Ubytování na horách s dětmi

Vyberte si to pravé ubytování na horách s dětmi na chatě nebo chalupě. Najdete zde  ideální zázemí pro zimní pobyty.

Zimní dovolená na horách 

Rádi byste vyrazili na dovolenou na hory i s dětmi? Skvělým řešením je pronájem chaty nebo chalupy, který nabízí mnoho výhod právě pro pobyty s dětmi. Na prvním místě je naprosté soukromí a časová volnost. Je jen na vás, kdy budete vstávat, snídat nebo večeřet. Na snídani můžete klidně v pyžamu, děti mohou běhat a dovádět, nikoho nebudou rušit a vy tak můžete být v klidu a pohodě.

Vychutnejte si zimní pobyt na horách s dětmi ve vší parádě. Přes den se zabavíte na nejbližších sjezdovkách nebo kopcích přímo vyzývajících k sáňkování, malé nelyžaře můžete dát do lyžařské školky, kterou nabízí téměř každé lyžařské středisko. Sami si zatím můžete užít zasněžené svahy a odpoledne se společně s dětmi vydat vstříc dalším dobrodružstvím. 

Po rodinné poradě se buď vydáte za poznáváním atraktivních turistických cílů v okolí nebo se vrátíte do vyhřáté chaty, zachumláte se do deky a parádně si užijete společný čas s rodinou. Je jen na vás, zda si naplánujete aktivní nebo relaxační dovolenou. Nezapomenutelný pobyt na horách s dětmi může začít, stačí si rezervovat „ tu pravou ořechovou“ chatu či chalupu a můžete se začít těšit na společné zážitky.

V zimním období je také velmi žádaný Silvestr na horách s dětmi, i proto naše cestovní agentura nabízí silvestrovské týdenní pobyty. V nabídce Zimní dovolená na horách a Jarní prázdniny 2023 na horách najdete chaty a chalupy v atraktivních horských oblastech s ideálními podmínkami pro lyžování. Nejoblíbenější oblast pro ubytování na horách s dětmi jsou Krkonoše, v naší nabídce Chaty Krkonoše můžete vybírat tu nejlepší chatu pro vaší rodinu.


Související chaty a chalupy

Luxusní roubená chalupa k pronájmu s terasou, saunou a stylovou obytnou místností leží na lukrativním místě vysoko v horách v atraktivní lokalitě pod Lysou horou (ideální pro lyžaře a turisty).

4 ložnice / max 11 osob
číslo chalupy: 2053

Zcela samostatná pěkně zařízená část dvojdomku (chalupy) s vlastním vchodem v neoplocené zahradě (posezení, ohniště) na klidném místě na kraji obce jen 0,9 km od přehrady Trnávka (koupání, rybaření).

2 ložnice / max 8 osob
číslo chalupy: 1512

Dnes zobrazeno 12x

Prostorná horská chalupa k pronájmu na neoploceném pozemku se nachází na malebné samotě u lesa přímo na turistické stezce vedoucí do Janských Lázní a jen 1,5 km od ski areálu Černá hora.

6 ložnic / max 24 osob
číslo chalupy: 1672

Překrásná stylově zařízená roubená chalupa k pronájmu leží na částečně oploceném pozemku (sauna, posezení, gril, ohniště, vyžití pro děti) u lesa v atraktivní lokalitě Národního Krkonošského parku.

5 ložnic / max 16 osob
číslo chalupy: 2028

Kvalitně zařízená horská chalupa k pronájmu se saunou a terasou v neoplocené zahradě (bazén, trampolína, posezení, krb) v horské obci v malebném horském údolí u říčky Malé Labe nedaleko lesa.

8 ložnic / max 20 osob
číslo chalupy: 1527

Rezervováno včera

Kvalitně a velmi pěkně zařízená chalupa k pronájmu leží ve velké oplocené zahradě (bazén, trampolína, dětský koutek, terasa s posezením, gril) v tiché ulici v okrajové části města.

2 ložnice / max 6 osob
číslo chalupy: 1750

Pěkně zařízená chata resp. zcela samostatná polovina dvojchaty se samostatným vchodem a zahradou (bazén, krb a pergola) v malé chatové osadě v blízkosti lesa. Ideální podmínky k turistice.

2 ložnice / max 5 osob
číslo chaty: 1235

Dnes zobrazeno 15x

Rezervováno 7. 12.

Útulně a pěkně zařízená chata v částečně oplocené zahradě (posezení, gril, ohniště) zcela na kraji obce jen 500 m od rekreačního rybníka a jen 3 km od Humpolce (zřícenina hradu Orlík).

2 ložnice / max 5 osob
číslo chaty: 0718

Akceptované poukázky a asociace