Chata Světlá Hora - Podlesí

3 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 8 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 9514

Pronájem chaty Světlá Hora - Podlesí - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. 4-pokojová zděná chata pro 8 osob nedaleko lesa na okraji klidné obce. Obytný pokoj s KRBEM a kuchyňským koutem. 3 ložnice. ZAHRADA: RUSKÉ KUŽELKY, posezení, ohniště. KOUPALIŠTĚ v Bruntále 11 km. IDEÁLNÍ K TURISTICE. LYŽOVÁNÍ: Praděd a Karlov pod Pradědem 12 km. TIP NA VÝLET: lázně Karlova Studánka. CENA od 9.324,-Kč/objekt/týden.

4-pokojová zděná chata (cca. 110 m2) pro 8 osob v pěkném prostředí nedaleko lesa na okraji klidné obce. Chodba. Velký obytný pokoj (35 m2) je vybaven sedací soupravou, krbem, jídelním a opticky odděleným kuchyňským koutem. V kuchyňském koutě je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. Samostatné WC. V prvním patře se nachází 2 ložnice: 1/ (18 m2) s manželskou postelí, sedacím koutem a TV; vstup na balkon, 2/ (15 m2) se 2 lůžky. Koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC – bojler 200 l. V podkroví (příkré schody) se nachází čtyřlůžková ložnice (16 m2). Elektrické topení. Nekuřácký objekt. Na neoplocené zahradě (600 m2) jsou k dispozici ruské kuželky, venkovní posezení a ohniště. Neoplocené parkování. Možnost úschovy kol v garáži.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, utěrky a ručníky s sebou. Povlečení lze půjčit na místě za 50,- Kč za lůžko a výměnu.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 h. / 08.00-10.00 h.


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Světlá Hora - Podlesí je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Světlá Hora - Podlesí

Tichá vesnička Podlesí (630 m. n. m.) leží v srdci pohoří Jeseníky 11 km severozápadně od Bruntálu a 12 km jihovýchodně od nejvyšší hory Jeseníků Pradědu. Kopcovitý terén Jeseníků je ideálním místem pro turistiku (Praděd – 1491 m n. m., vodopády Bílé Opavice, Rešovské vodopády, Petrovy kameny, Rejvíz, Keprník, Šerák), k cykloturistice a v zimě k lyžování. Koupaliště, krytý bazén, tenisové kurty, posilovna v Brutnále (11 km). Jízda na koni v Rudné pod Pradědem (3 km). Rybaření na Slezské Hartě (25 km). Restaurace v Andělské Hoře (5 km), nákupy ve Světlé Hoře (4 km). Turistické cíle: Bruntál (zámek), Sovinec (hrad), Karlova Studánka (lázeňský areál), Velké Losiny (zámek, lázeňský areál a papírna – technická památka), Dlouhé Stráně (přečerpávací a vodní elektrárna), Jeseník (lázeňský areál), krasové jeskyně Na Špičáku a Na Pomezí.

Lázně v okolí

Karlova Studánka (8 km): léčba nemocí dýchacích cest, srdečních a cévních chorob a onkologických onemocnění; vynikající čisté klima. Jeseník (32 km): léčba nemocí dýchacího ústrojí, duševních poruch, kožních nemocí a nemocí oběhového ústrojí.

Lyžování v okolí

Karlov pod Pradědem (12 km) (700 – 940 m. n. m.): 13 vleků, délka sjezdovek: 12,1 km, náročnost lehká až těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. Praděd (12 km) (1235 – 1445 m. n. m.): 6 vleků, délka sjezdovek: 4,2 km, náročnost lehká až těžká, večerní lyžování, snowboarding, 44 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Světlá Hora - Podlesí

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Světlá Hora - Podlesí Položit dotaz

Vloženo: 21.6.2011

dobrý večer,prosím chci se zeptat je ještě možno u vás ubytování pro 4ři rodiny s dětma a psem na srpen od 6.8. do 13.8.? děkuji Lucie Gajdušková
Vážená paní Gajdušková,


děkujeme Vám za Vaši poptávku po ubytování na chatě Světlá Hora-Podlesí č. 9514.
Chata je v požadovaném termínu zatím volná.

Tento objekt je pro max. 8 osob včetně dětí.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o závaznou rezervaci nás kontaktujte telefonicky na 800 101 127 nebo e-mailem.

Vloženo: 23.6.2010

Dobry den, chtěla sjsem se zeptat na rezervaci chaty v terminu od 23 - 27.7.2010 pro 7 osob.

Dekuji. IB
Vážená paní Benková,


děkujeme Vám za Váš zájem o chatu Klepáčov č. 0665 a chatu Světlá Hora-Podlesí č. 9514.
Obě chaty jsou v požadovaném termínu již obsazeny.

Pokud nám sdělíte Vaše požadavky, rádi Vám vyhledáme jiné volné chaty či chalupy.

Vaše požadavky nám můžete sdělit telefonicky na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.
Zobrazit všechny dotazy


Seznam turistických cílů v okolí chaty Světlá Hora - Podlesí Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace