Chata Kozí Horka (Brněnská přehrada)

8 ložnic
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 19 osob
Oplocení zahrady
Internet v objektu - wifi
Číslo chaty: 1507

Rodinná dovolená

Novinka 2015

Prodloužený víkend


Pronájem chaty Kozí Horka (Brněnská přehrada) - podrobný popis

Atypicky zařízený velmi prostorný 10-pokojový rekreační dům (cca. 300 m2) pro max. 19 osob v chatové rekreační oblasti na atraktivním místě přímo na břehu Brněnské přehrady. Přízemí: Vstup přes verandu. Chodba. Objekt disponuje 2 společenskými místnostmi. První společenská místnost, z které je nádherný výhled na Brněnskou přehradu, je vybavena sedací soupravou, krbem a ledničkou s mrazícím boxem. Druhá společenská místnost je vybavena sedací soupravou, jídelním koutem pro 8 až 10 osob, TV+SAT, WI-FI a hudební aparaturou (možnost využití při složení kauce 10.000,-Kč). V malé kuchyni, která má vydávací okénko do společenské místnosti, je k dispozici sklokeramická varná deska (4 varné jednotky), el. trouba, lednička s mrazícím boxem, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, presovač a el. konvice. 4 ložnice: 1/ vstup z verandy, s dvojlůžkem a sprchou, 2/ s dvojlůžkem, lůžkem a TV, 3/ s dvojlůžkem, krbem a TV+SAT a 4/ s dvojlůžkem. Součástí ložnice 3 a 4 je také koupelna se sprchovým koutem a WC. Dále jsou k dispozici další 2 koupelny: 1/ se sprchovým koutem a WC a 2/ se sprchovým koutem. 2 samostatná WC. Technický prostor s pračkou. Z chodby pak vede zatočené schodiště do sníženého přízemí, kde se nachází chodba (vstup na zahradu) a další 4 ložnice: 1/ se sedací soupravou a dvojlůžkem, 2/ s dvojlůžkem, rozkládacím gaučem pro 1 osobu a TV, 3/ s dvojlůžkem a lůžkem a 4/ malá ložnice s lůžkem a rozkládacím gaučem pro 1 osobu. Na vyžádání jsou k dispozici až 3 dětské postýlky. Centrální vytápění. Nekuřácký objekt. Na částečně oploceném pozemku (cca. 2000 m2), který přímo přiléhá k břehu Brněnské přehrady, se nachází zapuštěný bazén (5 x 3 x 1,5 m, provoz červen – září), malá dětská trampolína, pergola (venkovní posezení, osvětlení, dřez s vodou), přenosný gril a ohniště. Oplocené i neoplocené parkování.  

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Zapuštěný bazén (5 x 3 x 1,5 m, v provozu od června do září).
Oplocení zahrady Oplocení je pouze částečné. Od vody není chata oplocena.
Internet v objektu - wifi Ano
Trampolína na zahradě Ano
U vody Ano
Les u objektu Les je od chaty vzdálen cca. 200 m.
Krb Krb ve společenské místnosti
Dobře vybavená kuchyně Sklokeramická varná deska (4 varné jednotky), el. trouba, lednička s mrazícím boxem, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, presovač a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Povlečení za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.
Pračka Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,4 km).

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení je možno pronajmout na místě za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

17.00 - 19.00 / 8.00 - 9.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den. Spotřeba el. energie dle skutečné spotřeby. Vratná kauce 5000,-Kč. Vratná kauce za hudební aparaturu 10.000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Kozí Horka (Brněnská přehrada) je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně jsou k dispozici  víkendové pobyty v dubnu a květnu 2023. S předstihem si můžete naplánovat i velikonoční pobyt 2023 nebo některý z termínů květnových státních svátků.

Chata  Kozí Horka (Brněnská přehrada) je k dispozici na minimálně 4 noci za cenu 5 000,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chata Kozí Horka (Brněnská přehrada)

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chaty Kozí Horka (Brněnská přehrada)

  • Chatová rekreační oblast Kozí horka leží u Brněnské přehrady v krásném lesnatém okolí cca. 12 km severozápadně od centra Brna. Místo je ideální k trávení dovolené u vody a na kolech (značená síť cyklostezek) nebo k poznávání pamětihodností jihomoravského kraje. Přírodní koupání a rybaření přímo u chaty v Brněnské přehradě. V blízkosti (0,2 - 4 km) se nacházejí také další upravované pláže, hřiště pro děti, půjčovny loděk a šlapadel. Možnost výletů parníkem. Brněnská přehrada je také oblíbeným cílem rybářů. Povolenka (cca. 300,-Kč/týden) lze zakoupit v místní restauraci (0,4 km) – bez garance. Tenisové kurty, posilovna, sauna, krytý bazén v Brně Bystrci (2 – 4 km). Golf v Jinačovicíh (11 km). Nákupy (4 km), restaurace (0,4 km) v místě. Další možnosti zábavy, sportu a kulturního vyžití v Brně (centrum cca 12 km).

Turistické cíle:

  • hrad Veveří,
  • Brno (hrad Špilberk, vila Thugendhat, katedrála Petrov, Stará radnice, muzea a galerie, Zoo, Masarykův okruh)
  • CHKO Moravský kras (propast Macocha, Punkevní, Sloupsko-šošůvské jeskyně),
  • zámky Lysice, Rájec-Jestřebí, Boskovice, Lednice, Valtice,
  • klášter v Předklášteří u Tišnova s proslulou bránou Porta coeli,
  • Slavkovské bojiště.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Kozí Horka (Brněnská přehrada)

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání přímo u chaty v Brněnské přehradě.
Rybaření v okolí Rybaření na Brněnské přehradě (přímo u chaty). Nezajišťujeme rybářské povolenky!
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (2 km).
Golf v okolí Golf v Jinačovicích (11 km).
Posilovna v okolí Posilovna v místě (3 km).

Dotazy k pronájmu chaty Kozí Horka (Brněnská přehrada) Položit dotaz

Vloženo: 3.3.2016

Dobrý den, Ráda bych se zeptala zda ne možnost ubytování v letních měsících. Konkrétně termín 16.7.-23.7 2016

Vážená paní Hejnová,

děkujeme Vám za Váš zájem o pronájem chaty 1507 Kozí Horka v termínu od 16.7. do 23.7.2016. Litujeme, ale téměř celé letní prázdniny jsou již obsazeny. Poslední možný volný termín během letních prázdnin je od 20.8. do 26.8.2016. Volné termíny jsou také během června a září. Volné termíny naleznete v následujícím odkazu - volné termíny a ceník chaty 1507 Kozí Horka.

V případě dalších dotazů nebo zájmu o rezervaci nás neváhejte kontaktovat nejlépe prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.

 

Vloženo: 24.4.2015

Dobrý den Je ještě volný termín 10.10.-11.10.2015? Cena? Děkuji

Vážený pane Adámek,

děkujeme Vám za Váš zájem o pronájem chaty 1507 Kozí Horka (Brněnská přehrada). Pouze na jednu noc nelze chatu pronajmout. Minimální doba pronájmu činí 2 noci. Cena pak činí 8.000,-Kč + poplatky na místě (rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den, vratná kauce 5000,-Kč, vratná kauce za hudební aparaturu 10.000,-Kč a poplatek za psa 350,-Kč/zvíře/týden).

V případě dalších dotazů nás můžete kontaktovat také prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.

Zobrazit všechny dotazy


Seznam turistických cílů v okolí chaty Kozí Horka (Brněnská přehrada) Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace