Zobrazit na mapě

Muzeum Tišnov

Muzea

Muzeum města Tišnova najdete v barokním Müllerově domě. Kromě různých krátkodobých tematických výstav tu můžete zhlédnout stálou expozici věnovanou historii a přírodě Tišnova a okolí. 

Přírodovědná část expozice vás seznámí s bohatou faunou, flórou, mineralogií a hornictvím. Speleologická část vás nechá nahlédnout i do běžně nepřístupných prostor Tišnovského krasu. Historická část pak nabízí exkurzi do dějin Tišnova od doby kamenné až po 20. století.

Kromě expozic a výstav můžete v Müllerově domě obdivovat unikátní malované trámové stropy.

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Muzeum Tišnov je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Muzeum Tišnov je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Dnes zobrazeno 10x

Pěkná jednoduše zařízená chata v neoplocené zahradě (zapuštěný bazén, pergola, posezení, krb) v chatové osadě s výhledem na místní lesy asi 13 km od Tišnova (koupaliště) a 16 km od hradu Pernštejn.

2 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 0209

Jednoduše zařízený rekreační areál k pronájmu s hernou (stolní tenis, kulečník) a oploceným pozemkem (hřiště, posezení, gril, ohniště) leží na malebném místě u lesa v blízkosti Níhovského rybníka.

11 ložnic / max 38 osob
číslo chaty: 2329
V nově zrekonstruovaném barokním Müllerově domě najdete od roku 2011 muzeum města Tišnov.

Dnes zobrazeno 11x

Pěkná jednoduše zařízená chata k pronájmu leží v částečně oplocené zahradě (terasa, gril) v malebném lesnatém prostředí chatové osady v blízkosti rybníka (rybaření) jen 6 km od propasti Macocha.

0 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 2101

Prohlíželo 113 lidí

Pěkná jednoduše zařízená chata v částečně oplocené zahradě (bazén, posezení, gril) v lesnatém prostředí chatové osady v blízkosti rybníka (přírodní koupání, rybaření) jen 6 km od propasti Macocha.

1 ložnice / max 5 osob
číslo chaty: 1514

Útulná malá chata k pronájmu leží v oplocené zahradě (bazén, pergola, gril) na kraji malé obce v blízkosti CHKO Moravský Kras (propast Macocha, Punkevní jeskyně) jen 8 km od Blanska.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 2202

Dnes zobrazeno 37x

Rezervováno dnes

Nově zrekonstruovaná prostorná chalupa k pronájmu se společenskou místností (stolní fotbálek, elektronický terč), dětskou hernou a oplocenou zahradou (bazén, posezení, zahradní krb, gril, ohniště).

3 ložnice / max 12 osob
číslo chalupy: 24103

Prohlíželo 117 lidí

Stylově zařízená chalupa se zcela uzavřeným dvorem (bazén, posezení, gril) v obci v malebné krajině Moravského krasu 6 km od Sloupsko-šošůvské jeskyně a 8 km od Boskovic (zámek, hrad).

1 ložnice / max 6 osob
číslo chalupy: 0835

Moderní kvalitně zařízený rekreační dům k pronájmu se zahradou (zapuštěný bazén, posezení, gril, ohniště) je umístěn v malé obci v atraktivní lokalitě nad přehradou Letovice (koupání a rybaření).

5 ložnic / max 9 osob
číslo chalupy: 2328

Akceptované poukázky a asociace