Zobrazit na mapě

Rozhledna Kupa u Jestřebic

Rozhledna na vršku Kupa u vesnice Jestřebice byla postavena teprve nedávno.

Její slavnostní otevření bylo na Silvestra roku 2009 u příležitosti turistického pochodu. Výška rozhledny je třináct metrů, má čtyři patra a je ze dřeva. Po vystoupání na rozhlednu se turistům otevře překrásný výhled na Táborsko, Písecké a Protivínské hory, Českou Sibiř a Blanský les.

Otevřeno je po celý rok a vstup je volný. K rozhledně se dá bezproblémově dojet autem. Lepší však je ponechat auto v Jestřebici nebo v nedalekém městečku Bernartice a pohodovou procházkou dojít až k rozhledně.

Fotogalerie - Rozhledna Kupa u Jestřebic

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Rozhledna Kupa u Jestřebic je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Rozhledna Kupa u Jestřebic je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Prohlíželo 135 lidí

Pěkně zařízená chalupa v oploceném dvoře (posezení, krb, zahradní kuchyňka) v malé obci jen 6 km od Orlické přehrady (koupání, vodní sporty, rybaření). Okolí je ideální k cykloturistice.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chalupy: 1217

Prohlíželo 133 lidí

Velmi pěkně zařízený prázdninový dům k pronájmu leží ve velké oplocené zahradě (zapuštěný bazén, terasa s posezením, zahradní krb) v tiché ulici na okraji jihočeské obce. Ideální k cykloturistice.

4 ložnice / max 11 osob
číslo chalupy: 2204

Prohlíželo 400 lidí

Rezervováno 20. 5.

Zrekonstruovaná pěkně zařízená chalupa k pronájmu s oploceným dvorem (terasa s posezením, gril, ohniště) leží na okraji obce jen 2 km od Orlické přehrady (koupání, vodní sporty, rybaření).

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chalupy: 2208

Prohlíželo 201 lidí

Malá útulná chatka k pronájmu s podkrovím v oplocené zahradě (zapuštěný bazén, pergola, krb) leží na okraji osady v malebném jihočeském regionu jen 1 km od přehrady Orlík (koupání, rybaření).

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 2015

Prohlíželo 164 lidí

Jednoduše zařízená chata na neoploceném pozemku (bazén, posezení, ohniště) v rekreační oblasti u lesa jen 700 m od přehrady Orlík (koupání, vodní sporty, rybaření). Cykloturistika.

1 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 1009a

Prohlíželo 236 lidí

Jednoduše zařízená chatka na neoploceném pozemku (bazén, posezení, ohniště) v rekreační oblasti u lesa jen 700 m od přehrady Orlík (koupání, vodní sporty, rybaření). Cykloturistika.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 1009b

Prohlíželo 188 lidí

Rezervováno včera

Velmi pěkná chalupa k pronájmu s obytnou kuchyní (kachlová pec) v oplocené zahradě (bazén, stolní tenis, posezení, gril) v malebné lokalitě na kraji malé vesničky jen 2 km od Orlické přehrady.

2 ložnice / max 8 osob
číslo chalupy: 1616

Prohlíželo 96 lidí

Stylová kvalitně zařízená chalupa k pronájmu se zahradou (zapuštěný bazén, stolní tenis, pergola, krb, dětský koutek) a wellness (vířivka, sauna) leží na okraji malé osady jen 4 km od přehrady Orlík.

4 ložnice / max 10 osob
číslo chalupy: 1218

Akceptované poukázky a asociace