Chaty a chalupy pronájem - Akční nabídky

V akčních nabídkách najdete slevové akce zaměřené na výhodnou cenu, kvalitu ubytování a na období, kdy chcete na dovolenou vyrazit. Nechybí ani akce doporučující konkrétní turisticky zajímavá místa, sportovní aktivity nebo některé často poptávané vybavení chat a chalup. Vyberte si z nabídky pronájmu chat a chalup od DDS TOUR. 

Využijte nabídky ubytování pro letní dovolenou 2021 na chatách a chalupách v atraktivních turistických oblastech ČR i Slovenska.

V nabídce chaty a chalupy s bazénem jsou vybrány chaty, které mají k dispozici vlastní bazén. Pobyt na chatě s bazénem Vám určitě zpříjemní především letní dovolenou s dětmi.

Nabídka levná zimní dovolená je výběrem těch nejlevnějších chat a chalup z našeho katalogu. Zimní dovolenou na horách od DDS TOUR si může dovolit opravdu každý.

I v roce 2020 Vám nabízíme v našem online katalogu chaty a chalupy k pronájmu, které jsou v naší databázi rekreačních objektů zcela nově.

Využijte nabídku předsezónních pobytů na přelomu května a června. Najdete zde více volných termínů i příznivější cenu pobytu.

Nenašli jste volný termín pro dovolenou o letních prázdninách? Vyzkoušejte dovolenou na konci léta v zářijových termínech a užijte si babí léto.

Novinky v on-line katalogu chaty a chalupy k pronajmutí v roce 2019.

Nově zařazené chaty a chalupy k pronajmutí do on-line katalogu v roce 2018.

Nabídka Luxusní chaty je seznam těch nejlépe vybavených objektů z naší nabídky.

V nabídce silvestrovských pobytů jsou všechny objekty, které mají volný silvestrovský termín. Najdete zde silvestrovské pobyty na horách, ale i v jiných lokalitách České republiky a Slovenska. Využijte možnost...

Akceptované poukázky a asociace