Chalupa Lichkov

3 ložnice
Domácí zvíře
Lyžování v okolí
Maximálně pro 10 osob
S bazénem
Oplocení zahrady
Číslo chalupy: 1857a

Rodinná dovolená

Novinka 2018

Chata na víkend


Pronájem chalupy Lichkov - podrobný popis

Pěkně zařízená zcela samostatná 4-pokojová část chalupy (120 m2) s vlastním vchodem nabízí ubytování pro max. 10 osob. Chalupa se nachází v malebné krajině Orlických hor zcela na okraji obce Lichkov a je ideální zejména pro rodinnou dovolenou s dětmi. Předsíň. Společenská místnost je vybavena velkým jídelním prostorem, barovým pultem, krbem a rádiem; vstup na zastřešenou terasu s venkovním posezením a plynovým grilem. Na společenskou místnost navazuje kuchyně (není oddělena dveřmi), ve které je k dispozici el. sporák (4 varné jednotky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, překapávač a el. konvice. V přízemí pronajímané části chalupy se dále nachází 2 samostatná WC. Z předsíně vede schodiště do otevřené místnosti s gaučem a TV+SAT. Z ní se vstupuje do herny a do 3 samostatných ložnic. V herně mohou hosté využít stolní tenis a el. terč. Ložnice jsou zařízeny následovně: 1/ se 4 lůžky, 2/ se 3 lůžky a 3/ se 3 lůžky. Ke každé ložnici náleží koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Bojler 200 l. V chalupě je zavedeno připojení k internetu (WI-FI). Centrální topení. Nekuřácký objekt. Na oplocené zahradě a přilehlém pozemku (6000 m2) je hostům k dispozici zahradní nadzemní bazén (průměr 5,5 m, hloubka 1,4 m, v provozu červen až srpen), trampolína (průměr 3,5 m), houpačky a pískoviště pro děti. Zahrada a vyžití na ni je společné s hosty sousední chaty a s ubytovatelem, který ve druhé části chalupy bydlí. Chalupa se nachází v areálu farmy (je zde chován Highland - skotský náhorní skot, mufloni a daňci). Majitel chalupy vlastní psa. V zimě je v areálu chalupy k dispozici sauna pro 4 osoby (poplatek 500,-Kč/3 hodiny). Oplocené parkování. Přímo od chalupy vede soukromá cesta k lesu (cca. 1 km), kde se mj. nachází malé tábořiště (možnost postavit si zde stan).

Jste-li větší skupina, lze v případě zájmu objednat ještě i sousední chatu 1857b Lichkov, která se rovněž pronajímá. Oba objekty se nachází ve společné zahradě.

Domácí zvíře Ne
S bazénem Nadzemní bazén (průměr 5,5 m, hloubka 1,4 m). Bazén je v provozu od začátku června do konce srpna.
Oplocení zahrady Ano
Internet v objektu - wifi Ano
Stolní tenis v objektu Ano
Trampolína na zahradě Trampolína (průměr 3,5 m).
Sauna Ano
Les u objektu Les je od chalupy vzdálen cca. 1 km.
Krb Krb ve společenské místnosti.
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 varné jednotky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, překapávač a el. konvice.
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (1 km).

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 0,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Lichkov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně jsou k dispozici  víkendové pobyty v dubnu a květnu 2023. S předstihem si můžete naplánovat i velikonoční pobyt 2023 nebo některý z termínů květnových státních svátků.

Chalupa  Lichkov je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 3 500,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chalupa Lichkov

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chalupy Lichkov

 • Horská obec Lichkov leží v jižní části Orlických hor cca. 6 km západně od města Králíky. Malebná krajina Orlických hor, která jen o kousek dál východně přechází v Králický Sněžník a v Jeseníky, nabízí v létě pro turisty a cykloturisty nespočet možností, kam vyrazit na výlet. V zimě jsou zde výborné podmínky k lyžování. Koupání na koupalištích v Králíkách (6 km), v Žamberku (17 km) nebo v Letohradu (18 km). Přírodní koupání, vodní sporty a rybaření na přehradě Pastviny (11 km). Tenisové kurty v místě (2 km). Jízda na koni ve Vlčkovicích (8 km).  Bobová dráha a lanový park na Dolní Moravě (13 km). Restaurace a nákupy v místě (1 km).

Turistické cíle:

 • Králíky (Vojenské muzeum, dělostřelecká tvrz Hůrka, poutní kostel P. Marie a klášter na Hoře Matky Boží, rozhledna Val),
 • Dolní Morava (Stezka v oblacích, rozhledna Klepáč, naučná stezka na Kralický Sněžník a k pramenu řeky Moravy, výšlapy na Sušinu a Podbělku),
 • ozhledny v okolí (Křížová hora, Suchý vrch, Anna na Anennském vrchu),
 • Bouda a Hanička (dělostřelecké tvrze a další opevnění z druhé světové války),
 • Letohrad (Muzeum řemesel, středověká pevnost Orlice),
 • Žamberk (rodný dům Prokopa Diviše, rozhledna Rozálka),
 • Vamberk (Muzeum krajek),
 • Kunvald (pamětní domek Jednoty bratrské, socha J. A. Komenského),
 • přehrada Pastviny,
 • Neratov (poutní kostel),
 • Orlické hory (Zemská brána - naučná stezka podél Divoké Orlice, Velká Deštná, Šerlich, Studenecké skály, ...),
 • Litice nad Orlicí (hrad),
 • Potštejn (zřícenina hradu),
 • Vysoká (Schubertův památník),
 • Hanušovice (Pivovarské muzeum),
 • Velké Losiny (zámek, lázeňský areál, ruční papírna – technická památka z 16. století),
 • Dlouhé Stráně (přečerpávací a vodní elektrárna),
 • Štíty (Acrobat park Aleše Valenty – největší letní skokanský areál v Evropě - pod dohledem špičkových instruktorů si lze vyzkoušet akrobatické skoky s měkkým dopadem do bazénu s vodou).

Lyžování v okolí

 • České Petrovice (11 km) (650 - 740 m. n. m.): 5 vleků, délka sjezdovek: 2,8 km, náročnost lehká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 20 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.
 • Šanov (11 km): 2 vleky, délka sjezdovek: 0,7 km, večerní lyžování, umělé zasněžování, lyžařská škola.
 • Dolní Morava (13 km) (650 - 1140 m. n. m.): 2 lanovky, 4 vleky, délka sjezdovek: 10,4 km, všechny stupně obtížnosti, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 60 km udržovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. 
 • Červená Voda (17 km) (600- 985 m. n. m.): 1 lanovka, 1 vlek, délka sjezdovek 5,3 km, obtížnost lehká až středně těžká, umělé zasněžování, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.
 • Běžecký areál Buková hora – Suchý vrch (18 km) (450 – 950 m. n. m.) nabízí 145 km upravovaných běžeckých tratí.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Lichkov

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Přes Lichkov vedou cyklotrasy č. 52, 4077 a č. 4361.
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na koupalištích v Králíkách (6 km), v Žamberku (17 km) nebo v Letohradu (18 km). Přírodní koupání a vodní sporty na přehradě Pastviny (11 km).
Rybaření v okolí Rybaření na přehradě Pastviny (11 km).
Jízda na koni v okolí Jízda na koni ve Vlčkovicích (8 km).
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (2 km).

Dotazy k pronájmu chalupy Lichkov Položit dotaz

 • K pronájmu chalupy Lichkov nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace