Individuální přístup ke každému zákazníkovi

Jsme tady pro Vás. Rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy.  V pracovních dnech v čase od 8:00 do 17:00 hod. jsme Vám k dispozici na telefonních číslech +420 542 215 662 a +420 542 215 663 nebo také na bezplatné lince +420 800 101 127. 

V době nepřítomnosti, nebo pokud preferujete písemný kontakt, můžete využít e-mailového spojení info@ddsbrno.cz. Váš dotaz nebo poptávku pobytu můžete zaslat také vyplněním kontaktního formuláře. Dotazy ke konkrétním objektům je ideální zadat přímo v detailu dané chaty či chalupy.

Nicméně kompletní nabídku našich objektů, včetně možnosti podrobného vyhledávání, najdete na našem webu www.chaty-chalupy-dds.cz, který je Vám k dispozici 24 hodin denně, včetně možnosti pořízení on-line rezervace.

Pokud nemáte na vyhledávání na webu čas, nebo se Vám nepodaří vyhledat požadovanou chatu či chalupu, poradíme a pomůžeme Vám s výběrem chaty či chalupy tak, aby odpovídala Vašim představám a požadavkům.

Sestavíme a zašleme nabídku na míru - dle Vašich přání a potřeb. Obrátit se na nás můžete s důvěrou i pokud si nevíte rady se správným nastavením vyhledávání na našich webových stránkách.

Pošlete nám dotaz

nebo

Rezervovat pobyt na chatě

Akceptované poukázky a asociace