Chata Čistá v Krkonoších

3 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 6 osob
Internet v objektu - wifi
Stolní tenis v objektu
Číslo chaty: 1336

Novinka 2013


Pronájem chaty Čistá v Krkonoších - podrobný popis

Pěkně zařízená 4-pokojová chata (cca. 100 m2) pro 6 osob v rekreačním areálu villaparku na kraji obce, kde se nachází 43 stejně vybavených chat. Vstup přes otevřenou verandu. Předsíň. Obytný pokoj (25 m2) je vybaven sedací soupravou, kuchyňským a jídelním koutem a TV+SAT. V kuchyňském koutě je k dispozici 4-plotýnková el. plotna, lednička, mikrovlnná trouba, kávovar a el. konvice. Samostatné WC. Z obytného pokoje vede schodiště do podkroví, kde se nacházejí 3 2-lůžkové ložnice (10 – 12 m2) a koupelna s vanou popř. se sprchovým koutem a WC. Přiobjednat lze dětskou postýlku (375,-Kč/pobyt). K dispozici je WI-FI připojení (poplatek 150,-Kč/pobyt). Plynové topení. Nekuřácký objekt. Parkování u chaty. K dispozici je zahradní nábytek. V areálu villaparku je pro všechny hosty k dispozici bazén (9 m x 5 m, v provozu od 1.6. do 30.9.), hřiště, stolní tenis a dětský koutek. Na recepci villaparku je v zimě v provozu půjčovna lyžařského vybavení. Do nejbližších lyžařských středisek (Černý Důl, Janské lázně – Černá hora) i zpět Vás zdarma zaveze skibus. Ten zastavuje dle požadavků přímo u jednotlivých chat villaparku. V případě zájmu lze objednat i více chat v jednom termínu.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 375,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Ano
Internet v objektu - wifi Ano
Stolní tenis v objektu Ano
Les u objektu Les je od chaty vzdálen asi 400 m.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Povlečení za poplatek 125,-Kč/lůžko/výměna.
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,5 km)

Fakultativní služby

Povlečení je připraveno za povinný poplatek 125,-Kč/lůžko/výměna. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den. Poplatek za energie (paušál 850,-Kč/týden v období od 1.5. – 30.9., paušál 1.700,-Kč v období od 1.10. – 30.4.). Poplatek za povlečení 125,-Kč/lůžko/výměna. Závěrečný úklid 750,-Kč. Vratná kauce 3300,-Kč. Vratná kauce za ovladač pro automatickou závoru 825,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 490,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Čistá v Krkonoších je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Čistá v Krkonoších

Vesnička Čistá v Krkonoších je součástí turistického a lyžařského centra Černý Důl a leží v jižní části Krkonoš cca. 6 km východně od Vrchlabí. V zimě odtud není daleko ke známým lyžařským střediskům (Černý Důl, Janské Lázně – Černá hora, Herlíkovice, Špindlerův Mlýn). Nejvyšší české hory Krkonoše (národní park 400 km2) jsou protkány řadou turistických i cyklistických stezek, v zimě jsou zde nejlepší lyžařské podmínky v republice. Koupání na přírodním koupališti (1,5 km) v místě nebo v aquaparku ve Špindlerově Mlýně (20 km). Krytý bazén, tenisové kurty, posilovna v Černém Dole (2,5 km). Vyhlídkové lety a jízda na koni ve Vrchlabí (6 km). Golf v Prosečném (7 km). Restaurace v místě (0,5 km), nákupy v Černé Dole (2,5 km). Turistické cíle: Janské lázně (lázeňský areál), Vrchlabí (Krkonošské muzeum), Žalý (rozhledna), Krkonoše (Černá hora, Černohorská rašelina, prameny Labe, Pančavský a Mumlavský vodopád, Sněžka – nejvyšší hora Krkonoš 1602 m. n. m., …), Jilemnice (Krkonošské muzeum, Zvědavá ulička – soubor roubených chalup), Bozkovské dolomitové jeskyně, Harrachov (Muzeum skla, Hornické muzeum, lanovka na Černou horu podél mamutího můstku pro skoky na lyžích), Dvůr Králové nad Labem (Safari park), Pecka (hrad), Adršpašsko-Teplické skály.

Lázně v okolí

Janské Lázně (8 km): léčba pohybového a dýchacího ústrojí, popálenin a dětských onkologických onemocnění.

Lyžování v okolí

  • Černý Důl (2,5 km) (620 - 865 m. n. m.): 2 lanovky, 3 vleky, délka sjezdovek: 8,5 km, náročnost lehká až středně těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 10 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.
  • Černá hora – Jánské Lázně (8 km) (600 - 1260 m. n. m.): 3 lanovky, 8 vleků, délka sjezdovek: 18,5 km, všechny stupně odtížnosti, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 55 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.
  • Herlíkovice (12 km) (540 - 1019 m. n. m.): 3 lanovky, 5 vleků, délka sjezdovek: 12,4 km, náročnost lehká až těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 28 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.
  • Špindlerův Mlýn - Svatý Petr (22 km) (715 - 1310 m. n. m.): 6 lanovek, 11 vleků, délka sjezdovek: 27 km, náročnost lehká až těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 91,5 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Čistá v Krkonoších

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na přírodním koupališti (1,5 km) v místě nebo v aquaparku ve Špindlerově Mlýně (20 km).
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni ve Vrchlabí (6 km)
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v Černé Dole (2,5 km)
Golf v okolí Golf v Prosečném (7 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Černém Dole (2,5 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Čistá v Krkonoších: Chata Východní Čechy, Chata Krkonoše, Chata Vysočina.


Dotazy k pronájmu chaty Čistá v Krkonoších Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Čistá v Krkonoších nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace