Chalupa Kounov

2 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 8 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chalupy: 1031

Rodinná dovolená

Chata na samotě

Prodloužený víkend


Pronájem chalupy Kounov - podrobný popis

3-pokojová roubená chalupa (65 m2) pro 6 až 8 osob na kraji obce na velmi pěkném místě na skále u lesa a horského potoka. Chodba. Obytný pokoj (24 m2) je vybaven sedacím koutem, krbovými kamny, TV a rádiem. Součástí obytného pokoje je taky opticky oddělený kuchyňský kout, ve kterém je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, el. trouba, lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem. Samostatné WC. Ložnice (12 m2) s dvojlůžkem a rozkl. lůžkem pro 1 až 2 osoby. Podkroví (21 m2), které je přístupné po příkrých schodech, tvoří ložnici se 4 lůžky. Vytápění dřevem v krbových kamnech (centrální rozvod). Nekuřácký objekt. Na neoploceném pozemku (300 m2) je k dispozici zastřešené venkovní posezení, gril a ohniště. Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně 2-plotýnkový el. vařič, el. trouba, lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ne
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,5 m)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení se neposkytuje!!!

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Kounov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici víkendové pobyty na jaře a na podzim 2024. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy v období od dubna do poloviny června. Objednávat tak lze např. pronájem chaty v oblíbených termínech prodlouženého prvního a druhého květnového víkendu.

S předstihem si můžete plánovat i víkendový pobyt na chatě na podzim 2024.

Chalupa  Kounov je k dispozici na minimálně 4 noci za cenu 1 484,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chalupa Kounov

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chalupy Kounov

Obec Kounov je umístěna v pěkné hornaté krajině Orlických hor asi na půlce cesty mezi Dobruškou a Deštným v Orlických horách. Nejen okolí Kounova ale celé Orlické hory nabízejí kvalitní podmínky pro turistiku, cykloturistiku a houbaření. Koupání na přírodním koupališti v Dobrém (6 km), na koupališti v Dobrušce (8 km) nebo na přehradní nádrži Rozkoš (25 km), zde také možnost vodních sportů a rybaření. Krytý bazén, tenisové kurty a posilovna v Dobrušce (8 km). Jízda na koni v Deštném v Orlických horách (8 km). Nákupy v Bačetíně (3 km), restaurace v místě (0,5 m). Turistické cíle: Orlické hory (Velká Deštná, Bukačka, naučná stezka Zemská Brána), Nové Město nad Metují (zámek, štítové domy na náměstí), Dobrošov (pevnost z 2. světové války, rozhledna), Náchod (zámek), Babiččino údolí u Ratibořic, Jaroměř (pevnost Josefov), Kuks (barokní špitál se sochami M. Brauna), Opočno (zámek), Častolovice (zámek), Doudleby nad Orlicí (zámek), Potštejn (zřícenina hradu), Litice (hrad), Hronov (muzeum spisovatele Aloise Jiráska).

Lyžování v okolí

V místě (0,2 km): 1 vlek. Deštné v Orl. horách (8 km) (610 - 850 m. n. m.): 1 lanovka, 10 vleků, délka sjezdovek: 4,9 km, všechny stupně náročnosti, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 69,5 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Kounov

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Přírodní koupaliště v Dobrém (6 km), koupaliště v Dobrušce (8 km), přehradní nádrž Rozkoš (25 km), krytý bazén v Dobrušce (8 km)
Rybaření v okolí Rybaření na přehradní nádrži Rozkoš (25 km)
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Deštném v Orlických horách (8 km)
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v Dobrušce (8 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Dobrušce (8 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Kounov: Chalupa Východní Čechy, Chalupa Orlické hory, Chalupa Vysočina.


Dotazy k pronájmu chalupy Kounov Položit dotaz

Vloženo: 6.8.2014

Dobrý den, je možné objekt objednat od soboty do středy? A jaká by byla cena. Děkuji Netyková

Vážená paní Netyková,

děkujeme Vám za váš dotaz k chalupě 1031 Kounov.

V hlavní letní sezóně (do 30.8.2014) nabízíme na všech objektech pouze týdenní pobyty od soboty do soboty, zkrácené pobyty není možné objkednávat. Děkujeme Vám za pochopení.

Můžeme Vám nabídnout týdenní pobyt v srpnu nebo zkrácený (min. 4 noci) v období od září.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o rezervaci nás můžete kontaktovat na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.

S pozdravem

DDS TOUR s.r.o.
Josefská 425/25, CZ - 602 00 BRNO
pobočka - Vídeňská 91, 656 05 BRNO
Tel.: 00420-542 215 662-3
F
ax: 00420-542 210 837
E-Mail:info@ddsbrno.cz
www.chaty-chalupy-dds.cz   

 
Související objekty

Akceptované poukázky a asociace