Zobrazit na mapě

Přehrada Horní Bečva

Přehrada Horní Bečva ležící na Rožnovské Bečvě je od centra obce Horní Bečva vzdálena asi 3 km. Stavba přehrady započala ještě před 2. světovou válkou a byla dokončena v roce 1944. Přehrada chrání před povodněmi a zároveň nabízí vyžití pro milovníky koupání a vodních sportů. Pravý břeh vodní nádrže je využíván rybáři.

Přehrada je umístěna v malebné krajině Moravskoslezkých Beskyd. Můžete k ní dojít pěšky po turistických stezkách, dojet na kole nebo autem.

Fotogalerie - Přehrada Horní Bečva

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Přehrada Horní Bečva je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Přehrada Horní Bečva je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Zrekonstruovaný velmi pěkně zařízený rekreační dům (chalupa) k pronájmu se zahradou (bazén, pergola, gril) leží v malebné krajině Beskyd v dosahu řady zajímavých turistických cílů.

3 ložnice / max 9 osob
číslo chalupy: 2285

Dnes zobrazeno 10x

Jednoduše vybavená chata k pronájmu leží na neoploceném pozemku (bazén, trampolína, terasa s posezením, ohniště, sauna) na malebné valašské polosamotě v blízkosti lesa zcela na okraji obce.

6 ložnic / max 16 osob
číslo chaty: 0931

Kvalitně v moderním stylu zařízená chalupa k pronájmu leží ve velké zahradě (2 terasy s posezením, vyžití pro děti) na malebném místě nedaleko lesa na jižním svahu nad centrem valašské obce.

3 ložnice / max 12 osob
číslo chalupy: 1746

Jednoduše zařízená valašská chalupa leží na neoploceném pozemku (posezení, gril) na překrásném místě zcela na samotě ve stráni v lese vysoko nad obcí s kouzelným výhledem na horské panorama.

2 ložnice / max 4 osoby
číslo chalupy: 2283

Dnes zobrazeno 19x

Vkusně zrekonstruovaná chata s terasou na neoploceném pozemku (posezení, gril, ohniště) v chatové osadě nedaleko lesa v atraktivní lokalitě jen 6 km od turistického střediska Pustevny.

3 ložnice / max 7 osob
číslo chaty: 1357

Stylově zařízená mimořádně atraktivní chata s wellness místností (infrasauna, vířivka) leží na neopoceném pozemku (posezení, krb, gril) v chatové osadě u lesa s nádherným výhledem do okolí.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 1747

Dnes zobrazeno 8x

Velmi pěkná chata v oplocené zahradě (zastřešené posezení, gril, dětský koutek) v obci v atraktivní turistické oblasti jen 500 m od koupaliště a jen 900 m od ski areálu Kyčerka.

3 ložnice / max 8 osob
číslo chaty: 1155

Pěkná chalupa k pronájmu ve velké oplocené zahradě (pergola, trampolína, gril, ohniště, dětský koutek) leží v klidné části obce pod lesem (turistika, lyžování - ski areál Kyčerka jen 150 m).

2 ložnice / max 8 osob
číslo chalupy: 1278

Akceptované poukázky a asociace