Zobrazit na mapě

Srub Čs. opevnění v Odolově

Památky

V Podkrkonoší v Odolově nedaleko Malých Svatoňovic je možné navštívit Muzeum Čs. opevnění v pěchotním srubu. Návštěvníci se zde seznámí s lehkým i těžkým opevněním české armády z období první republiky, ale také s vybavením německé armády. Jsou zde nákresy důmyslného systému zabezpečení celé česko-německé hranice, které bylo vybudováno na obranu proti německé rozpínavosti. V objektu je také unikátní kolekce zbraní a střeliva z období 1900 až 1948. Pěchotní srub je dvoupatrový a byl vybudován jako ochrana jediné přístupové silnice do naší země přes Jestřebí hory.

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Srub Čs. opevnění v Odolově je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Srub Čs. opevnění v Odolově je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Nadstandardně zařízená chalupa na neoploceném pozemku (bazén, šipky, posezení, krb) na kraji malé obce u lesa v malebné krajině CHKO Broumovsko jen 15 km od Adršpašsko-teplických skal.

5 ložnic / max 18 osob
číslo chalupy: 1142

Rezervováno 13. 6.

Zrekonstruovaná velmi pěkně zařízená chalupa ve velké zahradě (posezení, krb) v obci jen 12 km od Trutnova (koupaliště) a jen 30 km od Adršpašsko-teplických skal.

2 ložnice / max 6 osob
číslo chalupy: 1352

Stylová roubená chalupa s hernou (stolní tenis, šipky) na neoploceném pozemku (zahradní nábytek, krb, gril) na kraji malé osady v atraktivní lokalitě přímo v Adršpašsko-teplických skalách.

3 ložnice / max 8 osob
číslo chalupy: 9354

Chalupa resp. atypicky zařízená zadní zcela samostatná část chalupy se společenskou místností na neoploceném pozemku (hřiště, trampolína, pergola s posezením, gril) na malebném tichém místě u lesa.

4 ložnice / max 14 osob
číslo chalupy: 1720

Pěkně zařízený mobilní domek (chatka) k pronájmu se zastřešenou dřevěnou terasou leží v oplocené zahradě (ohniště, gril) v klidné venkovské lokalitě nedaleko lesa v blízkosti CHKO Broumovsko.

2 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 1930

Pěkná dobově zařízená chalupa k pronájmu na neoploceném pozemku (posezení, gril, ohniště) na malebném místě s krásným výhledem do okolí na polosamotě v sousedství pouze 4 dalších chalup.

3 ložnice / max 9 osob
číslo chalupy: 1642

Pěkná chata v oploceném areálu 3 chat (terasa, posezení, gril) v chatové rekreační oblasti u lesa jen 500 m od pláže rekreačního rybníka Brodský (koupání, rybaření) jen 10 km od Náchodu.

1 ložnice / max 5 osob
číslo chaty: 1350

Pěkná chata v oploceném areálu 3 chat (terasa, posezení, gril) v chatové rekreační oblasti u lesa jen 500 m od pláže rekreačního rybníka Brodský (koupání, rybaření) jen 10 km od Náchodu.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 1349

Akceptované poukázky a asociace