Zaměstnanecké benefity - využití a možnosti platby

Proměňte své zaměstnanecké benefity za ubytování na našich chatách a chalupách po celé České republice i Slovensku a užijte si zaslouženou dovolenou podle svých představ.

Jsme partnery těchto benefitních společností:

Jak na to aneb snadno a rychle

Při objednání pobytu na webu www.chaty-chalupy-dds.cz uveďte do poznámky, že máte zájem na jeho úhradu využít konkrétní benefitní program. Zaplatit můžete kartou svého benefitního programu, poukázkou nebo některým z on-line způsobů platby.

Dovolenou si tak můžete vybrat v klidu domova přes internet a to z pestré nabídky ubytování na chatách a chalupách od DDS TOUR.

Pobyt můžete uhradit také prostřednictvím faktury vystavené Vašemu zaměstnavateli. 

Požadavek na úhradu pomocí zaměstnaneckých benefitů je třeba vždy uvádět v poznámce rezervace při on-line objednávce nebo sdělit našim operátorům při telefonické komunikaci. 

  • Platba benefitní kartou

Platba kartou benefitního programu je obvykle možná pomocí ověření v aplikaci zvolené benefitní společnosti. Při objednání na našem webu uveďte do poznámky, že chcete pro platbu využít konkrétní kartu benefitního programu. Výhoda platby kartou přes benefitní programy je její rychlost a jednoduché ověření platby, které se realizuje v rámci telefonického hovoru se zákazníkem. 

  • Platba poukázkámi

Platba poukázkami benefitních společností je také jednoduchá. Při objednání na našem webu uveďte do poznámky, že chcete pro platbu využít poukázky konkrétní benefitové společnosti (popř. doplňte i název poukázky). Naši zaměstnanci Vám poté napíši adresu, kam poukázky formou cenného psaní zaslat.

  • Platba na fakturu z FKSP

Úhrada dovolené z FKSP je jedna z možností, jak mohou zaměstnavatelé poskytovat benefity svým zaměstnancům. I tuto možnost  úhrady pobytu je možné u nás zrealizovat. Nejběžnější formou úhrady dovolené z FKSP je vystavení faktury na zaměstnavatele. Při rezervaci pobytu stačí uvést požadavek na úhradu fakturou a sdělit nám fakturační údaje svého zaměstnavatele. Možnost plateb přes FKSP obvykle umožňují i výše uvedené benefitní společnosti.

 

Platbu přes benefitní programy můžete využít i v penzionech v Třeboni, které naše společnost DDS TOUR provozuje. Jedná se o Schwarzenberský seník a Penzion Vratislavský dům
 

Akceptované poukázky a asociace