Kam na dovolenou s dětmi

Lámete si hlavu, kam na dovolenou s dětmi v ČR? Upřednostňujete soukromí, klid, volnost? To vám můžeme hravě splnit.  Vyberte si z naší pestré nabídky chatu nebo chalupu, která vás chytne za srdce a užijte si parádní rodinnou dovolenou. 

Chaty pro rodinnou dovolenou mají k dispozici i zázemí pro děti, např. vlastní zahradutrampolínu, pingpongový stůl, hřiště nebo dětmi velmi oblíbený bazén (chaty a chalupy s bazénem).  Starší děti potěší blízkost aquaparku, koupaliště, přehrady, lanového centra a dalších sportovních aktivit.

Na chatu s dětmi můžete vyrazit v jakémkoliv ročním období, máme nabídku chat na jarní prázdniny, na Silvestra, Velikonoce, i tipy kam s dětmi na dovolenou v létě.

Dovolená s dětmi na chatě

Výhodou dovolené s dětmi na chatě je bezesporu soukromí a časová volnost. Je jedno, kdy vstanete na snídani, jestli vaše děti radostně výskají, nikoho nerušíte a nikdo neruší vás. Také můžete zavzpomínat na svá dětská léta a vyprávět dětem jak se tenkrát žilo, co vás bavilo, co jste se naučili třeba od svých rodičů či prarodičů. Děti budou nadšené, že je naučíte rozdělat oheň, společně si pak pochutnáte na voňavých špekáčcích, můžete poznávat krásy naší země a nebo si prostě jen tak lebedit na zahradě nebo v zimě u krbu. 

Mezi nejoblíbenější místa pro dovolenou s dětmi patří jednoznačně jižní Čechy, další oblíbené destinace jsou  východní a severní Čechy, Vysočina, jižní Morava, Jeseníky a Beskydy, ale i další lokality v ČR. Ve všech těchto populárních oblastech ČR nabízíme chaty a chalupy, kam můžete vyrazit na dovolenou nebo prodloužený víkend s dětmi.

Na našich stránkách najdete i doporučené turistické cíle, takže si podle svého místa pobytu můžete vybrat, kam na výlet s dětmi, abyste mohli aspirovat na titul rodiče roku.

Víme, že čas strávený s rodinou je k nezaplacení. I proto se snažíme, aby naše nabídka rodiče i děti oslovila a pobyt na chatě si všichni užili na maximum.


Související chaty a chalupy

Zcela samostatná pěkně zařízená část dvojdomku (chalupy) s vlastním vchodem v neoplocené zahradě (posezení, ohniště) na klidném místě na kraji obce jen 0,9 km od přehrady Trnávka (koupání, rybaření).

2 ložnice / max 8 osob
číslo chalupy: 1512

Velmi pěkně zařízená prostorná chalupa k pronájmu s hernou (stolní tenis, stolní fotbal) v oplocené zahradě (zastřešený bazén, hřiště, posezení, ohniště) v malé vesničce jen 4 km od přehrady Seč.

4 ložnice / max 15 osob
číslo chalupy: 1559

Kvalitně zařízená horská chalupa k pronájmu se saunou a terasou v neoplocené zahradě (bazén, trampolína, posezení, krb) v horské obci v malebném horském údolí u říčky Malé Labe nedaleko lesa.

8 ložnic / max 20 osob
číslo chalupy: 1527

Rezervováno 28. 9.

Kvalitně a velmi pěkně zařízená chalupa k pronájmu leží ve velké oplocené zahradě (bazén, trampolína, dětský koutek, terasa s posezením, gril) v tiché ulici v okrajové části města.

2 ložnice / max 6 osob
číslo chalupy: 1750

Pěkně zařízená chata resp. zcela samostatná polovina dvojchaty se samostatným vchodem a zahradou (bazén, krb a pergola) v malé chatové osadě v blízkosti lesa. Ideální podmínky k turistice.

2 ložnice / max 5 osob
číslo chaty: 1235

Luxusní chalupa s vlastním wellness (bazén, vířivka, sauna) k pronájmu na oploceném pozemku (gril, udírna, posezení, pískoviště) leží v klidné vesnici 7 km od Pecky (hrad, koupaliště).

3 ložnice / max 10 osob
číslo chalupy: 2132

Luxusní apartmán s vlastním wellness (bazén, vířivka, sauna) k pronájmu na oploceném pozemku (gril, udírna, posezení, pískoviště) leží v klidné vesnici 7 km od Pecky (hrad, koupaliště).

1 ložnice / max 3 osoby
číslo apartmánu: 2132a

Luxusní část chalupy s vlastním wellness (bazén, vířivka, sauna) k pronájmu na oploceném pozemku (gril, udírna, posezení, pískoviště) leží v klidné vesnici 7 km od Pecky (hrad, koupaliště).

2 ložnice / max 7 osob
číslo chalupy: 2132b

Akceptované poukázky a asociace