Kam na Velikonoce

Nevíte kam vyrazit na velikonoční víkend? Pobyt na chatě vám zaručuje naprosté soukromí, časovou volnost, spoustu zážitků, krásnou přírodu v okolí, a to vše za rozumnou cenu. Je jen na vás, kdy vstanete, nebo kdy budete večeřet. Dress code vás také nemusí trápit, snídaně v pyžamu se může jevit jako skvělý nápad. Velikonoce si tak můžete užít s rodinou a dětmi nebo s partou přátel v útulné chatě podle vašich představ.

Objednat velikonoční pobyt

Kam na Velikonoce s dětmi? Na chatu! Většina chat a chalup z naší nabídky se nachází na venkově, v obcích nebo chatových osadách. Kde jinde si užít ty pravé Velikonoce? Tady se tradice ještě udržují a tak se raději připravte na koledníky. S dětmi můžete vyrazit na koledu a vyprávět jim o velikonočních zvycích. Zkuste uplést pomlázku, obarvěte vajíčka a nezapomeňte upéct skvělého velikonočního beránka. 

Je jen na vás, zda si velikonoční pobyt na chatě užijete čistě odpočinkově nebo aktivně. Můžete vyrazit na výlet na kolech nebo objevovat památky a další turistické cíle v okolí. Anebo se jen tak brouzdat přírodou a kochat se, jaká kouzla jaro dokáže.

Pro velikonoční pobyt s dětmi můžete vybírat z chat, které disponují zázemím pro děti jako je třeba trampolína či houpačky na zahradě, ping pong nebo stolní fotbálek. Pokud chcete relaxovat na 100 %, můžete si vybrat chatu z naší nabídky Wellness chaty. Tyto chaty disponují např. vnitřním bazénem, saunou nebo vířivkou. 

Naše cestovní agentura DDS TOUR s.r.o. nabízí kromě pronájmu chat a chalup  také pobyty v našich dvou penzionech v jižních Čechách a to přímo v malebné Třeboni. Prozkoumejte nabídku na velikonoční pobyt v penzionu Schwarzenberský seník a Velikonoce – Vratislavský dům.

 

Kompletní nabídka chat na Velikonoce


Související chaty a chalupy

Stylově zrekonstruovaný původní statek k pronájmu na oploceném pozemku (koupací jezírko, posezení, gril, zahradní krb, infrasauna) v klidné obci na Vysočině 10 km jižně od Jihlavy.

3 ložnice / max 8 osob
číslo chalupy: 2213

Jednoduše zařízený zahradní domek na oploceném pozemku (terasa s posezením, gril, lehátka) v okrajové části nejznámějšího lázeňského města.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 2234

Dnes zobrazeno 21x

Prostorná horská chata k pronájmu na neoploceném pozemku se společenskou místností leží na atraktivním klidném místě u lesa přímo na turistické stezce vedoucí do vrcholových partií Jizerských hor.

5 ložnic / max 21 osob
číslo chaty: 2299

Účelně zařízená chalupa k pronájmu leží na neoploceném pozemku (venkovní posezení s grilem a ohništěm) nedaleko největšího lyžařského areálu Klínovec. Ideální pro lyžaře, turisty a cykloturisty.

4 ložnice / max 14 osob
číslo chalupy: 2251

Vkusně a moderně zrekonstruovaná roubená chalupa k pronájmu se stylovým obytným pokojem leží na neoploceném pozemku (pergola s posezením, gril, ohniště) v malebné krajině Podještědí.

3 ložnice / max 8 osob
číslo chalupy: 2228

Zrekonstruovaná chalupa resp. luxusně zařízené přízemí chalupy se samostatným vchodem a zahradou (altán, gril) leží na okraji horské obce v samém srdci Jeseníků jen 9 km od Karlovy Studánky.

3 ložnice / max 10 osob
číslo chalupy: 2290

Kvalitně vybavená chalupa se saunou k pronájmu leží na oploceném pozemku (posezení s krbem a udírnou, stolní tenis, ruské kuželky, hřiště, trampolína, pískoviště, houpačky) pod Lysou horou.

5 ložnic / max 14 osob
číslo chalupy: 2219

Prostorná mimořádně atraktivní chalupa k pronájmu s obytnou kuchyní, zimní zahradou (vířivka, infrasauna, posezení, gril) a oploceným pozemkem (bazén, trampolína, vyžití pro děti, ohniště).

5 ložnic / max 23 osob
číslo chalupy: 2174

Akceptované poukázky a asociace