Chata Horní Bečva

1 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 4 osoby
Oplocení zahrady
Trampolína na zahradě
Číslo chaty: 0701

Náš tip

Rodinná dovolená


Pronájem chaty Horní Bečva - podrobný popis

Útulně zařízená celodřevěná 2-pokojová chata (45 m2) pro 4 osoby v obci Horní Bečva s pěkně udržovanou zahradou. Zádveří. Obytný pokoj (24 m2) je vybaven jídelním a kuchyňským koutem s barovým pultem, pohovkou, krbovými kamny, TV+SAT a HI-FI věží. V kuchyňském koutě je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 25 l (rychlý ohřev). Z obytného pokoje vedou příkřejší schody do otevřené podkrovní ložnice, ve které se nachází 3 lůžka, z toho 1 lůžko má vysunovací sníženou část pro další osobu. Topení na tuhá paliva. NEKUŘÁCKÝ OBJEKT!!! Na oplocené zahradě (600 m2) se nachází bazén (Ø 4,6 m, hloubka 1,1 m), trampolína (Ø 2,5 m), pergola s posezením a krbem s možností grilování a uzení. Dále je k dispozici pískoviště a houpačka pro děti. Neoplocené parkování u zahrady.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Ano
Oplocení zahrady nízký dřevěný plot
Trampolína na zahradě Ano
Les u objektu Les je od chaty vzdálen asi 100 m.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,1 km)

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 12,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Horní Bečva je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Horní Bečva

Podhorská obec Horní Bečva leží v samém srdci Moravskoslezských Beskyd, cca. 11 km východně od známého turistického centra Rožnova pod Radhoštěm. Zvlněná krajina Beskyd nabízí ideální podmínky k turistice (Pustevny, Radhošť, Kněhyně, Podolanky, Soláň, Kohútka, Velký Javorník, Lysá hora) nebo cykloturistice. Koupání na místní přehradě (2 km) nebo na koupalištích v Rožnově p. R. (11 km) a na Hutisku-Solanci (6 km). Tenisové kurty v místě (3 km). Krytý bazén, jízda na koni, golf, squash v Rožnově pod Radhoštěm (11 km). Rybaření v místě na přehradě (2 km). Horský lanový park Tarzánie v Trojanovicích (25 km). Restaurace a nákupy (0,1 km) v místě. Turistické cíle: Rožnov pod Radhoštěm (Valašské muzeum v přírodě – Valašský skanzen, Jurkovičova rozhledna), Pustevny (turistické středisko, lanovka, secesní stavby Libušín a Maměnka od Dušana Jurkoviče, vyhlídka Cyrilka), památná hora Radhošť (socha pohanského boha Radegasta, sousoší Cyrila a Metoděje a kaple z r. 1898), rozhledna Súkenická, Staré Hamry (srub básníka Petra Bezruče a pomník Maryčky Magdonové, symbolické postavy z jeho básně), Velké Karlovice (dřevěný kostel, Karlovské muzeum), Frenštát pod Radhoštěm (skokanské můstky), Hukvaldy (zřícenina hradu a rodiště hudebního skladatele L. Janáčka), Kopřivnice (Technické muzeum Tatra), Štramberk (lidová architektura a hradní věž Trúba, jeskyně Šipka).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Horní Bečva

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na místní přehradě (2 km) nebo na koupalištích v Rožnově p. R. (11 km) a na Hutisku-Solanci (6 km).
Rybaření v okolí Rybaření v místě na přehradě (2 km)
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Rožnově pod Radhoštěm (11 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (3 km)
Golf v okolí Golf v Rožnově pod Radhoštěm (11 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Rožnově pod Radhoštěm (11 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Horní Bečva: Chata Severní Morava, Chata Beskydy, Chata Jihočeský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Horní Bečva 30× Položit dotaz

Vloženo: 5.11.2014

Dobry den, chcem sa informovat aky vysoky je plot cislo chaty 0701 kvoli psikovi? Dakujem Brtanova

Vážená paní Brtanová,

děkujeme Vám za Váš dotaz k chatě 0701 Horní Bečva.

Plot je vidět na fotografiích č. 4 a 5. Přesnou výšku neznáme, plot je vysoký cca. 1 m.

V případě dotazů nebo zájmu o rezervaci nás můžete kontaktovat na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.

S pozdravem

DDS TOUR s.r.o.
Josefská 425/25, CZ - 602 00 BRNO
pobočka - Vídeňská 91, 656 05 BRNO
Tel.: 00420-542 215 662-3
F
ax: 00420-542 210 837
E-Mail:info@ddsbrno.cz
www.chaty-chalupy-dds.cz   

 

Vloženo: 8.4.2014

Dobrý den mám dotaz k této chatě. Mohla by se chata objednat taky vtom termínu od 1.7.-4.7 Děkuji

Vážená paní Oslislová,

děkujeme Vám za Váš zájem o chatu 0701 Horní Bečva. Chata 0701 Horní Bečva se v hlavní letní sezóně (behem letních prázdnin) pronajímá pouze v týdenních turnusech od soboty do soboty. Rádi Vám tedy nabídneme poslední volný prázdninový termín a to od 28.6.2014 do 5.7.2014.

V případě dalších dotazů nebo zájmu o rezervaci nás můžete kontaktovat také prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.

Zobrazit všechny dotazy


Seznam turistických cílů v okolí chaty Horní Bečva Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace