Prodloužený víkend v září na svatého Václava 326 volných objektů
- Šumava (12)
- Lipenská přehrada a okolí (8)
- Třeboňsko (6)
- Táborsko (10)
- okolí Písku (6)
- přehrada Orlík (9)
- Okolí Prahy a Slapy (9)
- Brdská vrchovina (6)
- Krušné hory (7)
- Karlovy Vary a Mariánské Lázně (1)
- Plzeňsko (Hracholuská přehrada) (3)
- Český les (1)
- Lužické hory a České Švýcarsko (9)
- Jizerské hory (16)
- Kokořínsko (Máchovo jezero) (3)
- Krkonoše (28)
- Český ráj (13)
- Broumovsko (9)
- Orlické hory (14)
- Znojemsko (17)
- Břeclavsko a Pálava (19)
- okolí Brna (3)
- Moravský kras (2)
- Vysočina (20)
- Jeseníky (26)
- Beskydy (29)
- Hostýnské vrchy (5)
- Malá a Velká Fatra (1)
- Nízké Tatry (4)
- Česká Kanada (12)
- Okolí Českých Budějovic (10)
- Bílé Karpaty a Slovácko (4)
- České středohoří (4)
Velmi pěkná chata k pronájmu s wellness zázemím (vířivka, infrasauna), hernou (stolní tenis, stolní fotbálek) a zahradou (posezení, ohniště) leží u lesa a potoka v malebné lokalitě chatové oblasti.
Pěkně zařízený mobilní domek (chatka) k pronájmu se zastřešenou dřevěnou terasou leží v oplocené zahradě (ohniště, gril) v klidné venkovské lokalitě nedaleko lesa v blízkosti CHKO Broumovsko.
V roce 2022 připadá státní svátek 28. září na středu. Jde o ideální příležíitost jak si užít prodloužený víkend v některé z atraktivních oblastí ČR. V nabídce na prodloužený zářijový víkend najdete chaty a chalupy, které je možné pronajmout na zkrácený pobyt.
Konkrétní požadovaný termín pobytu zadejte do filtru na našem webu. Zvolit můžete i jiný zářijový víkend než na státní svátek 28. září.
Velká účelně zařízená chalupa v oplocené zahradě (posezení, ohniště, trampolína) na kraji obce v malebné krajině Žďárských vrchů jen 1,5 km od přírodního koupání. Ideální k turistice.
Prohlíželo 294 lidí
Nová luxusně zařízená chata s krbem a terasou k pronájmu na neoploceném pozemku (pergola, zapuštěný bazén, gril) na kraji obce jen 200 m od koupaliště a jen 1,5 km od skalního města Hruboskalsko.
Prohlíželo 101 lidí
Kvalitně zařízená chalupa se saunou a zahradou (bazén, posezení, ohniště) na kraji horské rekreační osady u lesa v samém srdci Jizerských hor jen 1,5 km od lyžařského střediska Severák.
Stylová moderní rekreační chalupa s oplocenou zahrádkou (posezení, přenosný gril) v tiché ulici vinařské obce (možnost domluvy degustace vína) s okolím ideálním k cykloturistice.
Velmi pěkně zařízená chalupa s uzavřeným dvorem (trampolína, stolní tenis, šipky, posezení, krb) jen 600 m od hlavní pláže Máchova jezera (písčité pláže, koupání, vodní sporty, rybaření, plavby lodí).
Prohlíželo 131 lidí
Kompletně zrekonstruovaná velmi pěkná chalupa k pronájmu s neoplocenou zahradou (pergola, vířivka, gril, ohniště) v atraktivním jihomoravském regionu nedaleko NP Podyjí a Vranovské přehrady.
Pěkná jednoduše zařízená chata leží v oplocené zahradě (posezení, gril) v tichém horském prostředí v blízkosti pouze několika málo dalších chat jen 7 km od centra Liberce (aquapark Bybylon).
Prohlíželo 92 lidí
Velmi pěkná chalupa k pronájmu s krbovou místnosti, saunou a s opticky chráněným dvorem (bazén, posezení, gril, houpačky) leží na malebném místě mezi loukami zcela na kraji obce.