Chata Lichkov

2 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 7 osob
Internet v objektu - wifi
Oplocení zahrady
Číslo chaty: 1857b

Rodinná dovolená

Novinka 2018

Chata na víkend


Pronájem chaty Lichkov - podrobný popis

Pěkná zděná 3-pokojová chata (80 m2) se nachází v malebné krajině Orlických hor zcela na okraji obce Lichkov a nabízí pronájem pro max. 7 osob. Chata je vhodná pro pobyty rodin s dětmi. Vstupuje se do obytného pokoje, který je vybaven sedacím koutem, stolem, 4 židlemi a TV; zadní vstup na zahradu k venkovnímu posezení. V přízemí chaty se dále nachází velká koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, WC a saunou pro 4 osoby, kterou lze využít za poplatek 500,-Kč/3 hodiny. Z obytného pokoje vede schodiště do podkroví do chodbičky, z které je přístupná malá kuchyňka a 2 samostatné ložnice. V kuchyňce je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, lednička, mikrovlnná trouba, překapávač, el. konvice a jídelní pult pro 4 osoby. Ložnice jsou zařízeny následovně: 1/ se 4 lůžky a 2/ se 3 lůžky a koupelnou (sprchový kout, umyvadlo, WC). K oběma ložnicím náleží balkon. V chatě je zavedeno připojení k internetu (WI-FI). Topení: el. přímotopy + akumulační kamna. Nekuřácký objekt. Na oplocené zahradě a přilehlém pozemku (6000 m2) je hostům k dispozici zahradní nadzemní bazén (průměr 5,5 m, hloubka 1,4 m, v provozu červen až srpen), trampolína (průměr 3,5 m), venkovní posezení, přenosný gril, houpačky a pískoviště pro děti. Zahrada a vyžití na ni je společné s hosty sousedního rekreačního objektu a s ubytovatelem, který v chalupě naproti pronajímané chaty bydlí. Chata se nachází v areálu farmy (je zde chován Highland - skotský náhorní skot, mufloni a daňci). Majitel chalupy vlastní psa. Oplocené parkování. Přímo od chaty vede soukromá cesta k lesu (cca. 1 km), kde se mj. nachází malé tábořiště (možnost postavit si zde stan).

Jste-li větší skupina, lze v případě zájmu objednat ještě i sousední chalupu 1857a Lichkov, která se rovněž pronajímá. Oba objekty se nachází ve společné zahradě.

Domácí zvíře Ne
S bazénem Nadzemní bazén (průměr 5,5 m, hloubka 1,4 m). Bazén je v provozu od začátku června do konce sprna.
Internet v objektu - wifi Ano
Oplocení zahrady Ano
Trampolína na zahradě Trampolína (průměr 3,5 m).
Sauna Ano
Les u objektu Les je od chaty vzdálen cca. 1 km.
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (1 km).

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 0,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie (pouze za využití el. přímotopů a akumulačních kamen).

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Lichkov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici víkendové pobyty na jaře a na podzim 2024. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy v období od května do poloviny června.

S předstihem si můžete plánovat i víkendový pobyt na chatě na podzim 2024.

Chata  Lichkov je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 2 600,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chata Lichkov

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chaty Lichkov

 • Horská obec Lichkov leží v jižní části Orlických hor cca. 6 km západně od města Králíky. Malebná krajina Orlických hor, která jen o kousek dál východně přechází v Králický Sněžník a v Jeseníky, nabízí v létě pro turisty a cykloturisty nespočet možností, kam vyrazit na výlet. V zimě jsou zde výborné podmínky k lyžování. Koupání na koupalištích v Králíkách (6 km), v Žamberku (17 km) nebo v Letohradu (18 km).  Přírodní koupání, vodní sporty a rybaření na přehradě Pastviny (11 km). Tenisové kurty v místě (2 km). Jízda na koni ve Vlčkovicích (8 km).  Bobová dráha a lanový park na Dolní Moravě (13 km). Restaurace a nákupy v místě (1 km).

Turistické cíle:

 • Králíky (Vojenské muzeum, dělostřelecká tvrz Hůrka, poutní kostel P. Marie a klášter na Hoře Matky Boží, rozhledna Val),
 • Dolní Morava (Stezka v oblacích, rozhledna Klepáč, naučná stezka na Kralický Sněžník a k pramenu řeky Moravy, výšlapy na Sušinu a Podbělku),
 • rozhledny v okolí (Křížová hora, Suchý vrch, Anna na Anennském vrchu),
 • Bouda a Hanička (dělostřelecké tvrze a další opevnění z druhé světové války),
 • Letohrad (Muzeum řemesel, středověká pevnost Orlice),
 • Žamberk (rodný dům Prokopa Diviše, rozhledna Rozálka),
 • Vamberk (Muzeum krajek),
 • Kunvald (pamětní domek Jednoty bratrské, socha J. A. Komenského),
 • přehrada Pastviny,
 • Neratov (poutní kostel),
 • Orlické hory (Zemská brána - naučná stezka podél Divoké Orlice, Velká Deštná, Šerlich, Studenecké skály, ...),
 • Litice nad Orlicí (hrad),
 • Potštejn (zřícenina hradu),
 • Vysoká (Schubertův památník),
 • Hanušovice (Pivovarské muzeum),
 • Velké Losiny (zámek, lázeňský areál, ruční papírna – technická památka z 16. století),
 • Dlouhé Stráně (přečerpávací a vodní elektrárna),
 • Štíty (Acrobat park Aleše Valenty – největší letní skokanský areál v Evropě - pod dohledem špičkových instruktorů si lze vyzkoušet akrobatické skoky s měkkým dopadem do bazénu s vodou).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Lichkov

Cyklotrasy v okolí Přes Lichkov vedou cyklotrasy č. 52, 4077 a 4361.
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na koupalištích v Králíkách (6 km), v Žamberku (17 km) nebo v Letohradu (18 km). Přírodní koupání a vodní sporty na přehradě Pastviny (11 km).
Rybaření v okolí Rybaření na přehradě Pastviny (11 km).
Jízda na koni v okolí Jízda na koni ve Vlčkovicích (8 km).
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (2 km).

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Lichkov: Chata Východní Čechy, Chata Orlické hory, Chata Ústí nad Orlicí, Chata Pardubický kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Lichkov Položit dotaz

 • K pronájmu chaty Lichkov nejsou zatím žádné dotazy.

Hodnocení Hodnoceno 5×

Vybavení objektu
Poměr cena/kvalita
Čistota objektu
Komunikace s DDS
Okolí objektu
Celkové hodnocení
Josef F. 31. 8. 2021

Hlavně prostor jak venku tak uvnitř.

vše bylo OK

Lucie P. 17. 8. 2021
Zobrazit všechny hodnocení


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace