Ubytování na horách s dětmi

Vyberte si to pravé ubytování na horách s dětmi na chatě nebo chalupě. Najdete zde  ideální zázemí pro zimní pobyty.

Zimní dovolená na horách 

Rádi byste vyrazili na dovolenou na hory i s dětmi? Skvělým řešením je pronájem chaty nebo chalupy, který nabízí mnoho výhod právě pro pobyty s dětmi. Na prvním místě je naprosté soukromí a časová volnost. Je jen na vás, kdy budete vstávat, snídat nebo večeřet. Na snídani můžete klidně v pyžamu, děti mohou běhat a dovádět, nikoho nebudou rušit a vy tak můžete být v klidu a pohodě.

Vychutnejte si zimní pobyt na horách s dětmi ve vší parádě. Přes den se zabavíte na nejbližších sjezdovkách nebo kopcích přímo vyzývajících k sáňkování, malé nelyžaře můžete dát do lyžařské školky, kterou nabízí téměř každé lyžařské středisko. Sami si zatím můžete užít zasněžené svahy a odpoledne se společně s dětmi vydat vstříc dalším dobrodružstvím. 

Po rodinné poradě se buď vydáte za poznáváním atraktivních turistických cílů v okolí nebo se vrátíte do vyhřáté chaty, zachumláte se do deky a parádně si užijete společný čas s rodinou. Je jen na vás, zda si naplánujete aktivní nebo relaxační dovolenou. Nezapomenutelný pobyt na horách s dětmi může začít, stačí si rezervovat „ tu pravou ořechovou“ chatu či chalupu a můžete se začít těšit na společné zážitky.

V zimním období je také velmi žádaný Silvestr na horách s dětmi, i proto naše cestovní agentura nabízí silvestrovské týdenní pobyty. V nabídce Zimní dovolená na horách a Jarní prázdniny 2023 na horách najdete chaty a chalupy v atraktivních horských oblastech s ideálními podmínkami pro lyžování. Nejoblíbenější oblast pro ubytování na horách s dětmi jsou Krkonoše, v naší nabídce Chaty Krkonoše můžete vybírat tu nejlepší chatu pro vaší rodinu.


Související chaty a chalupy

Jednoduše zařízený zahradní domek na oploceném pozemku (terasa s posezením, gril, lehátka) v okrajové části nejznámějšího lázeňského města.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 2234

Prohlíželo 151 lidí

Rezervováno včera

Útulně a pěkně zařízená chata v částečně oplocené zahradě (posezení, gril, ohniště) zcela na kraji obce jen 500 m od rekreačního rybníka a jen 3 km od Humpolce (zřícenina hradu Orlík).

2 ložnice / max 5 osob
číslo chaty: 0718
Rádi byste vyrazili na dovolenou na hory i s dětmi? Skvělým řešením je pronájem chaty nebo chalupy, který nabízí mnoho výhod právě pro rodiny s dětmi.

Kvalitně zařízená horská chalupa k pronájmu se saunou a terasou v neoplocené zahradě (bazén, trampolína, posezení, krb) v horské obci v malebném horském údolí u říčky Malé Labe nedaleko lesa.

8 ložnic / max 20 osob
číslo chalupy: 1527

Překrásná stylově zařízená roubená chalupa k pronájmu leží na částečně oploceném pozemku (sauna, posezení, gril, ohniště, vyžití pro děti) u lesa v atraktivní lokalitě Národního Krkonošského parku.

5 ložnic / max 16 osob
číslo chalupy: 2028

Luxusní roubená chalupa k pronájmu s terasou, saunou a stylovou obytnou místností leží na lukrativním místě vysoko v horách v atraktivní lokalitě pod Lysou horou (ideální pro lyžaře a turisty).

4 ložnice / max 11 osob
číslo chalupy: 2053

Prohlíželo 842 lidí

Stylová pěkně zařízená chalupa k pronájmu se saunou a stolním fotbalem v oplocené zahradě (bazén, stolní tenis, dětský koutek, gril) v malebné tiché lokalitě na kraji malé podhorské obce.

2 ložnice / max 8 osob
číslo chalupy: 1543

Mimořádně atraktivní chata v oplocené zahradě (bazén, trampolína, dětský koutek, posezení, krb, sauna, koupací káď) v malé tiché obci jen 10 km od Dolní Moravy (Stezka v oblacích).

4 ložnice / max 10 osob
číslo chaty: 1370

Stylová velmi pěkná chalupa k pronájmu se společenskou místností (dětský koutek), oploceným dvorem (posezení, krb) a zahrádkou (houpačky) leží v horské obci v turisty i lyžaři oblíbené oblasti.

6 ložnic / max 13 osob
číslo chalupy: 1820

Akceptované poukázky a asociace