Wellness pobyty s dětmi

​Když vyrážíte na víkend nebo na dovolenou s dětmi, je skvělé mít po ruce různé možnosti vyžití. Nabídka wellness chat tak může být to pravé. Děti můžete seznamovat s krásami naší republiky, podnikat dobrodružné výlety do okolí, nechat je jen tak řádit na zahradě a také využít vybavení wellness chat, mezi které patří vířivka, sauna, vnitřní bazén nebo koupací sud

Chaty a chalupy s wellness

Wellnes pobyty s dětmi na chatě umožňují využít wellness naplno, protože je pouze pro vás. Bazén nebo vířivku můžete používat, kdy se vám zachce, nejste omezeni denní ani noční dobou. Pro děti je pobyt ve vířivce skvělou zábavou  a navíc je krásně naladí na čas spaní. A pro rodiče je také k nezaplacení, odbourává totiž stres a uvolňuje napětí. Stačí si vybrat chatu nebo chalupu, která je pro vás ta pravá. Wellness pobyt na útulné chatě, v naprostém soukromí, je ideálním řešením pro rodiny s dětmi. 

O příznivých účincích saunování už jste určitě slyšeli, ale víte, že je skvělé právě i pro děti? Je totiž jedním z nejlepších způsobů, jak u dětí zvýšit imunitu. Děti, které se pravidelně saunují, prodělávají mnohem méně infekce horních cest dýchacích, a pokud už onemocní, průběh nemoci je lehčí a bez komplikací. Při saunování s dětmi je však potřeba dodržovat několik základních pravidel, teplota sauny by měla být pro děti o 10 °C nižší než pro dospělé, tedy zhruba 70 – 85 °C. Kojenci a mladší batolata by v sauně neměli zůstávat déle než 3 minuty, u větších dětí by doba prohřívání neměla přesáhnout 5 – 8 minut.

Pobyt na wellness chatě si s dětmi určitě užijete. 


 


Související chaty a chalupy

Luxusní roubená chalupa k pronájmu s terasou, saunou a stylovou obytnou místností leží na lukrativním místě vysoko v horách v atraktivní lokalitě pod Lysou horou (ideální pro lyžaře a turisty).

4 ložnice / max 11 osob
číslo chalupy: 2053

Kvalitně zařízená horská chalupa k pronájmu se saunou a terasou v neoplocené zahradě (bazén, trampolína, posezení, krb) v horské obci v malebném horském údolí u říčky Malé Labe nedaleko lesa.

8 ložnic / max 20 osob
číslo chalupy: 1527

Prohlíželo 113 lidí

Luxusní chata se zastřešenou terasou (vířivka, posezení s grilem a ohřívačem) leží na oploceném pozemku (trampolína, vyžití pro děti) na malebné samotě jen 10 km od lázní Luhačovice.

3 ložnice / max 8 osob
číslo chaty: 2115

Rezervováno 3. 12.

Luxusní chalupa s vlastním wellness (bazén, vířivka, sauna) k pronájmu na oploceném pozemku (gril, udírna, posezení, pískoviště) leží v klidné vesnici 7 km od Pecky (hrad, koupaliště).

3 ložnice / max 10 osob
číslo chalupy: 2132

Luxusní apartmán s vlastním wellness (bazén, vířivka, sauna) k pronájmu na oploceném pozemku (gril, udírna, posezení, pískoviště) leží v klidné vesnici 7 km od Pecky (hrad, koupaliště).

1 ložnice / max 3 osoby
číslo apartmánu: 2132a

Luxusní část chalupy s vlastním wellness (bazén, vířivka, sauna) k pronájmu na oploceném pozemku (gril, udírna, posezení, pískoviště) leží v klidné vesnici 7 km od Pecky (hrad, koupaliště).

2 ložnice / max 7 osob
číslo chalupy: 2132b

Stylově zařízená mimořádně atraktivní chata s wellness místností (infrasauna, vířivka) leží na neopoceném pozemku (posezení, krb, gril) v chatové osadě u lesa s nádherným výhledem do okolí.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 1747

Mimořádně luxusní stylová chalupa se sportovní a relaxační místností (vířivka) a saunou na neoploceném pozemku s terasou (bazén, posezení, krb) v krásné lokalitě tiché chalupářské osady.

3 ložnice / max 6 osob
číslo chalupy: 1068

Akceptované poukázky a asociace