Zobrazit na mapě

Rozhledna Miloňová

Dřevěná rozhledna se nachází na vrchu Miloňová u Velkých Karlovic. Věž je vysoká 24 m a vyhlídkový ochoz má ve výšce 20 m. Vyhlídková plošina nabízí kruhový výhled na Javorníky, hřebeny Vsackých Beskyd a přilehlé okolí.

Rozhledna byla postavena roku 2012 a výstavba trvala deset měsíců. Nosné sloupy jsou tvořeny ze smrkové kulatiny. Věž se směrem k vrcholu zužuje do jehlanového tvaru.

Rozhledna leží v krásně přírodě a vede k ní oblíbená zelená turistická trasa z údolí Léskové. Pro rodiny s dětmi je určená dětská trasa Hledej poklad na Galiku. Rozhledna je veřejnosti volně přístupná.

Fotogalerie - Rozhledna Miloňová

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Rozhledna Miloňová je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Rozhledna Miloňová je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Malá útulně zařízená chata na neoploceném pozemku (posezení, gril) na romantickém místě zcela na kraji obce u lesa a horského potoka v turistické oblasti jen 800 m od ski areálu Razula.

2 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 1153

Prohlíželo 116 lidí

Pěkně zařízená chata k pronájmu v oplocené zahradě (trampolína, posezení, ohniště, dětský koutek) leží nedaleko lesa v tiché části obce jen 200 m od cyklostezky Bečvy a jen 1,2 km od lyžařského vleku.

4 ložnice / max 8 osob
číslo chaty: 1632

Prohlíželo 113 lidí

Jednoduše zařízená velká chata v neoplocené zahradě (bazén, tramplína, dětský koutek, posezení, ohniště) na krásné polosamotě v blízkosti lesa jen 19 km od Rožnova p. Radhoštěm. Turistika.

4 ložnice / max 16 osob
číslo chaty: 0931

Dnes zobrazeno 12x

Pěkná chalupa k pronájmu ve velké oplocené zahradě (pergola, trampolína, gril, ohniště, dětský koutek) leží v klidné části obce pod lesem (turistika, lyžování - ski areál Kyčerka jen 150 m).

2 ložnice / max 8 osob
číslo chalupy: 1278

Prohlíželo 110 lidí

Velmi pěkná chata v oplocené zahradě (zastřešené posezení, gril, dětský koutek) v obci v atraktivní turistické oblasti jen 500 m od koupaliště a jen 900 m od ski areálu Kyčerka.

3 ložnice / max 8 osob
číslo chaty: 1155

Stylová velmi pěkně zařízená chata s wellness místností (whirpool, infrasauna) v oplocené zahradě (terasa, pergola, krb, gril, dětský koutek) na tichém místě na kraji obce u lesa.

3 ložnice / max 8 osob
číslo chaty: 1378

Kvalitně v moderním stylu zařízená chalupa k pronájmu leží ve velké zahradě (2 terasy s posezením, vyžití pro děti) na malebném místě nedaleko lesa na jižním svahu nad centrem valašské obce.

3 ložnice / max 12 osob
číslo chalupy: 1746

Prohlíželo 130 lidí

Zrekonstruovaná valašská chalupa v pěkné zahradě (stolní tenis, posezení, ohniště) na malebné polosamotě pod lesem u potoka v romantickém horském údolí v atraktivní turistické oblasti.

4 ložnice / max 9 osob
číslo chalupy: 1156

Akceptované poukázky a asociace