Chalupa Vítkovice v Krkonoších

3 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 13 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 0828

Chata na samotě


Pronájem chalupy Vítkovice v Krkonoších - podrobný popis

Jednoduše vybavená 4-pokojová horská chalupa (65 m2) v lese nad obcí s krásným výhledem pro 13 sportovně založených osob. Chodba. Obytná místnost (22 m2), na kterou navazuje opticky oddělený kuchyňský kout, je vybavena sedací soupravou, jídelním koutem, krbem, TV+SAT a rádiem. V kuchyňském koutě je k dispozici kombinovaný sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, kávovar a el. konvice. V kuchyni neteče teplá voda. Samostatné WC. Koupelna se sprchovým koutem. Ložnice (12 m2) s 2 patrovými postelemi a lůžkem. V podkroví se pak nacházejí další 2 ložnice: 1/ (9 m2) s 2 patrovými postelemi a lůžkem a 2/ (9 m2) s patrovou postelí a lůžkem. Vytápění: dřevem v krbu. Nekuřácký objekt. Na terase u chaty je k dispozici venkovní posezení se zahradním krbem, za terasou se pak nachází bazén (Ø 3 m). Neoplocený přírodní pozemek (300 m2). POZOR: K chalupě není možný dojezd automobilem. Neoplocené parkování se nachází cca. 700 m na parkovišti ve Vítkovicích. K chalupě je potřeba dojít pěšky (do kopce).

 

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Ano
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně Kombinovaný sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,7 km)

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Vítkovice v Krkonoších je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Vítkovice v Krkonoších

Turistické a lyžařské středisko Vítkovice leží v centrálních Krkonoších asi 12 km severně od Jilemnice. Přírodní krásy Krkonoš i historické památky v okolí nabízejí spoustu možností, jak využít čas zde strávené dovolené. V okolí jsou výborné podmínky k turistice a cykloturistice, v zimě pak ocení kvalitu blízkých lyžařských středisek lyžaři. Koupaliště, tenisové kurty a posilovna v Jilemnici (12 km). Krytý bazén v místě (0,7 km). Jízda na koni na Janově hoře (5 km). Restaurace a nákupy (0,7 km) v místě. Turistické cíle: krásy Krkonoš (Přední Žalý – rozhledna, Sněžka - 1602 m n. m. - nejvyšší hora ČR, Mumlavský a Pančavský vodopád, prameny Labe, atd.), Jilemnice (Krkonošské muzeum, Zvědavá ulička – roubené domy), Vrchlabí (Krkonošské muzeum), Bozkovské dolomitové jeskyně, Harrachov (Muzeum skla, Hornické muzeum, lanovka na Černou horu podél mamutího můstku pro skoky na lyžích), Dvůr Králové nad Labem (Safari park), Pecka (hrad).

Lázně v okolí

Janské Lázně (32 km): léčba nemocí nervových, nemocí pohybového ústrojí, stavů po popáleninách, onkologických onemocnění a nemocí dýchacího ústrojí.

Lyžování v okolí

Vítkovice (0,5 km) (733 - 765 m. n. m.): 1 lanovka, 6 vleků, délka sjezdovek: 5,3 km, náročnost lehká až těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 20 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. Horní Mísečky – Medvědín (8 km) (1000 - 1235 m. n. m.): 5 lanovek, 12 vleků, délka sjezdovek: 24,3 km, náročnost lehká až těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 35 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Vítkovice v Krkonoších

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Krytý bazén v místě (0,7 km), koupaliště v Jilemnici (12 km)
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni na Janově hoře (5 km)
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v Jilemnici (12 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Jilemnici (12 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Vítkovice v Krkonoších: Chalupa Východní Čechy, Chalupa Krkonoše, Chalupa Vysočina.


Dotazy k pronájmu chalupy Vítkovice v Krkonoších Položit dotaz

Vloženo: 23.11.2013

Dobrý den, ráda bych se zeptala zda je chata volná v termínu od 29.12. - 1.1. 2014, popřípadě na celkovou cenu pro 14 osob, děkuji, Hambálková

Vážená paní Hambálková,

děkujeme Vám za Vaši poptávku na chalupu 0828 Vítkovice v Krkonoších.

V hlavní zimní sezóně včetně Silvestra nabízíme na všech objektech pouze týdenní pobyty, příp. zkrácený pobyt za cenu týdenního. Redukce ceny není bohužel možná. Děkujeme Vám za pochopení.

Max.kapacita chalupy je 13 osob, stanovenou kapacitu není možné překročit.

Termín 28.12.2013 – 4.1.2014 je předběžně volný.

Cena:26.992,- Kč/objekt/týden. Poplatky na místě: Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

V případě Vašeho zájmu o objednání pobytu nás prosím kontaktujte na bezplatné lince 800 101 127.

S pozdravem

DDS TOUR s.r.o.
Josefská 425/25, CZ - 602 00 BRNO
pobočka - Vídeňská 91, 656 05 BRNO
Tel.: 00420-542 215 662-3
F
ax: 00420-542 210 837
E-Mail:info@ddsbrno.cz
www.chaty-chalupy-dds.cz

 

Vloženo: 3.5.2013

Dobrý den,
chtěla bych se informovat, zda je možno pronajmout chatu jen na víkend od 31.5.-2.6. a jaká by byla cena? Mohli bychom využít vaši chaty pro 10 dospělých a 6 dětí do 6 let, které by mohly spát i s rodiči.
Děkuji
Vážená paní Kmiećová,


děkujeme Vám za Váš dotaz k chalupě 0828 Vítkovice v Krkonoších.


Chalupu Vítkovice v Krkonoších nabízíme k pronájmu pouze na týdenní pobyty od soboty do soboty. Kratší pobyty bohužel nelze objednat. Děkujeme Vám za pochopení. Tato informace je uvedena pod odkazem "Obsazenost" v levém menu.
Max.kapacitu objektů je potřeba dodržovat. Více osob než je stanoveno nelze ubytovat, v některých případech je majitelem objektu povoleno 1 malé dítě navíc.


V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o rezervaci jiného objektu nás můžete kontaktovat na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.
Zobrazit všechny dotazy


Seznam turistických cílů v okolí chalupy Vítkovice v Krkonoších Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace