Zobrazit na mapě

Safari park Dvůr Králové nad Labem

Parky a zahrady

Zoologická zahrada ve Dvoře Králové nad Labem je opravdovým unikátem. Kromě klasické ZOO zde na návštěvníky čeká v letních měsících dvacet sedm hektarů velké safari. Při projížďce safaribusem vyslechnou návštěvníci přednášku o jednotlivých druzích zvířat, které si mohou prohlédnout v jejich přirozeném prostředí. Jako jediná v celé Evropě nabízí Královédvorská ZOO tajemnou prohlídku večerního safari.

Specializací této ZOO jsou především živočichové Afriky, hlavně kopytníci. Kromě turisticky atraktivního safari je zde také překrásná expozice ryb a plazů s názvem Korálový svět a Tropická řeka. Unikátem je i pavilon Ptačí svět. V ZOO Dvůr Králové se úspěšně daří rozmnožovat africké kopytníky, ale také nosorožce, gepardy a orangutany.

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Safari park Dvůr Králové nad Labem je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Safari park Dvůr Králové nad Labem je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Prohlíželo 167 lidí

Jednoduše zařízená chata na neoploceném pozemku (vířivka, zahradní nábytek, gril, ohniště) v pěkném a klidném prostředí u lesa nad obcí jen 11 km od Safariparku ve Dvoře Králové nad Labem.

2 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 0957

Prohlíželo 123 lidí

Pěkně zařízený mobilní domek s malou přístavbou leží v částečně oploceném areálu (bazén, pergola, gril, ohniště) na okraji obce v klidné venkovské lokalitě jen 4 km od přírodního koupaliště Dolce.

2 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 1870

Prohlíželo 96 lidí

Pěkně zařízená prostorná chalupa v neoplocené zahradě (bazén se skluzavkou, stolní tenis, terasa s posezením, gril) na kraji malé obce v malebné přírodě jen 9 km od Babiččina údolí.

3 ložnice / max 8 osob
číslo chalupy: 1347

Prohlíželo 110 lidí

Pěkná chalupa ve velké neoplocené zahradě (bazén, posezení, krb) na kraji obce v krásné podkrkonošské přírodě jen 7 km od hradu Pecka a jen 16 km od Safariparku ve Dvoře Králové nad Labem.

2 ložnice / max 5 osob
číslo chalupy: 1229

Prohlíželo 91 lidí

Malá útulně zařízená chata resp. zcela samostatná polovina dvojchaty v zahradě částečně chráněné živým plotem (posezení, gril, ohniště) v chatové rekreační oblasti jen 500 m od přírodního koupaliště.

2 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 1445

Prohlíželo 134 lidí

Jednoduše a skromně zařízená chalupa k pronájmu leží na neoploceném pozemku (posezení, gril, ohniště, dětský domeček) v okrajové klidné části obce v malebné oblasti Podkrkonoší (cykloturistika).

2 ložnice / max 4 osoby
číslo chalupy: 2052

Atraktivní prostorný rekreační dům k pronájmu s wellness vyžitím (vířivka, infrasauna) a velkou zahradou (bazén, hřiště, stolní tenis, gril, ohniště, terasa) na kraji obce jen 500 m od hradu Pecka.

3 ložnice / max 16 osob
číslo chalupy: 1524

Prohlíželo 484 lidí

Atraktivní a kvalitně zařízená chalupa ve velké oplocené zahradě (zapuštěný bazén, pergola, posezení, krb) leží na kraji obce v malebné krajině Podkronoší jen 5 km od hradu Pecka.

2 ložnice / max 6 osob
číslo chalupy: 1230

Akceptované poukázky a asociace