Ubytování s vířivkou na terase

Vyberte si chatu nebo chalupu s vířivkou na terase a relaxujte v naprostém soukromí a v příjemném prostředí. Vířivku můžete využít, kdy se vám zachce, ve dne, v noci, žádné rezervace.

V naší nabídce ubytování a pobytů s vířivkou najdete chaty, chalupy a apartmány s vířivkou na terase, na pokoji nebo v areálu chaty. Můžete si tak dopřát privátní wellness s vířivkou za příznivou cenu.

Pobyty s vířivkou

Ubytování s vířivkou na teraseUbytování s vířivkou má ohromnou výhodu v tom, že bude po celou dobu pobytu jen vaše a využít ji můžete kdykoli, nebudete potkávat jiné hosty, nikdo neruší, zkrátka dokonalý odpočinek. Uvelebte se ve vířivce a dopřejte si pohodu, klid a naprosté nicnedělání.

Na dovolenou jezdíme s úmyslem pořádně si odpočinout, něco zažít, strávit společný čas s přáteli nebo rodinou. A co je k odpočinku lepšího než vlastní vířivka? Pobyt ve vířivce totiž odbourává stres, uvolňuje napětí a pomáhá proti nespavosti.

Pobyty s vířivkou jsou skvělé i pro rodiny s dětmi. Radostné vískání dětí nebude nikoho rušit a vy si tak nemusíte dělat žádné starosti.

Tento zážitek může být také skvělým dárkem. Věnovat ho můžete prostřednictvím našich dárkových poukazů.

Pokud byste před vířivkou upřednostnili spíše vnitřní bazén, vířivý (koupací) sud nebo saunu, prohlédněte si naši další nabídku wellness chat, které toto vybavení nabízejí.

 


Související chaty a chalupy

Dnes zobrazeno 9x

Stylová kvalitně zařízená horská chalupa v částečně oplocené zahradě (bazén, koupací sud, stolní tenis, šipky, posezení, ohniště, dětský koutek) v malebné šumavské přírodě přímo pod horou Ostrý.

4 ložnice / max 14 osob
číslo chalupy: 0724

Stylově zařízená roubená chalupa k pronájmu s neoplocenou zahradou (vířivka, dřevěné posezení, gril) leží u lesa v okrajové části obce v severní části Beskyd s nádherným výhledem do širokého okolí.

2 ložnice / max 8 osob
číslo chalupy: 23106
Vyberte si chatu nebo chalupu s vířivkou na terase a relaxujte v naprostém soukromí. Vířivku můžete využít, kdy se vám zachce, nebudete potkávat jiné hosty, nikdo vás nebude rušit. Zkrátka dokonalý relax!

Velmi pěkná horská chata s kulečníkem a saunou leží na neoploceném pozemku (terasa s posezením, koupací sud) v malebném prostředí Krkonošského národního parku zcela na okraji obce u lesa.

14 ložnic / max 42 osob
číslo chaty: 2103

Dnes zobrazeno 9x

Stylová kvalitně zařízená chata k pronájmu leží na neoploceném pozemku (vířivka, trampolína, terasa) na polosamotě na okraji obce v turisticky přitažlivé krajině národního parku České Švýcarsko.

2 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 1845

Krásná nadstandardně zařízená chalupa k pronájmu se společenskou místností a oploceným dvorem (zastřešená terasa s posezením, gril, koupací sud) leží v malebné krajině na Jindřichohradecku.

7 ložnic / max 23 osob
číslo chalupy: 2128

Prohlíželo 160 lidí

Kvalitně zařízená chata k pronájmu s terasou (posezení, gril), vířivkou, saunou a trampolínou leží v chatové osadě v kopci pod lesem v malebné krajině severní části Beskyd (ideální k turistice).

2 ložnice / max 7 osob
číslo chaty: 2021

Dnes zobrazeno 9x

Luxusní chalupa k pronájmu s bazénem a vlastním wellness (vířivka, infrasauna) leží na částečně oploceném pozemku (krb s udírnou, posezení) v klidné obci jen 7 km od Pecky (hrad, koupaliště).

3 ložnice / max 10 osob
číslo chalupy: 2132

Luxusní chalupa k pronájmu s wellness (vířivka, sauna), hernou (kulečník, stolní fotbálek), terasou (koupací sud, stolní tenis, posezení, gril) leží na neoploceném pozemku (trampolína) na okraji obce.

5 ložnic / max 10 osob
číslo chalupy: 2129

Akceptované poukázky a asociace