Chalupa Ždánice

5 ložnic
Domácí zvíře
Internet v objektu - wifi
Maximálně pro 18 osob
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chalupy: 1379

Rodinná dovolená

Novinka 2013

Chata na víkend


Pronájem chalupy Ždánice - podrobný popis

Atypicky zařízená 6-pokojová chalupa (140 m2) s jednoduše zrekonstruovaným interiérem pro 18 osob je součástí zámeckého areálu v tiché části městečka. Chodba. Obytná jídelna (30 m2) je vybavena velkým jídelním prostorem, 2 křesly a stolním fotbalem. V kuchyni (16 m2) je k dispozici el. sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice. 5 ložnic: 1/  (22 m2) se 3 lůžky a se sprchovým koutem, 2/ (21 m2) se 4 lůžky, 3/ (14 m2) se 4 lůžky, 4/ (11 m2) se 2 patrovými postelemi a 5/ (27 m2) s 5 patrovými postelemi. 2 koupelny se sprchovým koutem – bojler 500 l. 3 samostatná WC. Možnost připojení k internetu (WI-FI). Topení centrální na tuhá paliva. Nekuřácký objekt. Na samostatné oplocené zahradě za zámkem (500 m2) se nachází zastřešené venkovní posezení, síť pro badminton, mini trampolína a ohniště. Ze zahrady je vstup do vinného sklípku s posezením (možnost zakoupení vína). Možnost úschovy jízdních kol. Oplocené parkování. Vedlejším vchodem z chalupy je přístupný také veřejný zámecký park.

Domácí zvíře Ne
Internet v objektu - wifi Ano
Oplocení zahrady Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 0,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Ždánice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici víkendové pobyty na podzim 2023 a na jaře 2024. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy přes prosincový advent. S předstihem si můžete plánovat i víkendový pobyt na chatě na jaře 2024. Objednávat tak již lze pronájem chaty na Velikonoce 2024.

Chalupa  Ždánice je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 2 750,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chalupa Ždánice

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chalupy Ždánice

Městečko Ždánice leží v pahorkatině Ždánický les asi 13 km severozápadně od Kyjova a asi 35 km východně od Brna. Místo je ideálním výchozím bodem k výletům po celé jižní a střední Moravě. Na své si přijdou cykloturisté a nenároční turisté, pro které jsou připraveny cyklostezky a turistické stezky ve Ždánickém lese a jeho okolí nebo v o kousek dále vzdálených Chřibech. Koupaliště v místě (0,1 km). Tenisové kurty (0,1 km), posilovna (1 km), rybaření (0,3 km) v místě. Krytý bazén v Kyjově (13 km). Jízda na koni v Nechvalíně (5 km). Golf ve Slavkově u Brna (18 km). Restaurace a nákupy v místě (0,4 km). Turistické cíle: Ždánice (Městské Vrbasovo muzeum), Bučovice (zámek), Slavkov u Brna (zámek, Slavkovské bojiště – Mohyla míru na Prackém kopci, Žuráň, Santon, Stará pošta), Brno (hrad a pevnost Špilberk, katedrála Petrov, vila Thugendhat, Brněnská přehrada, zoologická zahrada), Vyškov (Zoopark, Dinopark), Kroměříž (zámek, Květná zahrada), Chřiby (nejvyšší vrchol Brdo s rozhlednou), Buchlov (hrad), Buchlovice (zámek), Velehrad (poutní místo), Uherské hradiště (Baťův kanál), Staré Město (archeologická expozice), Milotice (zámek), Strážnice (Skanzen Moravského Slovácka), Hodonín (zoologická zahrada, lázeňský areál, loděnice na řece Moravě), vinařské obce jižní Moravy (Mutěnice, Čejkovice, Velké Bílovice a další), Moravský kras (propast Macocha, jeskyně Sloupsko-šošůvské, Punkevní jeskyně, Kateřinská jeskyně).

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Ždánice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupaliště v místě (0,1 km)
Rybaření v okolí Rybaření v místě (0,3 km)
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Nechvalíně (5 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (0,1 km)
Golf v okolí Golf ve Slavkově u Brna (18 km)
Posilovna v okolí Posilovna v místě (1 km)

Dotazy k pronájmu chalupy Ždánice Položit dotaz

Vloženo: 6.3.2019

Dobrý den, prosím Vás, je chalupa volná na velikonoce v termínu 19.-21. popř. 22.4.? Děkuji za informaci S pozdravem Tomečková

Vážená paní Tomečková,

děkujeme Vám za Váš zájem o chalupu Ždánice č. 1379.

Termín od 19.4. - 21.4.2019 je předběžně volný. Cena činí 5.500,- Kč/objekt/2 noci + poplatky na místě: Rekreační poplatek 0,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

V případě Vašeho zájmu o objednání pobytu nás prosím kontaktujte na bezplatné lince 800 101 127 nebo emailem.

Aktuální dostupnost termínu poté ověříme u majitele objektu.

Vloženo: 28.2.2015

Dobry den, rad bych se zeptal, jestli by bylo mozne pronajmout tuto chalupu pouze na vikend- patek-nedele? Termin nemam jeste potvrzeny, ale bylo by to bud 10.4.-12.4. anebo 17.4.-19.4.2015 Predem diky za informaci. S pozdravem Miroslav Kovcasik

Vážený pane Kovcasik,

děkujeme Vám za Váš zájem o pronájem chalupy 1379 Ždánice. Oba Vámi uvedené termíny jsou předběžně volné. Cena za 2 noci činí 5.500,-Kč + poplatky na místě (rekreační poplatek 0,-Kč/osoba/den, vratná kauce 2000,-Kč, poplatek za psa 350,-Kč/zvíře/týden).

V případě dalších dotazů nebo zájmu o rezervaci nás můžete kontaktovat prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.

 
Související objekty

Akceptované poukázky a asociace