Chaty a chalupy pronájem - Akční nabídky

V akčních nabídkách najdete slevové akce zaměřené na výhodnou cenu, kvalitu ubytování a na období, kdy chcete na dovolenou vyrazit. Nechybí ani akce doporučující konkrétní turisticky zajímavá místa, sportovní aktivity nebo některé často poptávané vybavení chat a chalup. Vyberte si z nabídky pronájmu chat a chalup od DDS TOUR. 

Využijte nabídky ubytování pro letní dovolenou 2024 na chatách a chalupách v atraktivních turistických oblastech ČR i Slovenska.

V nabídce chaty a chalupy s bazénem jsou vybrány chaty, které mají k dispozici vlastní bazén. Pobyt na chatě s bazénem Vám určitě zpříjemní především letní dovolenou s dětmi.

Nabídka dovolené se psem na chatách a chalupách, kde je pobyt se psem umožněn. Většina objektů v nabídce také disponuje zahradou či dvorkem, kde se bude moci Váš pes bez problémů proběhnout.

Vybrali jsme pro Vás chaty a chalupy, které jsou vhodné pro rodinnou dovolenou. Děti jistě ocení např. možnost koupání v bazénu u chaty či trampolínu na zahradě, dostatek prostoru v objektu, či vlastní zahradu.

Nabídka Luxusní chaty je seznam těch nejlépe vybavených objektů z naší nabídky.

Levná dovolená na chatě je jedna z nabídek, kterou jsme pro naše zákazníky připravili. Zvláště pokud při týdenním pobytu plně využijete kapacitu vybrané chaty, vychází ubytování opravdu levně.

V mimosezóně nabízíme pronájem chat a chalup na víkendové pobyty a prodloužené víkendy. Minimální délka pobytu jsou 2 noci. Užijte si víkendový pobyt na chatě v atraktivních lokalitách Česka.

Láká vás vyzkoušet netradiční ubytování? Jak by se vám líbilo na pár dní bydlet v chalupě s obytným větrným mlýnem nebo v lovecké chatě?

Chcete dětem dopřát nezapomenutelnou dovolenou? Nabízíme pronájem chat a chalup pro netradiční ubytování s dětmi.

Nabídka ubytování na chatách a chalupách pro zimní dovolenou v ČR a na Slovensku. Speciální nabídky také pro všechny termíny jarních prázdnin.

Akceptované poukázky a asociace