Chaty a chalupy pronájem - Akční nabídky

V akčních nabídkách najdete slevové akce zaměřené na výhodnou cenu, kvalitu ubytování a na období, kdy chcete na dovolenou vyrazit. Nechybí ani akce doporučující konkrétní turisticky zajímavá místa, sportovní aktivity nebo některé často poptávané vybavení chat a chalup. Vyberte si z nabídky pronájmu chat a chalup od DDS TOUR. 

Využijte nabídky ubytování pro letní dovolenou 2021 na chatách a chalupách v atraktivních turistických oblastech ČR i Slovenska.

Každým rokem Vás informujeme o nově zařazených chatách a chalupách do naší nabídky. Ani letos tomu není jinak. Nabídku s novinkami 2021 Vám přinášíme právě teď.

V nabídce chaty a chalupy s bazénem jsou vybrány chaty, které mají k dispozici vlastní bazén. Pobyt na chatě s bazénem Vám určitě zpříjemní především letní dovolenou s dětmi.

Nabídka chaty a chalupy se slevou nabízí souhrn všech objektů, které mají v současnosti zadánu slevu. Využijte nabídku zlevněných pobytů na chatách a chalupách od DDS TOUR.

Levná dovolená na chatě je jedna z nabídek, kterou jsme pro naše zákazníky připravili. Zvláště pokud při týdenním pobytu plně využijete kapacitu vybrané chaty, vychází ubytování opravdu levně.

I v roce 2020 Vám nabízíme v našem online katalogu chaty a chalupy k pronájmu, které jsou v naší databázi rekreačních objektů zcela nově.

Využijte nabídku předsezónních pobytů na přelomu května a června. Najdete zde více volných termínů i příznivější cenu pobytu.

Nenašli jste volný termín pro dovolenou o letních prázdninách? Vyzkoušejte dovolenou na konci léta v zářijových termínech a užijte si babí léto.

Novinky v on-line katalogu chaty a chalupy k pronajmutí v roce 2019.

Nově zařazené chaty a chalupy k pronajmutí do on-line katalogu v roce 2018.

Akceptované poukázky a asociace