Chalupa Pitárné

8 ložnic
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 21 osob
Internet v objektu - wifi
U vody
Číslo chalupy: 1735

Rodinná dovolená

Novinka 2017

Luxusní chata


Pronájem chalupy Pitárné - podrobný popis

Velká kvalitně zařízená 9-pokojová chalupa (hájenka) (148 m2) se nachází na malebné samotě u lesa a potoka zcela na okraji obce Pitárné a nabízí pronájem pro max. 15 až 21 osob. Chalupa je ideální pro rodinnou dovolenou. Upřednostňován bude pronájem rodin se zdravotně znevýhodněnými dětmi a mládeží (bezbariérové přízemí). Do chalupy je vstup přes zádveří a chodbu. Z chodby vlevo se vstupuje do jídelny (26 m2), která plní společenskou funkci, a která je vybavena jídelním prostorem, krbem a TV+SAT. Z jídelny je přístupná kuchyně, která byla zařízena v profesionálním stylu. V kuchyni je k dispozici kombinovaný sporák (5 varných jednotek, trouba), 2 ledničky (1x s mrazákem), myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, kávovar (de longhi), topinkovač, toustovač a el. konvice. Z chodby vpravo jsou přístupné pokoje a sanitární zařízení. V přízemí se nachází celkem 3  pokoje: 1/ (13 m2) se 2 lůžky a umyvadlem, 2/ (13 m2) s lůžkem, přistýlkou (vysunovací snížená část lůžka), rozkládacím gaučem pro 1 osobu a umyvadlem a 3/ s lůžkem, rozkládacím gaučem pro 1 osobu a umyvadlem. V přízemí se dále nachází samostatné WC a 2 koupelny: 1/ se sprchovým koutem, WC a umyvadlem a 2/ se sprchovým koutem. Z chodby rovně se vstupuje na malou terasu (určená pro kuřáky). Z chodby pak vede také schodiště do podkroví, kde se nachází dalších 5 pokojů: 1/ (14 m2) s dvojlůžkem, rozkládacím gaučem pro 1 osobu a samostatným WC s umyvadlem, 2/ (13 m2) s dvojlůžkem, rozkládacím gaučem pro 1 osobu, sprchovým koutem a umyvadlem, 3/ (12 m2) s dvojlůžkem, vanou a umyvadlem, 4/ (16 m2) s dvojlůžkem, rozkládacím gaučem pro 1 osobu, 2 křesly a sprchovým koutem a 5/ (14 m2) s dvojlůžkem, rozkládacím lůžkem pro 1 osobu a umyvadlem. V podkroví se nachází také samostatná koupelna se sprchovým koutem a 3 samostatná WC s umyvadlem. V chalupě je zavedeno připojení k internetu (WI-FI). Topení: centrální na tuhá paliva. Nekuřácký objekt. Na neoploceném pozemku kolem chalupy (1700 m2) mohou hosté využít krytý zapuštěný bazén (6 x 3 x 1,2 m, protiproud, částečně solární ohřev), travnaté hřiště (síť k dispozici), ruské kuželky, elektronický terč, altánek s venkovním posezením, ohniště a přímo před chalupou terasu s několika židličkami, houpací lavicí a mobilním grilem. Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Ne
S bazénem Krytý zapuštěný bazén (6 x 3 x 1,2 m, protiproud).
Internet v objektu - wifi Ano
U vody U potoka.
Les u objektu Ano
Krb Krb v jídelně.
Dobře vybavená kuchyně Kombinovaný sporák (5 varných jednotek, trouba), 2 ledničky (1x s mrazákem), myčka na nádobí, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ne
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Bartultovicích (5 km).

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky se neposkytují.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 5000,-Kč. Spotřeba el. energie nad 200 kWh a spotřeba vody dle aktuální spotřeby.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Pitárné je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Pitárné

 • Obec Pitárné leží v Osoblažském výběžku v severním podhůří Jeseníků cca. 24 km severně od Krnova. Mírně zvlněná malebná krajina Osoblažského výběžku, která se jen o několik kilometrů dále zvedá v pohoří Hrubý Jeseník nabízí ideální podmínky k vycházkám do přírody (turistice), k cykloturistice (např. mezinárodní cyklotrasa Opavice), k houbaření nebo jen k odpočinku a relaxaci. V okolí lze poznat také řadu turistických zajímavostí a historických pamětihodností. Koupání na koupalištích ve Městě Albrechtice (9 km) a v Osoblaze (13 km) nebo na rybníku v Bohušově (13 km). Krytý bazén v Krnově (24 km). Tenisové kurty a golf ve Městě Albrechtice (9 km). Rybaření na Celním rybníce ve Městě Albrechtice (9 km). Restaurace v Bartultovicích (5 km). Nákupy v místě (1,5 km).

Turistické cíle:

 • Třemešná ve Slezsku (úzkorozchodná železnice Třemešná ve Slezsku - Osoblaha),
 • Liptaň (rozhledna Strážnice, kostel Nanebevzetí Pany Marie, Liptaňský bludný kámen),
 • Město Albrechtice (rozhledna na Hraničním vrchu),
 • Bohušov (zřícenina hradu Fulštejn),
 • Slezské Rudoltice (zámek),
 • Linhartovy (zámek),
 • Hynčice (Eldorádo – pohádkové sochy),
 • Holčovice (Africké muzeum, rozhledna Na Skalce),
 • Krnov (rozhledny Ježník a Cvilín, poutní kostel Pany Marie Sedmibolestné, zřícenina hradu Cvilín),
 • Úvalno (rozhledna Hanse Kulicha),
 • Karlovice (Muzeum Kosárna),
 • Bruntál (zámek, přírodní rezervace Uhlířský vrch s poutním kostelem Pany Marie Pomocné),
 • přehrada Slezská Harta,
 • Karlova Studánka (klimatické lázně),
 • Jeseník (areál Priessnitzových lázní, Vlastivědné muzeum Jesenicka, rozhledna Zlatý Chlum, poutní místo Křížový vrch),
 • jeskyně Na Špičáku a Na Pomezí,
 • Zlaté Hory (rozhledna Biskupská kupa, Hornický skanzen),
 • Jeseníky (Praděd - nejvyšší hora Jeseníků – 1491 m n. m., vodopády Bílé Opavy, Rešovské vodopády, Rejvíz, …).

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Pitárné

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na koupalištích ve Městě Albrechtice (9 km) a v Osoblaze (13 km) nebo na rybníku v Bohušově (13 km).
Rybaření v okolí Rybaření na Celním rybníce ve Městě Albrechtice (9 km).
Tenis v okolí Tenisové kurty ve Městě Albrechtice (9 km).
Golf v okolí Golf ve Městě Albrechtice (9 km).

Dotazy k pronájmu chalupy Pitárné Položit dotaz

Vloženo: 5.7.2019

Je zde WI-FI ?

Vážený pane Mlčoch,

děkujeme Vám za dotaz na chalupu č. 1735 Pitárné.

Bohužel internetové připojení WIFI v tomto objektu není zavedeno.

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.

Vloženo: 6.2.2019

Dobrý den prosím máte chalupu volnou v období 26.4-28.4? Jaká by byla cena 10 osob a 3 děti dekuju

Vážená paní Caputová,

děkujeme Vám za Váš dotaz k pronájmu chalupy 1735 Pitárné.

Tuto chalupu nabízíme k pronájmu až od 4.5.2019, pobyt v požadovaném termínu 26.4.-28.4.2019 Vám proto nemůžeme nabídnout. Děkujeme za pochopení.

Min.délka pronájmu je stanovena na 3 noci. Cena za 1 noc u zkrácených pobytů činí 4 200,- Kč/objekt + poplatky na místě: Rekreační poplatek. Vratná kauce 5000,-Kč.

V případě Vašeho zájmu o objednání pobytu na min.3 noci v pozdějším termínu nás prosím kontaktujte na bezplanté lince 800 101 127 nebo e-mailem.
Související objekty

Akceptované poukázky a asociace