Chalupa Valteřice

4 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 14 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 0746

Pronájem chalupy Valteřice - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. 5-pokojová chalupa pro 12-14 osob v tiché obci. Obytná místnost. 2 kuchyně. 4 ložnice. TERASA. ZAHRADA: BAZÉN (Ø 3,5 m, hloubka 0,9 m), posezení, gril, ohniště. IDEÁLNÍ K TURISTICE A CYKLOTURISTICE. LYŽOVÁNÍ od 5 km. TIP NA VÝLET: Žalý (kamenná rozhledna dostupná lanovkou z Herlíkovic). CENA od 12.432,-Kč/objekt/týden.

5-pokojová chalupa (150 m2) pro 12-14 osob v tiché obci. Chodba. Obytná místnost (28 m2) je vybavena sedací soupravou, kamny, TV+kabelovou televizí a opticky oddělenou části ke spaní (rolovací dveře) se 3 lůžky; tato část je průchozí na terasu se zahradním nábytkem. V kuchyni (24 m2) je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice a jídelní kout. Spíž. Koupelna s vanou – bojler 200 l. Samostatné WC. Ložnice (16 m2) se 2 lůžky a rozkl. křeslem (přistýlka). Schody do 1. patra (podkroví), kde se nacházejí: kuchyně (18 m2) s el. sporákem (4 plotýnky, trouba), ledničkou s mrazícím boxem, kávovarem, el. konvicí, jídelním koutem a TV+kabelovou televizí. 3 ložnice: 1/ (18 m2) se 2 lůžky a sedací soupravou (rozkl. gauč pro 1 osobu), 2/ (12 m2) se 2 lůžky, 3/ (12 m2) se 3 lůžky. Koupelna se sprchovým koutem – bojler 200 l. Samostatné WC. Plynové topení. Na neoplocené zahradě (1000 m2) je k dispozici bazén (Ø 3,5 m, hloubka 0,9 m), venkovní posezení, venkovní krb, přenosný gril a ohniště. Neoplocené parkování, pro 2 auta zastřešené.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,4 km)

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie a plynu.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Valteřice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Valteřice

Obec Valteřice leží v jižní části Krkonoš, asi 4 km západně od známého turistického střediska Vrchlabí, které je spojnicí mnoha turistických i cykloturistických tras. Koupání v místě na přírodním koupališti (0,3 km) nebo v Jilemnici (5 km). Krytý bazén v Jilemnici (5 km). Tenisové kurty v Horní Branné (2 km). Jízda na koni v Benecku (8 km). Rybaření ve Vrchlabí (7 km). Golf v Semilech (25 km). Restaurace v místě (0,4 km), nákupy ve Vrchlabí (5 km). Turistické cíle: krásy Krkonoš – Sněžka (1602 m n. m.), Mumlavský a Pančavský vodopád, prameny Labe, vrchol Žalý s kamennou rozhlednou (vede zde lanovka z Herlíkovic), přírodní rezervace Černohorská rašelina, Rýchory a další; Vrchlabí (Muzeum Krkonoš), Jilemnice (Krkonošské muzeum, Zvědavá ulička – roubené domy), Harrachov (Muzeum skla, Hornické muzeum, lanovka na Čertovu horu podél mamutího můstku pro skoky na lyžích), Bozkovské dolomitové jeskyně, Pecka (hrad), Dvůr Králové nad Labem (Safaripark), Český ráj.

Lázně v okolí

Janské Lázně (21 km): léčba nemocí nervových, nemocí pohybového ústrojí, stavů po popáleninách, onkologických onemocnění a nemocí dýchacího ústrojí.

Lyžování v okolí

Kněžický vrch (5 km) (550 - 710 m. n. m.): 1 lanovka, 3 vleky, délka sjezdovek: 7,9 km, náročnost lehká až středně těžká, umělé zasněžování, snowboarding, 50 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. Herlíkovice (7 km) (540 - 1019 m. n. m.): 2 lanovky, 5 vleků, délka sjezdovek: 12,4 km, náročnost lehká až těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 28 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. Benecko (8 km) (610 - 970 m. n. m.): 1 lanovka, 12 vleků, délka sjezdovek: 3,3 km, náročnost lehká až těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 43 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Valteřice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Přírodní koupaliště v místě (0,3 km), krytý bazén v Jilemnici (5 km)
Rybaření v okolí Rybaření ve Vrchlabí (7 km)
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Benecku (8 km)
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v Horní Branné (2 km)
Golf v okolí Golf v Semilech (25 km)

Dotazy k pronájmu chalupy Valteřice Položit dotaz

Vloženo: 5.2.2010

Dobrý den,chci se zeptat,zda je chalupa oplocená,protože s námi jedou dva malí pejsci.Děkuji
Vážená paní Váňová, děkujeme Vám za Váš dotaz k chalupě 0746 Valteřice. Pozemek chalupy je bohužel neoplocen.

Vloženo: 1.10.2009

Dobrý den,máte ještě volný silvestrovský pobyt???Děkuji s pozdravem Kuštová M.
Vážená paní Kuštová,


děkujeme Vám za Váš zájem o chalupu Valteřice č. 0746.
Chalupa bohužel není v zimní sezóně 2009/2010 v nabídce.
Pokud nám sdělíte přesný počet osob, rádi Vám nabídneme jiný vhodný objekt dle Vašich požadavků.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.
Zobrazit všechny dotazy


Seznam turistických cílů v okolí chalupy Valteřice Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace