Zaměstnanecké benefity - využití a možnosti platby

Proměňte své zaměstnanecké benefity za ubytování na našich chatách a chalupách po celé České republice i Slovensku a užijte si zaslouženou dovolenou podle svých představ.

Jsme partnery těchto benefitních společností:

Jak na to aneb snadno a rychle

Při objednání pobytu na webu www.chaty-chalupy-dds.cz uveďte do poznámky, že máte zájem na jeho úhradu využít konkrétní benefitní program. Zaplatit můžete kartou svého benefitního programu, poukázkou nebo některým z on-line způsobů platby.

Dovolenou si tak můžete vybrat v klidu domova přes internet a to z pestré nabídky ubytování na chatách a chalupách od DDS TOUR.

Pobyt můžete uhradit také prostřednictvím faktury vystavené Vašemu zaměstnavateli. 

Požadavek na úhradu pomocí zaměstnaneckých benefitů je třeba vždy uvádět v poznámce rezervace při on-line objednávce nebo sdělit našim operátorům při telefonické komunikaci. 

Platba benefitní kartou

Platba kartou benefitního programu je obvykle možná pomocí ověření v aplikaci zvolené benefitní společnosti. Při objednání na našem webu uveďte do poznámky, že chcete pro platbu využít konkrétní kartu benefitního programu. Výhoda platby kartou přes benefitní programy je její rychlost a jednoduché ověření platby, které se realizuje v rámci telefonického hovoru se zákazníkem. 

Platba poukázkámi

Platba poukázkami benefitních společností je také jednoduchá. Při objednání na našem webu uveďte do poznámky, že chcete pro platbu využít poukázky konkrétní benefitové společnosti (popř. doplňte i název poukázky). Naši zaměstnanci Vám poté napíši adresu, kam poukázky formou cenného psaní zaslat.

Platba na fakturu z FKSP

Úhrada dovolené z FKSP je jedna z možností, jak mohou zaměstnavatelé poskytovat benefity svým zaměstnancům. I tuto možnost  úhrady pobytu je možné u nás zrealizovat. Nejběžnější formou úhrady dovolené z FKSP je vystavení faktury na zaměstnavatele. Při rezervaci pobytu stačí uvést požadavek na úhradu fakturou a sdělit nám fakturační údaje svého zaměstnavatele. Možnost plateb přes FKSP obvykle umožňují i výše uvedené benefitní společnosti.

 

Platbu přes benefitní programy můžete využít i v penzionech v Třeboni, které naše společnost DDS TOUR provozuje. Jedná se o Schwarzenberský seník a Penzion Vratislavský dům

Rezervovat pobyt na chatě

Akceptované poukázky a asociace