Zimní dovolená s dětmi

Kdo by si nechtěl užít zimní dovolenou s dětmi? Česko má rozhodně co nabídnout, zimní dovolenou si můžete dopřát v mnoha atraktivních lokalitách. Zimní pobyt na chatě je ideální příležitost pro rodinnou zimní dovolenou, kterou si děti opravdu užijí.

V naší nabídce Zimní dovolená na horách najdete chaty a chalupy v atraktivních horských oblastech s ideálními podmínkami pro lyžování.

Pokud upřednostňujete soukromí, klid a pohodu v kruhu rodiny je ideálním řešením zimní pobyt na horách s dětmi v útulné chatě nebo chalupě. Nemusíte tak neustále sledovat hodinky, abyste neprošvihli snídani nebo večeři, děti mohou dovádět a nikdo si nebude stěžovat na hluk.

Když venku mrzne, až praští, vrátíte se do vyhřáté chaty a nic vás neomezuje. Přes den můžete s dětmi stavět sněhuláky, jezdit na saních, lyžovat nebo jen poznávat zimní krásy naší vlasti a ve volných chvílích si užívat soukromí. Vždyť čas s rodinou je nenahraditelný a děti to rozhodně ocení. Televize je fajn, ale zkuste se vrátit k deskovkám. Uvařte si dobrý čaj nebo svařák, dětem kakao nebo voňavou horkou čokoládu a pusťte se do souboje. Zimní dovolená s dětmi na chatě se tak rázem promění v nezapomenutelný zážitek.

Zimní dovolenou na horách s dětmi  můžete vybírat i termínech silvestrovských týdenních pobytů a Jarních prázdnin

 


Související chaty a chalupy

Stylová velmi pěkná chalupa k pronájmu se společenskou místností (dětský koutek), oploceným dvorem (posezení, krb) a zahrádkou (houpačky) leží v horské obci v turisty i lyžaři oblíbené oblasti.

6 ložnic / max 13 osob
číslo chalupy: 1820

Účelně zařízená chalupa k pronájmu se společenskou místností a částečně oplocenou zahradou (bazén, posezení, ohniště) leží na okraji obce na pěkném místě u potoka a lesa v malebné krajině Podkrkonoší.

7 ložnic / max 20 osob
číslo chalupy: 2102
Česko má rozhodně co nabídnout, zimní dovolenou s dětmi si můžete dopřát v mnoha atraktivních lokalitách. Jde o ideální příležitost pro rodinnou zimní dovolenou, kterou si děti opravdu užijí.

Luxusní chata se zastřešenou terasou (vířivka, posezení, gril) leží na oploceném pozemku (sauna, trampolína, vyžití pro děti) na malebné samotě jen 10 km od lázní Luhačovice.

3 ložnice / max 8 osob
číslo chaty: 2115

Kvalitně a velmi pěkně zařízená chalupa k pronájmu leží ve velké oplocené zahradě (bazén, trampolína, dětský koutek, terasa s posezením, gril) v tiché ulici v okrajové části města.

2 ložnice / max 6 osob
číslo chalupy: 1750

Atraktivní velmi pěkně zařízená chata ve velké pečlivě udržované zahradě (bazén, posezení, krb, pískoviště) s horským potůčkem v malé horské osadě u lesa jen 300 m od lyžařského areálu Prkenný Důl.

7 ložnic / max 20 osob
číslo chaty: 1444

Kvalitně zařízená chalupa k pronájmu v oplocené zahradě (bazén, travnatá plocha pro míčové hry, stolní tenis, posezení) v malé obci na úpatí Žďárských vrchů a nedaleko mikroregionu Toulovcovy Maštale.

2 ložnice / max 6 osob
číslo chalupy: 0841

Stylově zrekonstruovaný původní statek k pronájmu na oploceném pozemku (koupací jezírko, posezení, gril, zahradní krb, infrasauna) v klidné obci na Vysočině 10 km jižně od Jihlavy.

3 ložnice / max 6 osob
číslo chalupy: 2213

Stylová roubená chalupa k pronájmu s terasou a neoplocenou zahradou (bazén, stolní tenis, altánek s posezením, krb, ohniště) leží v malé horské osadě na malebném místě u lesa a horského potoka.

4 ložnice / max 10 osob
číslo chalupy: 1931

Akceptované poukázky a asociace