Ubytování s vířivkou na terase

Vyberte si chatu nebo chalupu s vířivkou na terase a relaxujte v naprostém soukromí a v příjemném prostředí. Vířivku můžete využít, kdy se vám zachce, ve dne, v noci, žádné rezervace.

V naší nabídce ubytování a pobytů s vířivkou najdete chaty, chalupy a apartmány s vířivkou na terase, na pokoji nebo v areálu chaty. Můžete si tak dopřát privátní wellness s vířivkou za příznivou cenu.

Pobyty s vířivkou

Ubytování s vířivkou na teraseUbytování s vířivkou má ohromnou výhodu v tom, že bude po celou dobu pobytu jen vaše a využít ji můžete kdykoli, nebudete potkávat jiné hosty, nikdo neruší, zkrátka dokonalý odpočinek. Uvelebte se ve vířivce a dopřejte si pohodu, klid a naprosté nicnedělání.

Na dovolenou jezdíme s úmyslem pořádně si odpočinout, něco zažít, strávit společný čas s přáteli nebo rodinou. A co je k odpočinku lepšího než vlastní vířivka? Pobyt ve vířivce totiž odbourává stres, uvolňuje napětí a pomáhá proti nespavosti.

Pobyty s vířivkou jsou skvělé i pro rodiny s dětmi. Radostné vískání dětí nebude nikoho rušit a vy si tak nemusíte dělat žádné starosti.

Tento zážitek může být také skvělým dárkem. Věnovat ho můžete prostřednictvím našich dárkových poukazů.

Pokud byste před vířivkou upřednostnili spíše vnitřní bazén, vířivý (koupací) sud nebo saunu, prohlédněte si naši další nabídku wellness chat, které toto vybavení nabízejí.

 


Související chaty a chalupy

Dnes zobrazeno 20x

Luxusní chata se zastřešenou terasou (vířivka, posezení s grilem a ohřívačem) leží na oploceném pozemku (trampolína, vyžití pro děti) na malebné samotě jen 10 km od lázní Luhačovice.

3 ložnice / max 8 osob
číslo chaty: 2115

Dnes zobrazeno 8x

Luxusní chalupa s vlastním wellness (bazén, vířivka, sauna) k pronájmu na oploceném pozemku (gril, udírna, posezení, pískoviště) leží v klidné vesnici 7 km od Pecky (hrad, koupaliště).

3 ložnice / max 10 osob
číslo chalupy: 2132

Luxusní apartmán s vlastním wellness (bazén, vířivka, sauna) k pronájmu na oploceném pozemku (gril, udírna, posezení, pískoviště) leží v klidné vesnici 7 km od Pecky (hrad, koupaliště).

1 ložnice / max 3 osoby
číslo apartmánu: 2132a

Luxusní část chalupy s vlastním wellness (bazén, vířivka, sauna) k pronájmu na oploceném pozemku (gril, udírna, posezení, pískoviště) leží v klidné vesnici 7 km od Pecky (hrad, koupaliště).

2 ložnice / max 7 osob
číslo chalupy: 2132b

Dnes zobrazeno 11x

Stylově zařízená mimořádně atraktivní chata s wellness místností (infrasauna, vířivka) leží na neopoceném pozemku (posezení, krb, gril) v chatové osadě u lesa s nádherným výhledem do okolí.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 1747

Dnes zobrazeno 9x

Mimořádně luxusní stylová chalupa se sportovní a relaxační místností (vířivka) a saunou na neoploceném pozemku s terasou (bazén, posezení, krb) v krásné lokalitě tiché chalupářské osady.

3 ložnice / max 6 osob
číslo chalupy: 1068

Útulně zařízená chata k pronájmu s infrasaunou a vířivým sudem leží na neoploceném pozemku 100 m od lyžařského vleku a díky bohatému vyžití je obzvlášť vhodná pro rodinnou dovolenou s dětmi.

2 ložnice / max 7 osob
číslo chaty: 2151

Dnes zobrazeno 41x

Kompletně zrekonstruovaná chalupa k pronájmu s oplocenou zahradou (vířivka, pergola, gril, ohniště) leží na okraji lázeňského města na atraktivním místě v podzámčí jen 100 m od řeky Lužnice.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chalupy: 2164

Akceptované poukázky a asociace