Chaty a chalupy pronájem - Akční nabídky

V akčních nabídkách najdete slevové akce zaměřené na výhodnou cenu, kvalitu ubytování a na období, kdy chcete na dovolenou vyrazit. Nechybí ani akce doporučující konkrétní turisticky zajímavá místa, sportovní aktivity nebo některé často poptávané vybavení chat a chalup. Vyberte si z nabídky pronájmu chat a chalup od DDS TOUR. 

Nabídka chat a chalup k pronajmutí, které jsme do on-line katalogu zařadili nově v roce 2022.

Využijte nabídky ubytování pro letní dovolenou 2023 na chatách a chalupách v atraktivních turistických oblastech ČR i Slovenska.

Nabídka ubytování na chatách a chalupách pro zimní dovolenou v ČR a na Slovensku. Speciální nabídky také pro všechny termíny jarních prázdnin.

V nabídce silvestrovských pobytů jsou všechny objekty, které mají předběžně volný silvestrovský termín. Najdete zde silvestrovské pobyty na horách, ale i v jiných atraktivních lokalitách Česka a Slovenska. Využijte...

Využijte státního svátku 28. září k prodlouženému víkendu na chatě.

V mimosezóně nabízíme pronájem chat a chalup na víkendové pobyty a prodloužené víkendy. Minimální délka pobytu jsou 2 noci. Užijte si víkendový pobyt na chatě v atraktivních lokalitách Česka.

Nenašli jste volný termín pro dovolenou o letních prázdninách? Vyzkoušejte dovolenou na konci léta v zářijových termínech a užijte si babí léto.

V nabídce chaty a chalupy s bazénem jsou vybrány chaty, které mají k dispozici vlastní bazén. Pobyt na chatě s bazénem Vám určitě zpříjemní především letní dovolenou s dětmi.

Nabídka Luxusní chaty je seznam těch nejlépe vybavených objektů z naší nabídky.

Každým rokem Vás informujeme o nově zařazených chatách a chalupách do naší nabídky. Ani letos tomu není jinak. Nabídku s novinkami 2021 Vám přinášíme právě teď.

Akceptované poukázky a asociace