím (vířivka, infrasauna), terasou a oplocenou zahradou (posezení, zahradní krb) leží v klidné krkonošské obci přímo u řeky Malé Labe.

3 ložnice / max 8 osob
číslo chalupy: 2354

Sníte o dovolené v Česku a ubytování u vody je pro vás to pravé? Vyberte si pronájem  chaty a  chalupy z naší nabídky Chaty u vody

Nabízené chaty a chalupy u vody leží v blízkosti koupaliště, aquaparku, přehrady, jezera, řeky nebo rybníka. Velmi oblíbenou oblastí pro ubytování u vody jsou Slapy, Lipno a celá oblast jižní Čechy. Chaty u vody se hodí  především pro letní dovolenou, ale své kouzlo mají i v dalších ročních obdobích. Jsou ideální volbou pro pobyty s dětmi i s partou přátel. V nabídce máme také chaty u vody vhodné pro rybaření.

Pokud preferujete dovolenou v ČR u vody, pronájem chaty nebo chalupy může splnit vaše představy. Velkou výhodou pobytu na chatě je především naprosté soukromí, žádná časová omezení a příznivá cena. Je jen na vás, kdy budete vstávat, kdy se vrátíte z výletu k večeři nebo kdy půjdete spát. 

Dopřejte si báječný relax na chatě u vody, v pohodlí, obklopeni přírodou a starosti nechte doma.

 

Prohlíželo 123 lidí

Nově zrekonstruovaná chalupa s terasou a zahradou (koupací vyhřívaný sud, posezení, ohniště s roštem) leží přímo na břehu Velkého borovanského rybníka s molem a pramicí v malebné jihočeské krajině.

3 ložnice / max 7 osob
číslo chalupy: 2364

Kvalitně zařízený rekreační dům na malebné samotě u Kurdějovského rybníka je součástí areálu farmy s cca. 20 druhy zvířat a leží v atraktivní oblasti pod Pálavou na Velkopavlovické cyklotrase.

3 ložnice / max 20 osob
číslo chalupy: 1908

Pěkně zařízený mobilní domek k pronájmu se zastřešenou terasou leží v sousedství výletní restaurace (hřiště) a řeky Moravice na společném neoploceném pozemku s dalšími 2 mobilními domky.

3 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 2146b

Poslední volné termíny v létě

Prohlíželo 158 lidí

Pěkná prostorná chalupa k pronájmu leží ve velké oplocené zahradě (posezení, gril, ohniště) s jezírkem a protékajícím potůčkem v malebném horském prostředí u lesa zcela na okraji obce.

3 ložnice / max 6 osob
číslo chalupy: 2045

Náš tip

Romanticky a útulně působící chata k pronájmu s krbem a udržovanou zahradou (venkovní posezení, ohniště, houpací síť) leží ve stráni nad přehradou Lipno (500 m). Ideální ke koupání a rybaření.

2 ložnice / max 3 osoby
číslo chaty: 2171

Prohlíželo 230 lidí

Stylově zařízená velmi pěkná chata k pronájmu leží na neoploceném pozemku (bazén, posezení, gril, ohniště) v malebné lokalitě nad řekou Otavou (rybaření) na okraji chatové osady.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 2068

Prohlíželo 107 lidí

Pěkná jednoduše zařízená chalupa k pronájmu s uzavřeným dvorem (pergola s posezením, gril, ohniště) v malé tiché obci u rybníka jen 7 km od Tábora v oblasti ideální pro cykloturistické výlety.

2 ložnice / max 4 osoby
číslo chalupy: 1465

Prohlíželo 119 lidí

Velmi pěkně zařízená chata k pronájmu s terasou leží na neoplocené zahradě (posezení, krb, gril) v chatové osadě u lesa na atraktivním místě jen 150 m od řeky Lužnice a 6 km od lázní Bechyně.

1 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 2163

1 - 10 z 76


Akceptované poukázky a asociace