Zobrazit na mapě

Kokořínsko (Máchovo jezero) Prodloužený víkend v září na svatého Václava 2 volných objektů

Dnes zobrazeno 24x

Rezervováno 4. 2.

Chalupa Doksy

4.8 (14 hodnocení)
Hodnocení objektu 4.8
Vybavení objektu
 4.8
Komunikace s DDS
 4.9
Čistota objektu
 4.9
Okolí objektu
 4.6
Poměr cena/kvalita
 4.8
14 hodnocení

Velmi pěkně zařízená chalupa s uzavřeným dvorem (trampolína, stolní tenis, šipky, posezení, krb) jen 600 m od hlavní pláže Máchova jezera (písčité pláže, koupání, vodní sporty, rybaření, plavby lodí).

4 ložnice / max 10 osob
číslo chalupy: 0058

V roce 2026 připadá státní svátek 28. září na pondělí. Jde o ideální příležítost jak si užít prodloužený víkend na chatě (25.9.2026 pátek - 28.9.2026 pondělí) v některé z atraktivních oblastí ČR. Vezmete-li si k tomu ještě jeden či dva dny dovolené navíc, můžete si víkend ještě více prodloužit. V nabídce na prodloužený zářijový víkend najdete chaty a chalupy, které je možné pronajmout na zkrácený pobyt. 

Konkrétní požadovaný termín pobytu zadejte do filtru na našem webu. Zvolit můžete i jiný zářijový víkend než na státní svátek 28. září. 

Dnes zobrazeno 43x

Chalupa Boreč

4.6 (7 hodnocení)
Hodnocení objektu 4.6
Okolí objektu
 4.5
Čistota objektu
 4.9
Poměr cena/kvalita
 4.6
Vybavení objektu
 4.4
Komunikace s DDS
 4.4
7 hodnocení

Stylová poloroubená chalupa s oplocenou zahradou (zapuštěný bazén, posezení, gril, ohniště) leží na okraji malé obce Boreč s možností krásných výletů do CHKO Kokořínsko.

4 ložnice / max 13 osob
číslo chalupy: 1962
  • 1

1 - 2 z 2


Akceptované poukázky a asociace