Chalupa Květín

1 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 5 osob
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chalupy: 0640

Rodinná dovolená

Prodloužený víkend


Pronájem chalupy Květín - podrobný popis

Útulně zařízená 2-pokojová chalupa (60 m2) pro 5 osob v tiché obci s pečlivě udržovanou uzavřenou zahradou. Vstup přes malou verandu. V kuchyni (19,5 m2) je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice a jídelní kout. Průchozí obytný pokoj (20 m2) je vybaven sedacím koutem, lůžkem a TV. Ložnice (10,5 m2) s dvojlůžkem a patrovou postelí. Koupelna s vanou. Samostatné WC. Plynové topení. Nekuřácký objekt. Na oplocené uzavřené zahradě (400 m2) je k dispozici zahradní bazén (průměr 3,66 m, hloubka 0,78 m), pergola s venkovním posezením, houpací lavice, krb, udírna a ohniště s lavičkami. Oplocené parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Ano
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Les je od chalupy vzdálen asi 500 m.
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace ve Slavoňově (1 km)

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Květín je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici víkendové pobyty na podzim 2024. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy v období od září do listopadu 2024.

S předstihem si můžete plánovat také víkendový pobyt na chatě na jaře 2025.

Chalupa  Květín je k dispozici na minimálně 4 noci za cenu 1 215,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chalupa Květín

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chalupy Květín

Vesnička Květín leží nedaleko CHKO Litovelské Pomoraví cca. 4 km severozápadně od Mohelnice (a cca. 28 km jižně od Šumperka). Jen o pár kilometrů dál se Litovelské Pomoraví zvedá v podhůří Jeseníků (v Zábřežskou vrchovinu) a dále v Jeseníky. Zde ještě téměř rovinatá krajina je ideální k cykloturistice, některé z nových cyklotras jsou vhodné i pro inline bruslení. Nedaleké Jeseníky pak nabízejí kvalitní turistické stezky, v zimě pak mnohé lyžařské areály. Koupaliště v Zábřehu (7 km). Tenisové kurty, krytý bazén, posilovna a rybaření v Mohelnici (4 km). Jízda na koni v Třeštině (7 km). Restaurace ve Slavoňově (1 km), nákupy v Mohelnici (4 km). Turistické cíle: Loštice (Muzeum tvarůžků), Bouzov (hrad), Úsov (zámek s loveckým muzeem), Javoříčské a Mladečské jeskyně, Bílá Lhota (arboretum), Příkazy (Hanácký skanzen), Náměšť na Hané (zámek), CHKO Litovelské Pomoraví (naučné stezky Luhy Litovelského Pomoraví, Romantický areál Nové Zámky a Třesín), Olomouc (historické centrum, Svatý kopeček se zoologickou zahradou), Sovinec (hrad), Zábřeh (Železniční skanzen, zámek Skalička), Velké Losiny (renesanční zámek, papírna z počátku 16. století – technická památka, lázeňský areál), Jeseníky (Rešovské vodopády, přečerpávací a vodní elektrárna Dlouhé Stráně, Šerák, Praděd, vodopády Bílé Opavy, apod.).

Lyžování v okolí

Štědrákova Lhota (38 km): 3 vleky, délka sjezdovek 1,8 km, umělé zasněžování, večerní lyžování. Další lyžařská centra v Jeseníkách jsou vzdálena 45 – 60 km.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Květín

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupaliště v Zábřehu (7 km). Krytý bazén v Mohelnici (4 km)
Rybaření v okolí Rybaření v Mohelnici (4 km)
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Třeštině (7 km)
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v Mohelnici (4 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Mohelnici (4 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Květín: Chalupa Severní Morava, Chalupa Jeseníky, Chalupa Jihočeský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Květín 10× Položit dotaz

Vloženo: 18.3.2014

Prosím o sdělení, zda se jedná o samostatně stojící objekt, nebo jsou přímo v sousedství jiné obytné domy využívané k trvalému bydlení. Odkud je zavedena pitná voda v objektu, je jí dostatek i v období sucha?Loni jsme totiž byli na chatě, zdrojem vody byla studna přímo u objektu, bohužel byla prázdná. Proto tato otázka. Děkuji za podání zprávy. Wagnerová

Vážená paní Wagnerová,

děkujeme Vám za Váš dotaz k chalupě 0640 Květín. Chalupa stojí v malé tiché obci. Kolem chalupy se tedy nacházejí další domy, které se využívají k trvalému bydlení. Ano, v objektu je zavedena pitná voda a je jí určitě dostatek. Chalupa je pronajímána s úspěchem od roku 2006.

Vloženo: 28.2.2013

Dobry den chtěl bych se zeptat zda majitel je přítomen v objektu děkuji
Vážený pane Tomis,


děkujeme Vám za Váš dotaz k chalupě 0640 Květín.


Majitel není v objektu přítomen.
V

případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o rezervaci nás můžete kontaktovat na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.
Zobrazit všechny dotazySouvisející objekty

Akceptované poukázky a asociace