Ubytování na horách s dětmi

Vyberte si to pravé ubytování na horách s dětmi na chatě nebo chalupě. Najdete zde  ideální zázemí pro zimní pobyty.

Zimní dovolená na horách 

Rádi byste vyrazili na dovolenou na hory i s dětmi? Skvělým řešením je pronájem chaty nebo chalupy, který nabízí mnoho výhod právě pro pobyty s dětmi. Na prvním místě je naprosté soukromí a časová volnost. Je jen na vás, kdy budete vstávat, snídat nebo večeřet. Na snídani můžete klidně v pyžamu, děti mohou běhat a dovádět, nikoho nebudou rušit a vy tak můžete být v klidu a pohodě.

Vychutnejte si zimní pobyt na horách s dětmi ve vší parádě. Přes den se zabavíte na nejbližších sjezdovkách nebo kopcích přímo vyzývajících k sáňkování, malé nelyžaře můžete dát do lyžařské školky, kterou nabízí téměř každé lyžařské středisko. Sami si zatím můžete užít zasněžené svahy a odpoledne se společně s dětmi vydat vstříc dalším dobrodružstvím. 

Po rodinné poradě se buď vydáte za poznáváním atraktivních turistických cílů v okolí nebo se vrátíte do vyhřáté chaty, zachumláte se do deky a parádně si užijete společný čas s rodinou. Je jen na vás, zda si naplánujete aktivní nebo relaxační dovolenou. Nezapomenutelný pobyt na horách s dětmi může začít, stačí si rezervovat „ tu pravou ořechovou“ chatu či chalupu a můžete se začít těšit na společné zážitky.

V zimním období je také velmi žádaný Silvestr na horách s dětmi, i proto naše cestovní agentura nabízí silvestrovské týdenní pobyty. V nabídce Zimní dovolená na horách a Jarní prázdniny na horách najdete chaty a chalupy v atraktivních horských oblastech s ideálními podmínkami pro lyžování. Nejoblíbenější oblast pro ubytování na horách s dětmi jsou Krkonoše, v naší nabídce Chaty Krkonoše můžete vybírat tu nejlepší chatu pro vaší rodinu.


Související chaty a chalupy

Kvalitně zařízená chalupa k pronájmu v oplocené zahradě (bazén, travnatá plocha pro míčové hry, stolní tenis, posezení) v malé obci na úpatí Žďárských vrchů a nedaleko mikroregionu Toulovcovy Maštale.

2 ložnice / max 6 osob
číslo chalupy: 0841

Prohlíželo 98 lidí

Stylová nově zrekonstruovaná chalupa k pronájmu s dobově zařízenou obytnou místností (krb, kachlová kamna), uzavřeným dvorkem a pergolou leží ve vinařské obci v regionu ideálním k cykloturistice.

2 ložnice / max 7 osob
číslo chalupy: 1612
Rádi byste vyrazili na dovolenou na hory i s dětmi? Skvělým řešením je pronájem chaty nebo chalupy, který nabízí mnoho výhod právě pro rodiny s dětmi.

Prohlíželo 118 lidí

Útulně a pěkně zařízená chata v částečně oplocené zahradě (posezení, gril, ohniště) zcela na kraji obce jen 500 m od rekreačního rybníka a jen 3 km od Humpolce (zřícenina hradu Orlík).

2 ložnice / max 5 osob
číslo chaty: 0718

Velmi pěkná novostavba chalupy k pronájmu s oplocenou zahradou (terasa, gril) leží na okraji obce v malebné krajině Železných hor jen 4 km od vodní nádrže Seč (koupání, vodní sporty).

4 ložnice / max 12 osob
číslo chalupy: 2341

Dnes zobrazeno 10x

Velmi pěkně zařízená chata se saunou a terasou (posezení, krb) na velkém přírodním pozemku na malebné polosamotě u lesa a horského potoka v horském údolí na úpatí hory Radhošť.

2 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 1548

Dnes zobrazeno 9x

Stylová kvalitně zařízená horská chalupa v částečně oplocené zahradě (bazén, koupací sud, stolní tenis, šipky, posezení, ohniště, dětský koutek) v malebné šumavské přírodě přímo pod horou Ostrý.

4 ložnice / max 14 osob
číslo chalupy: 0724

Stylově zrekonstruovaná atraktivní chata se sportovní místností (kulečník, stolní tenis) a wellness koupelnou (vířivá vana, sauna) na neoploceném pozemku v pěkném místě na kraji malé horské osady.

5 ložnic / max 15 osob
číslo chaty: 1468

Velmi pěkná vkusně zařízená chata k pronájmu s krbem na neoploceném pozemku (pergola s posezením) na malebném místě pod lesem v blízkosti řeky a cyklostezky Bečvy.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 1631

Akceptované poukázky a asociace