Chalupa Ludvíkov

2 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 8 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chalupy: 1046

Pronájem chalupy Ludvíkov - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. Pěkně zařízená 3-pokojová chalupa pro 8 osob v obci u horské říčky a lesa. TERASA s posezením. Obytná místnost s kuchyňským koutem a KACHLOVÝMI KAMNY. Koupelna. 2 ložnice. Velká ZAHRADA: posezení, ohniště. Ideální k TURISTICE a CYKLOTURISTICE. LYŽOVÁNÍ od 0,4 km. TIP NA VÝLET: přečerpávací elektrárna Dlouhé Stráně. CENA od 10.332,-Kč/objekt/týden.

Pěkně zařízená 3-pokojová chalupa (70 m2) pro 8 osob v obci u horské říčky, lesa a silnice. Vstup přes prosklenou terasu s posezením. Chodba. Obytná místnost (30 m2) je vybavena jídelním a kuchyňským koutem, kachlovými kamny, lůžkem (nezapočítává se do počtu lůžek), dvojlůžkem a TV+SAT. V kuchyňském koutě je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem – bojler 120 l. Samostatné WC. V podkroví chalupy se nachází 2 ložnice: 1/ (16 m2) s dvojlůžkem, lůžkem a kamny, 2/ (16 m2) s lůžkem, patrovou postelí, jídelním koutem a TV. Centrální vytápění na tuhá paliva (pelety). Nekuřácký objekt. Na neoplocené travnaté zahradě (1500 m2) je k dispozici venkovní posezení, ohniště a trampolína pro děti. Neoplocené parkování.
Domácí zvíře Ne
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí a el. konvice.
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,1 km)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky v ceně.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 14,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Ludvíkov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Ludvíkov

Obec Ludvíkov leží v samém srdci pohoří Jeseníky mezi městem Vrbno pod Pradědem a lázněmi Karlova Studánka. Hornatý terén Jeseníků je ideálním místem pro turistiku (Praděd – 1491 m n. m., vodopády Bílé Opavy, Rešovské vodopády, Petrovy kameny, Rejvíz, Keprník, Šerák), k cykloturistice a v zimě k lyžování. Víceúčelové hřiště (tenis, míčové hry) (0,1 km), jízda na koni (0,5 km) v místě. Krytý bazén v Karlově Studánce (4 km), koupaliště v Bruntále (25 km). Rybaření ve Vrbně pod Pradědem – Mnichově (4 km). Restaurace a nákupy (0,1 km) v místě. Turistické cíle: Karlova Studánka (lázeňský areál), Bruntál (zámek), Jeseník (lázeňský areál), krasové jeskyně Na Špičáku a Na Pomezí, Dlouhé Stráně (přečerpávací a vodní elektrárna), Karlovice (muzeum Kosárna – muzeum s tématikou železářské historie obce), Velké Losiny (zámek, lázeňský areál a papírna – technická památka), Sovinec (hrad), Třemešná – Osoblaha (úzkorozchodná železnice).

Lázně v okolí

Karlova Studánka (4 km): léčba nemocí dýchacích cest, srdečních a cévních chorob a onkologických onemocnění; vynikajicí čisté klima. Jeseník (28 km): léčba nemocí dýchacího ústrojí, duševních poruch, kožních nemocí a nemocí oběhového ústrojí.

Lyžování v okolí

V místě (0,4 km) (640 – 790 m. n. m.): 1 vlek, délka sjezdovky 0,5 km, umělé zasněžování, večerní osvětlení, lyžařská škola. Vrbno pod Pradědem (3 km): 3 vleky, délka sjezdovek 1 km, umělé zasněžování, večerní lyžování, 27 km upravovaných běžeckých tratí. Praděd (11 km) (1235 – 1445 m. n. m.): 6 vleků, délka sjezdovek: 4,2 km, všechny stupně obtížnosti, večerní lyžování, snowboarding, 44 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. Karlov pod Pradědem (15 km) (700 – 940 m. n. m.): 13 vleků, délka sjezdovek: 12,1 km, všechny stupně obtížností, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Ludvíkov

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Krytý bazén v Karlově Studánce (4 km), koupaliště v Bruntále (25 km)
Rybaření v okolí Rybaření ve Vrbně pod Pradědem – Mnichově (4 km)
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v místě (0,5 km)
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové hřiště v místě (0,1 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Ludvíkov: Chalupa Severní Morava, Chalupa Jeseníky, Chalupa Jihočeský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Ludvíkov Položit dotaz

Vloženo: 14.12.2010

Dobrý den chtěla bych se zeptat?asi.dubna až do neděle dopoledne bychom si chtěli pronajmout vaši chatičku na oslavu narozenin moji maminky...a chci se zeptat kolik by nas to vyšlo jako rozpočtem na toto období děkuji za včasnou odpověď

S pozdravem Andrea Teplárková
Vážená paní Teplárková,


děkujeme Vám za Váš zájem o ubytování na chalupě Ludvíkov č. 1046.
Tento objekt je nabízen jen pro týdenní pobyty (sobota-sobota).

Cena za ubytování v mimosezóně: 10.332,- Kč/objekt/týden. Poplatky na místě: Rekreační poplatek 14,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o rezervaci pobytu nás kontaktujte na bezplatné zákaznické lince 800 101 127 nebo e-mailem.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace