Chaty a chalupy pronájem - Akční nabídky

V akčních nabídkách najdete slevové akce zaměřené na výhodnou cenu, kvalitu ubytování a na období, kdy chcete na dovolenou vyrazit. Nechybí ani akce doporučující konkrétní turisticky zajímavá místa, sportovní aktivity nebo některé často poptávané vybavení chat a chalup. Vyberte si z nabídky pronájmu chat a chalup od DDS TOUR. 

1 2 3 4 ..... 6

Novinky v katalogu 2019

Novinky v on-line katalogu chaty a chalupy k pronajmutí v roce 2019.

Novinky v katalogu 2018

Nově zařazené chaty a chalupy k pronajmutí do on-line katalogu v roce 2018.

Letní dovolená 2019 v ČR

Využijte nabídky ubytování pro letní dovolenou 2019 na chatách a chalupách v atraktivních turistických oblastech ČR i Slovenska.

Chaty s bazénem

V nabídce chaty a chalupy s bazénem jsou vybrány chaty, které mají k dispozici vlastní bazén. Pobyt na chatě s bazénem Vám určitě zpříjemní především letní dovolenou s dětmi.

Levná dovolená v létě

Levná dovolená na chatě je jedna z nabídek, kterou jsme pro naše zákazníky připravili. Zvláště pokud při týdenním pobytu plně využijete kapacitu vybrané chaty, vychází ubytování opravdu levně.

Luxusní chaty

Nabídka Luxusní chaty je seznam těch nejlépe vybavených objektů z naší nabídky.

Čarodějnice

Jarní prodloužený víkend na čarodějnice. Využijte květnového svátku 1.5. k pobytu o posledním dubnovém víkendu.

Silvestrovské pobyty

V nabídce silvestrovských pobytů jsou všechny objekty, které mají volný silvestrovský termín. Najdete zde silvestrovské pobyty na horách, ale i v jiných lokalitách České republiky a Slovenska. Využijte možnost pronájmu chaty či chalupy na Silvestra.

Zimní dovolená 2020

Nabídka ubytování na chatách a chalupách pro zimní dovolenou v ČR a na Slovensku. Speciální nabídky také pro všechny termíny jarních prázdnin.

Prodloužený víkend na chatě

V mimosezóně nabízíme pronájem chat a chalup na víkendové pobyty a prodloužené víkendy. Minimální délka pobytu jsou 2 noci. Užijte si víkendový pobyt na chatě v atraktivních lokalitách Česka.

1 2 3 4 ..... 6
Vyberte si chatu pro dovolenou

AKCEPTUJEME

Benefit Plus Ticket Holiday Gastro

Jsme členem Asociace
Českých cestovních
kanceláří a agentur

800 101 127
Po - Pá 8 - 17 hod.
Kontaktujte nás

Odesláním dotazu berete na vědomí zpracování osobních údajů.