Zimní dovolená s dětmi

Kdo by si nechtěl užít zimní dovolenou s dětmi? Česko má rozhodně co nabídnout, zimní dovolenou si můžete dopřát v mnoha atraktivních lokalitách. Zimní pobyt na chatě je ideální příležitost pro rodinnou zimní dovolenou, kterou si děti opravdu užijí.

V naší nabídce Zimní dovolená na horách najdete chaty a chalupy v atraktivních horských oblastech s ideálními podmínkami pro lyžování.

Pokud upřednostňujete soukromí, klid a pohodu v kruhu rodiny je ideálním řešením zimní pobyt na horách s dětmi v útulné chatě nebo chalupě. Nemusíte tak neustále sledovat hodinky, abyste neprošvihli snídani nebo večeři, děti mohou dovádět a nikdo si nebude stěžovat na hluk.

Když venku mrzne, až praští, vrátíte se do vyhřáté chaty a nic vás neomezuje. Přes den můžete s dětmi stavět sněhuláky, jezdit na saních, lyžovat nebo jen poznávat zimní krásy naší vlasti a ve volných chvílích si užívat soukromí. Vždyť čas s rodinou je nenahraditelný a děti to rozhodně ocení. Televize je fajn, ale zkuste se vrátit k deskovkám. Uvařte si dobrý čaj nebo svařák, dětem kakao nebo voňavou horkou čokoládu a pusťte se do souboje. Zimní dovolená s dětmi na chatě se tak rázem promění v nezapomenutelný zážitek.

Zimní dovolenou na horách s dětmi  můžete vybírat i termínech silvestrovských týdenních pobytů a Jarních prázdnin 2023

 


Související chaty a chalupy

Luxusní roubená chalupa k pronájmu s terasou, saunou a stylovou obytnou místností leží na lukrativním místě vysoko v horách v atraktivní lokalitě pod Lysou horou (ideální pro lyžaře a turisty).

4 ložnice / max 11 osob
číslo chalupy: 2053

Zcela samostatná pěkně zařízená část dvojdomku (chalupy) s vlastním vchodem v neoplocené zahradě (posezení, ohniště) na klidném místě na kraji obce jen 0,9 km od přehrady Trnávka (koupání, rybaření).

2 ložnice / max 8 osob
číslo chalupy: 1512

Dnes zobrazeno 15x

Prostorná horská chalupa k pronájmu na neoploceném pozemku se nachází na malebné samotě u lesa přímo na turistické stezce vedoucí do Janských Lázní a jen 1,5 km od ski areálu Černá hora.

6 ložnic / max 24 osob
číslo chalupy: 1672

Dnes zobrazeno 13x

Překrásná stylově zařízená roubená chalupa k pronájmu leží na částečně oploceném pozemku (sauna, posezení, gril, ohniště, vyžití pro děti) u lesa v atraktivní lokalitě Národního Krkonošského parku.

5 ložnic / max 16 osob
číslo chalupy: 2028

Dnes zobrazeno 11x

Kvalitně zařízená horská chalupa k pronájmu se saunou a terasou v neoplocené zahradě (bazén, trampolína, posezení, krb) v horské obci v malebném horském údolí u říčky Malé Labe nedaleko lesa.

8 ložnic / max 20 osob
číslo chalupy: 1527

Dnes zobrazeno 8x

Kvalitně a velmi pěkně zařízená chalupa k pronájmu leží ve velké oplocené zahradě (bazén, trampolína, dětský koutek, terasa s posezením, gril) v tiché ulici v okrajové části města.

2 ložnice / max 6 osob
číslo chalupy: 1750

Pěkně zařízená chata resp. zcela samostatná polovina dvojchaty se samostatným vchodem a zahradou (bazén, krb a pergola) v malé chatové osadě v blízkosti lesa. Ideální podmínky k turistice.

2 ložnice / max 5 osob
číslo chaty: 1235

Dnes zobrazeno 12x

Útulně a pěkně zařízená chata v částečně oplocené zahradě (posezení, gril, ohniště) zcela na kraji obce jen 500 m od rekreačního rybníka a jen 3 km od Humpolce (zřícenina hradu Orlík).

2 ložnice / max 5 osob
číslo chaty: 0718

Akceptované poukázky a asociace