Wellnes pobyt s vířivkou

Potřebujete nutně odpočinek a toužíte po soukromí? Ideálním řešením je wellness pobyt s vlastní vířivkou. V naší nabídce wellness pobytů najdete chaty, chalupy a apartmány s vlastní vířivkou na pokoji nebo v areálu chaty. Užijte si privátní wellness s vířivkou za rozumnou cenu. 
 

Ubytování na chatě s vířivkou


Pojem wellness je dnes často používaný, víte ale, co přesně znamená? Slovo wellness znamená především cestu k souladu mysli, duše a těla. Cílem je, aby se člověk cítil dobře a spokojeně po všech stránkách.

A to naše wellness pobyty rozhodně splňují. Stačí si vybrat chatu nebo chalupu, která je pro vás ta pravá. Ať už pojedete na víkend nebo rovnou na dovolenou, wellness pobyt s vířivkou na útulné chatě v soukromí je ta správná cesta k souladu fyzické i psychické stránky. 

Podstatnou výhodou je, že vířivku můžete používat, kdy se vám zachce, nejste omezeni denní ani noční dobou. Pobyt ve vířivce totiž odbourává stres, uvolňuje napětí a pomáhá proti nespavosti. Díky teplu, které ve vířivce působí na tělo, a vztlaku, se zmírňuje bolest a ztuhlost kloubů, také se zlepšuje krevní oběh. 

Relax s vířivkou si užijí zamilované dvojice stejně jako parta přátel.

Wellness pobyt s vlastní vířivkou si tak můžete užít s maximálním relaxem, v pohodlí, ale zároveň ve spojení s přírodou. Anebo tento zážitek můžete věnovat jako dárek prostřednictvím našich dárkových poukazů. Pokud byste před vířivkou upřednostnili spíše vnitřní bazén, vířivý (koupací) sud nebo saunu, prohlédněte si naši další nabídku wellness chat, které toto vybavení nabízejí.

 


Související chaty a chalupy

Dnes zobrazeno 16x

Luxusní chata se zastřešenou terasou (vířivka, posezení s grilem a ohřívačem) leží na oploceném pozemku (trampolína, vyžití pro děti) na malebné samotě jen 10 km od lázní Luhačovice.

3 ložnice / max 8 osob
číslo chaty: 2115

Luxusní chalupa s vlastním wellness (bazén, vířivka, sauna) k pronájmu na oploceném pozemku (gril, udírna, posezení, pískoviště) leží v klidné vesnici 7 km od Pecky (hrad, koupaliště).

3 ložnice / max 10 osob
číslo chalupy: 2132

Luxusní apartmán s vlastním wellness (bazén, vířivka, sauna) k pronájmu na oploceném pozemku (gril, udírna, posezení, pískoviště) leží v klidné vesnici 7 km od Pecky (hrad, koupaliště).

1 ložnice / max 3 osoby
číslo apartmánu: 2132a

Luxusní část chalupy s vlastním wellness (bazén, vířivka, sauna) k pronájmu na oploceném pozemku (gril, udírna, posezení, pískoviště) leží v klidné vesnici 7 km od Pecky (hrad, koupaliště).

2 ložnice / max 7 osob
číslo chalupy: 2132b

Stylově zařízená mimořádně atraktivní chata s wellness místností (infrasauna, vířivka) leží na neopoceném pozemku (posezení, krb, gril) v chatové osadě u lesa s nádherným výhledem do okolí.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 1747

Dnes zobrazeno 9x

Mimořádně luxusní stylová chalupa se sportovní a relaxační místností (vířivka) a saunou na neoploceném pozemku s terasou (bazén, posezení, krb) v krásné lokalitě tiché chalupářské osady.

3 ložnice / max 6 osob
číslo chalupy: 1068

Dnes zobrazeno 15x

Kompletně zrekonstruovaná chalupa k pronájmu s oplocenou zahradou (vířivka, pergola, gril, ohniště) leží na okraji lázeňského města na atraktivním místě v podzámčí jen 100 m od řeky Lužnice.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chalupy: 2164

Pěkně a účelně zařízený rekreační dům k pronájmu leží na neoploceném pozemku (koupací sud, posezení, krb) u řeky Moravice v malebné oblasti na rozhranní Hrubého a Nízkého Jeseníku.

5 ložnic / max 13 osob
číslo chalupy: 1947

Akceptované poukázky a asociace