Chaty a chalupy pronájem - Akční nabídky

V akčních nabídkách najdete slevové akce zaměřené na výhodnou cenu, kvalitu ubytování a na období, kdy chcete na dovolenou vyrazit. Nechybí ani akce doporučující konkrétní turisticky zajímavá místa, sportovní aktivity nebo některé často poptávané vybavení chat a chalup. Vyberte si z nabídky pronájmu chat a chalup od DDS TOUR. 

Využijte nabídky ubytování pro letní dovolenou 2024 na chatách a chalupách v atraktivních turistických oblastech ČR i Slovenska.

Levná dovolená na chatě je jedna z nabídek, kterou jsme pro naše zákazníky připravili. Zvláště pokud při týdenním pobytu plně využijete kapacitu vybrané chaty, vychází ubytování opravdu levně.

V nabídce silvestrovských pobytů jsou všechny objekty, které mají předběžně volný silvestrovský termín. Najdete zde silvestrovské pobyty na horách, ale i v jiných atraktivních lokalitách Česka a Slovenska. Využijte...

Nabídka ubytování na chatách a chalupách pro zimní dovolenou v ČR a na Slovensku. Speciální nabídky také pro všechny termíny jarních prázdnin.

V nabídce chaty a chalupy s bazénem jsou vybrány chaty, které mají k dispozici vlastní bazén. Pobyt na chatě s bazénem Vám určitě zpříjemní především letní dovolenou s dětmi.

Nabídka Luxusní chaty je seznam těch nejlépe vybavených objektů z naší nabídky.

V mimosezóně nabízíme pronájem chat a chalup na víkendové pobyty a prodloužené víkendy. Minimální délka pobytu jsou 2 noci. Užijte si víkendový pobyt na chatě v atraktivních lokalitách Česka.

Využijte státního svátku 28. září k prodlouženému víkendu na chatě.

Vybrali jsme pro Vás chaty a chalupy, které jsou vhodné pro rodinnou dovolenou. Děti jistě ocení např. možnost koupání v bazénu u chaty či trampolínu na zahradě, dostatek prostoru v objektu, či vlastní zahradu.

Nově zařazené chaty a chalupy k pronajmutí do on-line katalogu v roce 2023.

Akceptované poukázky a asociace