Chalupa Uhlíře

3 ložnice
Domácí zvíře
Trampolína na zahradě
Maximálně pro 9 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 1226

Pronájem chalupy Uhlíře - podrobný popis

Zrekonstruovaná 4-pokojová chalupa (100 m2) pro 8 až 9 osob v malé obci u cesty. Chodba s dětským koutkem. V obytné kuchyni (16 m2) je k dispozici kombinovaný sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice, jídelní kout, 2 lůžka, TV a kamna. 3 ložnice: 1/ (18 m2) s 2 rozkládacími gauči pro 1 osobu a kamny, 2/ průchozí (20 m2) s dvojlůžkem a kamny a 3/ (25 m2) se 2 lůžky, rozkládacím gaučem pro 1 osobu, 2 křesly a kamny. Koupelna s vanou, WC a lázeňskými kamny – bojler 30 l (rychlý ohřev). Z chodby se vstupuje také na zastřešenou terasu s posezením a přenosným grilem. Vytápění dřevem v kamnech. Pod chalupou se nachází neoplocený pozemek (200 m2), kde se nachází dětský koutek. K dispozici je také trampolína (průměr 3 m, společná se sousední chalupou). Neoplocené parkování. Cesta před chalupou není frekventovaná.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Trampolína na zahradě Trampolína (průměr 3 m, společná se sousední chalupou).
Les u objektu Les je od chalupy vzdálen asi 100 m.
Dobře vybavená kuchyně Kombinovaný sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Povlečení za poplatek 100,-Kč/lůžko/výměna.
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Lázních Bělohrad (4 km)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení je možno zapůjčit za popl. 100,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. Paušální poplatek za vodu 150,-Kč/týden. Poplatek za dřevo. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden. Závěrečný úklid 500,-Kč neuvede-li klient objekt při odjezdu do původního stavu.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Uhlíře je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Uhlíře

Vesnička Uhlíře leží v pěkné lokalitě na rozhraní dvou turistických oblastí - Podkrkonoší a Českého ráje cca. 4 km severně od Lázní Bělohrad. Okolí nabízí výborné podmínky k cykloturistice, vycházkám do přírody nebo k výletům za okolními hrady a památkami. Koupání na koupališti v Pecce (4 km), na vodní nádrži Jahodnice (7 km) nebo v aquaparku v Jičíně (18 km). Krytý bazén, tenisové kurty, minigolf a sauna v Lázních Bělohrad (4 km). Posilovna v Nové Pace (5 km). Jízda na koni ve Staré Pace (8 km). Restaurace a nákupy v Lázních Bělohrad (4 km). Turistické cíle: Lázně Bělohrad (lázeňský areál, památník K. V. Raise), Pecka (hrad), Nová Paka (Muzeum drahých kamenů), Vidochov (rozhledna Kozinec), Kumburk (zřícenina hradu), Miletín (Muzeum českého amatérského divadla, Památník a naučná stezka z 10 zastaveními spisovatele Karla Jaromíra Erbena), Hořice (Sochařský park), Dvůr Králové nad Labem (Safaripark), Kuks (barokní špitál se sochami od M. B. Brauna), Zvičina (známý turistický cíl okolí s kostelem sv. Jana Nepomuckého), Jilemnice (Krkonošské muzeum), Vrchlabí (Krkonošské muzeum), Jičín (Regionální muzeum ve zdejším zámku, letohrádek Valdštejnská lodžie, Valdická brána, rozhledna Milohlídka, Rumcajsova ševcovna), CHKO Český ráj (skalní města – např. Prachovské skály, Hruboskalsko, zříceniny hradů – např. Trosky, Valdštejn, zámky – např. Dětenice, Humprecht, Sychrov), Krkonoše.

Lázně v okolí

Lázně Bělohrad (4 km): léčba nervových onemocnění, onemocnění pohybového ústrojí a stavů po popáleninách.

Lyžování v okolí

Malé lyžařské vleky v Pecce (4 km) a v Nové Pace (5 km). Krkonošská lyžařská střediska jsou vzdáleny 27 – 50 km.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Uhlíře

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na koupališti v Pecce (4 km), na vodní nádrži Jahodnice (7 km) nebo v aquaparku v Jičíně (18 km).
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni ve Staré Pace (8 km)
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v Lázních Bělohrad (4 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Nové Pace (5 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Uhlíře: Chalupa Východní Čechy, Chalupa Krkonoše, Chalupa Vysočina.


Dotazy k pronájmu chalupy Uhlíře Položit dotaz

Vloženo: 6.1.2015

Dobry den.Chci se zeptat na cenu této chaty v červenci2015 když tady píšete ,že cena je od 8918 za týden pobytu. Je to cena koncová nebo jak to mám chápat?

Vážený pane Semerád,

děkujeme Vám za Váš dotaz k chalupě 1226 Uhlíře. Cena od znamená nejnižší cenu, za kterou si chalupu můžete během roku objednat. Více informací ohledně cen a rozdělení sezón naleznete v ceníku - ceník a volné termíny chalupy 1226 Uhlíře.

V ceníku uvádíme, že cena v červenci činí 16.331,-Kč + poplatky na místě (rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den, vratná kauce 2000,-Kč, spotřeba el. energie, paušální poplatek za vodu 150,-Kč/týden, poplatek za dřevo, poplatek za psa 350,-Kč/zvíře/týden a závěrečný úklid 500,-Kč neuvede-li klient objekt při odjezdu do původního stavu).

V případě dalších dotazů se na nás můžete obrátit také prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.
Související objekty

Akceptované poukázky a asociace