Chata Dolníky u Trutnova

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 6 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 1443

Rodinná dovolená

Novinka 2014


Pronájem chaty Dolníky u Trutnova - podrobný popis

Pěkná účelně zařízená 3-pokojová chata (50 m2) nabízí ubytování pro 4 až 6 osob v chatové oblasti jen 1 km od oblíbeného přírodního koupaliště. Vstup po venkovním schodišti. Zádveří. Obytný pokoj (18 m2) je vybaven pohovkou, stolem a židlemi, kachlovými kamny a TV+SAT; vstup na terasu. Součástí obytného pokoje je také opticky oddělený kuchyňský kout, ve kterém je k dispozici sklokeramická varná deska (4 varné jednotky), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 160 l. Z obytného pokoje vedou příkřejší schody do podkroví, kde se nacházejí 2 samostatné ložnice: 1/ (12 m2) se 2 lůžky a rozkládacím křeslem a 2/ s dvojlůžkem a rozkládacím křeslem; vstup na balkon. V suterénu (u garáže) je k dispozici pračka. El. topení popř. dřevem v kamnech. Nekuřácký objekt. Chata se nachází v oplocené zahradě (450 m2), na které je možno využít zahradní nábytek a přenosný gril. Parkování: 1 garáž a 1 oplocené parkovací stání.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Les je od chaty vzdálen cca. 0,5 km.
Krb Kachlová kamna v obytném pokoji.
Dobře vybavená kuchyně Sklokeramická varná deska (4 varné jednotky), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
Pračka Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace u přírodního koupaliště Dolce (1 km) nebo v Trutnově (5 km).

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie nad 50 kWh. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Dolníky u Trutnova je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Dolníky u Trutnova

Chatová oblast Dolníky leží ve východní části Krkonoš, cca. 5 km jihozápadně od centra Trutnova. Nejvyšší české hory Krkonoše (národní park 400 km2) jsou protkány řadou turistických i cyklistických stezek, v zimě jsou zde nejlepší lyžařské podmínky v republice. Koupání na přírodním koupališti Dolce (1 km), na koupališti nebo na krytém bazénu v Trutnově (5 km). Tenisové kurty, posilovna a squash v Trutnově (5 km). Jízda na koni ve Svobodě nad Úpou (13 km). Golf v Mladých Bucích (12 km). Rybaření na nádrži Dolce (1,3 km). Restaurace u přírodního koupaliště Dolce (1 km) nebo v Trutnově (5 km). Nákupy v Trutnově (5 km).

Turistické cíle:

 • Krkonoše (nejvyšší hora Sněžka, Obří důl, přírodní rezervace Rýchory – Rýchorská bouda, Rýchorská studánka; přírodní rezervace Černohorská rašelina, Černá hora, Mumlavský a Pančavský vodopád, prameny Labe, prameny Úpy, atd.)
 • Trutnov (Muzeum Podkrkonoší, rozhledna Šibeník)
 • Stachelberg (Vojenská pevnost)
 • Janské Lázně (lázeňský areál)
 • Vrchlabí (Krkonošské muzeum)
 • Pec pod Sněžkou (historický důl Kovárna)
 • Kuks (barokní špitál se sochami Ctnosti a neřesti od M. B. Brauna)
 • Josefov u Jaroměře (pevnost)
 • Dvůr Králové nad Labem (Safari park)
 • Pecka (hrad)
 • Lázně Bělohrad (lázeňský areál, památník K. V. Raise)
 • Miletín (Muzeum českého amatérského divadla, Památník a naučná stezka z 10 zastaveními spisovatele Karla Jaromíra Erbena)
 • Hořice (Sochařský park)
 • Babiččino údolí, Ratibořice (zámek)
 • Úpice (hvězdárna)
 • Malé Svatoňovice (Muzeum Bratří Čapků, rozhledna Žaltman)
 • Odolov (srub čs. opevnění)
 • CHKO Broumovsko (Adršpašsko-teplické skály, Broumovské stěny s letohrádkem Hvězda, Ostaš)
 • Náchod (zámek)
 • Dobrošov (pevnost čs. opevnění, Jiráskova rozhledna)
 • Hronov (Muzeum Aloise Jiráska)
 • Výlety do Polska: nejvýše položené přehradní jezero v Polsku Bukówka, jedna z nejcennějších architektonických památek v Polsku – klášter s barokním kostelem v Krzeszów.

Lázně v okolí

Janské Lázně (16 km): léčba pohybového a dýchacího ústrojí, popálenin a dětských onkologických onemocnění.

Lyžování v okolí

 • Mladé Buky (11 km) (550 - 670 m. n. m.): 1 lanovka, 8 vleků, délka sjezdovek: 5,1 km, náročnost lehká až středně těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 5 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.
 • Černá hora – Jánské Lázně (16 km) (600 - 1260 m. n. m.): 2 lanovky, 10 vleků, délka sjezdovek: 15 km, náročnost lehká až těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 55 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Dolníky u Trutnova

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na přírodním koupališti Dolce (1 km), na koupališti nebo na krytém bazénu v Trutnově (5 km).
Rybaření v okolí Rybaření na nádrži Dolce (1,3 km).
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni ve Svobodě nad Úpou (13 km).
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v Trutnově (5 km).
Golf v okolí Golf v Bladých Bucích (12 km).
Posilovna v okolí Posilovna v Trutnově (5 km).

Dotazy k pronájmu chaty Dolníky u Trutnova Položit dotaz

Vloženo: 19.3.2015

Prosím o termin 25.7.2015 1.8.2015

Vážená paní Machačová,

děkujeme Vám za Váš zájem o pronájem chaty 1443 v termínu od 25.7. do 1.8.2015. Termín je předběžně volný. Cena činí 10.332,-Kč + poplatky na místě (rekreační poplatek, vratná kauce 2000,-Kč, spotřeba el. energie nad 50 kWh a poplatek za psa 350,-Kč/zvíře/týden).

V případě dalších dotazů nebo zájmu rezervaci nás můžete kontaktovat prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin. Rezervaci si můžete zadat také online prostřednictvím rezervačního formuláře na našich webových stránkách - rezervační formulář chaty 1443 Dolníky u Trutnova.
Související objekty

Akceptované poukázky a asociace