Lipenská přehrada a okolí Prodloužený víkend v září na svatého Václava 9 volných objektů
- Prodloužený víkend v září na svatého Václava
- Šumava (21)
- Lipenská přehrada a okolí (9)
- Třeboňsko (3)
- Táborsko (12)
- okolí Písku (6)
- přehrada Orlík (4)
- Okolí Prahy a Slapy (7)
- Brdská vrchovina (6)
- Krušné hory (10)
- Karlovy Vary a Mariánské Lázně (1)
- Plzeňsko (Hracholuská přehrada) (3)
- Český les (2)
- Lužické hory a České Švýcarsko (9)
- Jizerské hory (18)
- Kokořínsko (Máchovo jezero) (1)
- Krkonoše (33)
- Český ráj (12)
- Broumovsko (7)
- Orlické hory (18)
- Znojemsko (16)
- Břeclavsko a Pálava (29)
- Moravský kras (3)
- Jeseníky (35)
- Beskydy (46)
- Hostýnské vrchy (3)
- Malé a Bílé Karpaty (1)
- Malá a Velká Fatra (2)
- Nízké Tatry (4)
- Vysoké Tatry (3)
- Slovenský ráj (1)
- Česká Kanada (15)
- Okolí Českých Budějovic (11)
- Bílé Karpaty a Slovácko (4)
- České středohoří (2)
- Žďárské vrchy (8)
- Železné hory (2)
- Toulovcovy Maštale (5)
- Okolí Pelhřimova (9)
- Okolí Jihlavy a Třebíče (2)
- Posázaví (2)
- Tišnovsko a okolí (2)
- Považský Inovec (1)
- 1
Prostorný penzion (pronajímá se samostatně jako chalupa jedné skupině hostů) se společenskou místností, vnitřním bazénem a velkou terasou leží v rekreační osadě jen 400 m od přehrady Lipno.
Nový velmi pěkně zařízený prostorný rekreační dům v oplocené zahradě (bazén, hřiště, terasa s posezením, gril) leží na mimořádně atraktivním místě jen 300 m od přehrady Lipno (od pláže).
V roce 2024 připadá státní svátek 28. září na sobotu. Jde o ideální příležítost jak si užít víkend na chatě v některé z atraktivních oblastí ČR. Vezmete-li si k tomu jeden či dva dny dovolené navíc, můžete si víkend prodloužit. V nabídce na prodloužený zářijový víkend najdete chaty a chalupy, které je možné pronajmout na zkrácený pobyt.
Konkrétní požadovaný termín pobytu zadejte do filtru na našem webu. Zvolit můžete i jiný zářijový víkend než na státní svátek 28. září.
Velký prostorný rekreační dům (chalupa) k pronájmu s wellness zázemím (vířivka, sauna), kulečníkem a oplocenou zahradou (bazén, stolní tenis, pergola, ohniště) leží jen 900 m od přehrady Lipno.
Velmi pěkná chalupa k pronájmu leží v oplocené zahradě (terasa s vířivkou a posezením, stolní tenis, ohniště, vyžití pro děti) u lesa na okraji obce jen 5 km od přehrady Lipno (koupání, vodní sporty).
Pěkně zařízený apartmán ve sníženém přízemí velké chalupy (bývalého mlýna) v atraktivním areálu s bohatým rekreačním vyžitím (zapuštěný bazén, trampolína, altán, pergola s krbem, ohniště).
Pěkně zařízený apartmán v podkroví velké chalupy (bývalého mlýna) v atraktivním areálu s bohatým rekreačním vyžitím (zapuštěný bazén, trampolína, altán, pergola s krbem, ohniště).
Pěkná nově zrekonstruovaná chata k pronájmu s terasou (posezení) leží na neoploceném pozemku (ohniště) v chatové osadě nedaleko lesa jen 500 m od přehrady Lipno (koupání, rybaření, vodní sporty).
Velmi pěkná chalupa resp. stylové podkroví velké chalupy se samostatným vchodem a zahradou (bazén, pergola s posezením, krb) leží v malebné šumavské přírodě u rekreačního rybníku Olšina.
Kvalitně zařízená chalupa k pronájmu se zahradou (posezení, gril) a terasou (nádherný výhled) leží v chatové osadě u lesa zcela na okraji obce jen 2 km od Lipenské přehrady (koupání, vodní sporty).
- 1