Kam v květnu na víkend nebo dovolenou?

ilustrační obrázek - jarní květnové pobyty

Květnové svátky jsou každoročně ideální příležitostí k jarním pobytům. Státní svátky umožňují zrealizovat prodloužené víkendy i týdenní jarní dovolenou v Česku. Pokud nevíte, kam v květnu vyrazit na výlet, jsme tu právě pro Vás. 

K dispozici jsou chaty a chalupy všech cenových relací, levné i luxusní i chalupy vhodné pro pobyty s dětmi. Najdete zde rovněž chaty, kam můžete vyrazit se psem. Prostě vše, na co si vzpomenete. Neváhejte a vyberte si květnový pobyt na chatě.

Víkendy a prodloužené víkendy v květnu

Na rok 2019 jsme připravili hned několik nabídek na prodloužené víkendy v květnu. 

Pobyty na čarodějnice - Čarodějnice připadají každoročně na 30. dubna. Státní svátek 1.5. navazuje hned druhý den. V roce 2019 můžete využít nabídku prodloužených víkendů v termínu 27.4. do 1.5. na 4 noci. 

Pobyty na čarodějnice

 

První květnový víkend - první květnový svátek (Svátek práce) je v roce 2019 ve středu 1.května. Na první víkend v květnu doporučujeme prodloužený víkendový pobyt v termínu 1.5. - 5.5.2019.

Pobyty na první květnový víkend

 

Druhý víkend v květnu - druhý květnový svátek připadá opět na středu 8.5. (Den vítězství). O druhém květnovém víkendu doporučujeme pobyt na prodloužený víkend v termínu 8.5. - 12.5. 

Pobyty na druhý květnový víkend

 

Všechny květnové pobyty na víkend nebo prodloužený víkend můžete rezervovat i na Vámi vybrané termíny - minimálně 2 noci.

Dovolená v květnu - týdenní pobyty

Díky státním svátkům je možné v květnu ušetřit při týdenním pobytu na chatě 1 den dovolené. Výhodou dovolené v květnu je, že pobyty na chatách a chalupách v mimosezóně bývají levnější a dovolená Vás tak vyjde opravdu levně. 

Rezervovat týdenní dovolenou v květnu

 

 

 

Vyberte si chatu pro dovolenou

AKCEPTUJEME

Benefit Plus Ticket Holiday Gastro

Jsme členem Asociace
Českých cestovních
kanceláří a agentur

800 101 127
Po - Pá 8 - 17 hod.
Kontaktujte nás

Odesláním dotazu berete na vědomí zpracování osobních údajů.