Informace a nabídky

Wellness pobyt s vířivkou je ideálním řešením pro relaxaci o dovolené nebo víkendovém pobytu. Chaty s vlastní vířivkou umožňují naplno využít soukromé wellness při vašem pobytu.

Chystáte se v zimně na dovolenou. Vyberte si z našich nabídek pro zimní pobyty v oblíbených zimních destinacích v blízkosti lyžařských středisek nebo udržovaných běžeckých tratí.

Nevíte, kde uplatnit svou Sodexo kartu a čerpat tak své zaměstnanecké benefity? Víte, že své benefity můžete proměnit i v úžasnou dovolenou? Naše společnost DDS TOUR je partnerem společnosti Sodexo od roku 2012.

Využijte své zaměstnanecké benefity k úhradě dovolené na chalupě v Česku nebo Slovensku. Jsme partner společnosti Benefity.cz, akceptujeme BenKartu.

Nevíte jak uplatnit Edenred benefity? Využijte je na dovolenou! U nás můžete uhradit týdenní pobyty na chatě pomocí poukázek Holiday, Multi i Compliments.

Rádi byste uplatnili své zaměstnanecké benefity na dovolenou? U nás můžete uhradit týdenní pobyty na chatě s využitím platby přes Up CZ.

Dostáváte pravidelně od vašeho zaměstnavatele příspěvek na dovolenou přes FKSP a nevíte kde ho uplatnit? Cestovní agentura DDS TOUR přijímá platby dovolené na fakturu od zaměstnavatele.

Dostáváte od vašeho zaměstnavatele poukázky Unišek+ FKSP a nevíte kde je uplatnit? Cestovní agentura DDS TOUR je partnerem společnosti Up Česká republika, která poukázky vydává.

Cestovní agentura DDS TOUR přijímá poukázky Sodexo Fokus Pass při platbě za ubytování na chatách a chalupách.

Cestovní agentura DDS TOUR přijímá poukázky Sodexo Bonus Pass při platbě za ubytování na chatách a chalupách.

Akceptované poukázky a asociace