Zobrazit na mapě

Zámek Slavkov

Hrady a zámky

Zámek Slavkov stojí v místě původní románské tvrze. V 16. století byla tvrz přebudována do podoby renesančního zámku a později byl zámek upraven v barokním slohu. Nejvýznamnější památkou zámku je obrazárna, jedna z nejstarších u nás. Jedinečná je i knihovna v níž jsou převážně díla z doby před Francouzskou revolucí. Dnes je možné v zámku navštívit  expozici, která je věnována bitvě u Slavkova, ale i výstavu mapující  historii, hospodářský a kulturní význam tohoto regionu.  V zámku je rovněž umístěno muzeum a archiv.

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Zámek Slavkov je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Zámek Slavkov je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Chalupa resp. zcela samostatná stylově zrekonstruovaná část chalupy (vejmínek) v centru obce Luleč na úpatí Drahanské vrchoviny s možností krásných výletů v okolí Vyškovska a Moravského krasu.

1 ložnice / max 3 osoby
číslo chalupy: 1608

Rezervováno včera

Malá pěkně a účelně zařízená chata se zastřešenou verandou na samostatné zahradě v tiché chatové osadě v blízkosti lesa jen 200 m od Pístoveckého rybníku s upravenou pláží (koupání).

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 1412

Pěkná jednoduše zařízená místně typická chata s vinným sklípkem, společenskou místnosti s krbem a malou terasou s výhledem na vinohrady v obci v uličce s vinnými sklepy přímo na cyklostezce.

1 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 1582

Stylová velmi pěkně zařízená chalupa k pronájmu s uzavřeným dvorkem a velkou zastřešenou terasou (posezení, krb) leží v jihomoravské vinnařské obci jen 20 km od CHKO Pálava. Cykloturistika.

2 ložnice / max 8 osob
číslo chalupy: 1007

Jednoduše zařízená chata se zastřešenou terasou (posezení, gril) a vinným sklípkem (možnost degustace vína) na kraji obce v osadě vinných sklípků s okolím ideálním k cykloturistice.

1 ložnice / max 5 osob
číslo chaty: 1307

Nový podkrovní apartmán k pronájmu nad vinným sklípkem se zcela samostatným vchodem se nachází v malebné vinařské obci na jižní Moravě v oblasti ideální pro cykloturistiku.

0 ložnice / max 2 osoby
číslo apartmánu: 2209

Pěkně zařízená chata s velkou pergolou (posezení, krb) a s vinným sklípkem (možnost degustace vína) nabízí pronájem v tiché boční ulici v obci v oblasti ideální pro cykloturistické výlety.

3 ložnice / max 8 osob
číslo chaty: 1509

Dnes zobrazeno 8x

Rezervováno včera

Stylová nově zrekonstruovaná chalupa k pronájmu s dobově zařízenou obytnou místností (krb, kachlová kamna), uzavřeným dvorkem a pergolou leží ve vinařské obci v regionu ideálním k cykloturistice.

2 ložnice / max 7 osob
číslo chalupy: 1612

Akceptované poukázky a asociace