Chalupa Horní Lánov

4 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 10 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 0826

Chata na víkend


Pronájem chalupy Horní Lánov - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. Chalupa resp. jednoduše zařízená 4-pokojová zadní část rodinného domu se samostatným vchodem pro 10 osob v obci. Kuchyňka. 4 ložnice. 4 koupelny. Malá zahrada: posezení, ruské kuželky, gril. KOUPÁNÍ v Čisté 5 km. TURISTIKA. LYŽOVÁNÍ: Dolní Dvůr 4 km, Černý Důl 8 km. TIP NA VÝLET: Vrchlabí (Krkonošské muzeum). CENA od 13.573,-Kč/objekt/týden.

Chalupa resp. jednoduše zařízená 4-pokojová zadní část rodinného domu se samostatným vchodem (75 m2) pro 10 osob v obci. Chodba, na kterou navazuje malá kuchyňka (6 m2) je vybavena el. sporákem (4 plotýnky, trouba), lednička, el. konvice a jídelní kout pro 4 osoby. 2 ložnice: 1/ (18 m2) se 2 lůžky, stolkem, křesly a TV, 2/ (20 m2) se 4 lůžky, stolkem, křesly a TV. V podkroví se pak nacházejí další 2 ložnice: 1/ a 2/ obě (12 m2) se 2 lůžky, stolkem, křesly a TV. Součástí každé ložnice je koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 160 l. Plynové topení. Nekuřácký objekt. Na zahradě za domem (200 m2) je k dispozici venkovní posezení, ruské kuželky, přenosný gril a ohniště. Oplocené parkování. Majitel bydlí v přední části domu, kde mj. provozuje malou hospůdku.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,3 km)

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Horní Lánov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Horní Lánov

Obec Horní Lánov leží v jižní části Krkonoš asi 4 km východně od Vrchlabí. Přírodní krásy Krkonoš, historické památky v okolí i dobré sportovní zázemí (turistika, cykloturistika, lyžování, golf) nabízejí každému spoustu možností, jak využít zde strávenou dovolenou. Přírodní koupaliště v Čisté (5 km). Tenisové kurty v Lánově (1 km). Krytý bazén v Jilemnici (12 km). Jízda na koni v místě (1 km). Golf v Prosečném (4 km). Restaurace v místě (0,3 km), nákupy (1 km) v místě. Turistické cíle: krásy Krkonoš – Sněžka (1602 m n. m.), Mumlavský a Pančavský vodopád, prameny Labe, prameny Úpy, přírodní rezervace Černohorská rašelina nebo Rýchory; Safari park ve Dvoře Králové nad Labem, barokní špitál Kuks se sochami od M. B. Brauna, hrad Pecka, Krkonošské muzeum ve Vrchlabí a Jilemnici, pevnost Josefov u Jaroměře, Český ráj, Bozkovská jeskyně.

Lázně v okolí

Janské Lázně (14 km): léčba nemocí nervových, nemocí pohybového ústrojí, stavů po popáleninách, onkologických onemocnění a nemocí dýchacího ústrojí.

Lyžování v okolí

Dolní Dvůr (4 km) (610 - 760 m. n. m.): 4 vleky, délka sjezdovek: 1,2 km, náročnost lehká až středně těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. Černý Důl (8 km) (620 - 865 m. n. m.): 2 lanovky, 7 vleků, délka sjezdovek: 6,5 km, náročnost lehká až středně těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 10 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. Herlíkovice (10 km) (540 - 1019 m. n. m.): 2 lanovky, 7 vleků, délka sjezdovek: 12,4 km, náročnost lehká až těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 28 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Horní Lánov

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Přírodní koupaliště v Čisté (5 km), krytý bazén v Jilemnici (12 km)
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v místě (1 km)
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v Lánově (1 km)
Golf v okolí Golf v Prosečném (4 km)
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Horní Lánov: Chalupa Východní Čechy, Chalupa Krkonoše, Chalupa Vysočina.


Dotazy k pronájmu chalupy Horní Lánov Položit dotaz

Vloženo: 11.12.2011

Dobrý den, byla by možná rezervace tohoto objektu v termínu 29.12.-1.1. pro 10 osob?
Děkuji, s pozdravem, Štěpán Bušek
Vážený pane Bušek,


děkujeme Vám za Váš zájem o chalupu Horní Lánov č. 0826.
Tato chalupa je na Silvestra předběžně volná.

Ubytování jen na tři noci na Silvestra nenabízíme. Poskytujeme týdenní termíny.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na níže uvedeném kontaktu.

Vloženo: 10.11.2011

Dobry den chci se zeptat jestli mate na silvestra volno a za kolik?
Vážený pane Trikal,


děkujeme Vám za Váš zájem o chalupu Horní Lánov č. 0826.
Tato chalupa je v silvestrovském týdnu zatím volná.

Cena: 22.204,- Kč/objekt/týden. Poplatky na místě: Rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

V případě dalších otázek nebo zájmu o rezervaci pobytu nás kontaktujte na bezplatné
lince 800 101 127 nebo e-mailem.
Zobrazit všechny dotazySouvisející objekty

Akceptované poukázky a asociace