Ubytování s vířivkou na terase

Vyberte si chatu nebo chalupu s vířivkou na terase a relaxujte v naprostém soukromí a v příjemném prostředí. Vířivku můžete využít, kdy se vám zachce, ve dne, v noci, žádné rezervace.

V naší nabídce ubytování a pobytů s vířivkou najdete chaty, chalupy a apartmány s vířivkou na terase, na pokoji nebo v areálu chaty. Můžete si tak dopřát privátní wellness s vířivkou za příznivou cenu.

Pobyty s vířivkou

Ubytování s vířivkou na teraseUbytování s vířivkou má ohromnou výhodu v tom, že bude po celou dobu pobytu jen vaše a využít ji můžete kdykoli, nebudete potkávat jiné hosty, nikdo neruší, zkrátka dokonalý odpočinek. Uvelebte se ve vířivce a dopřejte si pohodu, klid a naprosté nicnedělání.

Na dovolenou jezdíme s úmyslem pořádně si odpočinout, něco zažít, strávit společný čas s přáteli nebo rodinou. A co je k odpočinku lepšího než vlastní vířivka? Pobyt ve vířivce totiž odbourává stres, uvolňuje napětí a pomáhá proti nespavosti.

Pobyty s vířivkou jsou skvělé i pro rodiny s dětmi. Radostné vískání dětí nebude nikoho rušit a vy si tak nemusíte dělat žádné starosti.

Tento zážitek může být také skvělým dárkem. Věnovat ho můžete prostřednictvím našich dárkových poukazů.

Pokud byste před vířivkou upřednostnili spíše vnitřní bazén, vířivý (koupací) sud nebo saunu, prohlédněte si naši další nabídku wellness chat, které toto vybavení nabízejí.

 

Akceptované poukázky a asociace