Zobrazit na mapě

Ubytování v soukromí v Beskydech 72 volných objektů

Vyhledávání

Útulný apartmán v rodinném domě se samostatným vchodem v oplocené zahradě (stolní tenis, trampolína, ruské kuželky, posezení, krb) na kraji obce na úpatí Lysé hory jen 3 km od Frýdlantu n. Ostravicí.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo apartmánu: 0306

Pěkná chata k pronájmu se zrekonstruovaným interiérem, terasou (posezení, gril) a výhledem na horu Radhošť leží na okraji obce jen 2 km od místního koupaliště a jen 7 km od Rožnova pod Radhoštěm.

2 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 1912

Učarovala vám příroda v Beskydech a plánujete dovolenou strávit právě tady? Pro ubytování v soukromí v Beskydech nabízíme celoročně pronájem chat a chalup, které vám poskytnou příjemné zázemí a 100% soukromí.

Dovolená v Beskydech má své kouzlo v zimě i v létě. 

V létě můžete podnikat oblíbené turistické túry, přechody hřebenů a sčítat kilometry na místních cyklotrasách. Beskydy jsou ale také hrady a zámky, rozhledny a úžasné vyhlídky. V horkém létě najdete osvěžení v horských potocích, vodních nádržích a přehradách nebo v aquaparcích ve Frýdku-Místku a ve Frenštátě pod Radhoštěm. Naplánujte si Výlety v Beskydech a dopřejte si báječnou dovolenou s dětmi nebo partou přátel.

V zimě Beskydy nabízí 200 kilometrů upravených běžkařských tratí, nejvyhlášenější je Lysohorská magistrála a běžecký lyžařský areál Pustevny. Sjezdovky si užijete ve známých ski areálech Bílá, Razula, Mosty u Jablunkova, Kohútka Javorníky, Karolinka a také ve skiregionu Valašsko.

Vybírejte to nejlepší ubytování v soukromí v ČR, v nabídce máme chaty a chalupy po celé ČR, pro menší i větší skupiny, s bazénem nebo chaty u vody, i chaty ideální pro rodinnou dovolenou s dětmi i se psem

Prohlíželo 261 lidí

Pěkně zařízená chata k pronájmu s terasou (posezení) leží na neoploceném pozemku (ohniště) v chatové osadě u lesa na okraji obce s krásnými výhledy na beskydské panorama. Ideální k turistice.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 2284

Velmi pěkný samostatný apartmán v prvním patře penzionu leží v malebném horském prostředí ideálním k turistice jen 1,5 km od lanovky na Pustevny a jen 0,8 km od lanového parku Tarzánie.

1 ložnice / max 5 osob
číslo apartmánu: 1748

Velmi pěkně zařízená chalupa k pronájmu s úžasným výhledem na okolní hory leží na neoploceném pozemku (pergola s posezením, krb, ohniště) na kouzelné samotě v kopcích obklopena lesem.

3 ložnice / max 9 osob
číslo chalupy: 2353

Poslední volné termíny v létě

Stylově zrekonstruovaná chalupa k pronájmu s neoplocenou zahradou (terasa s posezením, gril, ohniště, vyžití pro děti) leží na klidné polosamotě na malebném místě pod Hukvaldskou oborou v Podbeskydí.

1 ložnice / max 6 osob
číslo chalupy: 2351

Stylově zařízený srub s terasou a výhledem na rybník nabízí ubytování na ranchi s koňmi. Krásná příroda Podbeskydí a zvířata na ranchi dodávají pobytu ve srubu jedinečnou odpočinkovou atmosféru.

1 ložnice / max 2 osoby
číslo chaty: 2348

Kvalitně v moderním stylu zařízená chalupa k pronájmu leží ve velké zahradě (2 terasy, vyžití pro děti, koupací sud) na malebném místě nedaleko lesa na jižním svahu nad centrem valašské obce.

3 ložnice / max 12 osob
číslo chalupy: 1746

Jednoduše vybavená chata k pronájmu leží na neoploceném pozemku (bazén, trampolína, terasa s posezením, ohniště, sauna) na malebné valašské polosamotě v blízkosti lesa zcela na okraji obce.

6 ložnic / max 16 osob
číslo chaty: 0931

Poslední volné termíny v létě

Dnes zobrazeno 10x

Rezervováno včera

Jednoduše zařízená valašská chalupa leží na neoploceném pozemku (posezení, gril) na překrásném místě zcela na samotě ve stráni v lese vysoko nad obcí s kouzelným výhledem na horské panorama.

2 ložnice / max 4 osoby
číslo chalupy: 2283

1 - 10 z 72


Akceptované poukázky a asociace