Chalupa Velká

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 5 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 1219

Skvělá cena


Pronájem chalupy Velká - podrobný popis

Pěkně zařízená 3-pokojová chalupa (50 m2) pro 4 až 5 osob v malé obci u silnice s malým uzavřeným dvorkem. Veranda. Chodba. V průchozí obytné kuchyni (20 m2) je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, lednička, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, el. konvice, jídelní kout a krbová kamna. Dominantu kuchyně tvoří pec, na které je možno si vyzkoušet, jak se kdysi na peci spalo. 2 ložnice: 1/ (15 m2) se 2 lůžky a TV+SAT a 2/ (10 m2) s patrovou postelí (na spodní části postele mohou spát 2 osoby). Druhá ložnice je průchozí do koupelny se sprchovým koutem a WC – bojler 120 l. Vytápění dřevem v kamnech nebo v peci. Na uzavřeném malém dvorku (120 m2) se nachází zastřešené venkovní posezení a přenosný gril. 1 oplocené parkovací místo, ostatní neoplocené.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady uzavřený dvorek
Les u objektu Les je od chalupy vzdálen asi 500 m.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Milevsku (6 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie nad 50 kWh. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Velká je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Velká

Vesnička Velká leží asi 6 km západně od Milevska a 8 km východně od přehrady Orlík (26 km2 vodní plochy) v pěkné mírně zvlněné krajině. Místo je ideální pro všechny, kteří dávají přednost cykloturistice, procházkám přírodou, historickým památkám nebo dovolené u vody. Koupání, vodní sporty a rybaření na Orlické přehradě (8 km). Koupaliště v Milevsku (6 km) a ve Zvíkovském Podhradí (10 km). Krytý bazén v Písku (26 km). Tenisové kurty a posilovna v Milevsku (6 km). Jízda na koni v Přeštěnicích (11 km). Restaurace a nákupy v Milevsku (6 km). Turistické cíle: Zvíkov (hrad), Orlík nad Vltavou (zámek), Milevsko (premonstrátský klášter), Písek (historické centrum, nejstarší kamenný most v ČR), Tábor (Husitské muzeum, katakomby, hrad s vyhlídkovou věží), Chýnov (Chýnovská jeskyně), Bechyně (zámek, klášter, první elektrická železniční trať v republice a železobetonový most přes řeku Lužnici), Vysoký Chlumec (skanzen – muzeum vesnických staveb Středního Povltaví), Příbram (Hornické muzeum, poutní místo Svatá Hora), Březnice (zámek), Blatná (zámek).

Lázně v okolí

Vráž (21 km): léčba nemocí srdce a krevního oběhu, onemocnění pohybového ústrojí a gynekologických onemocnění.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Velká

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na Orlické přehradě (8 km), na koupališti v Milevsku (6 km) nebo ve Zvíkovském Podhradí (10 km)
Rybaření v okolí Rybaření na Orlické přehradě (8 km)
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Přeštěnicích (11 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Milevsku (6 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Milevsku (6 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Velká: Chalupa Jižní Čechy, Chalupa přehrada Orlík, Chalupa Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Velká Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Velká nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace