Zobrazit na mapě

Rozhledna Kupa u Jestřebic

Rozhledna na vršku Kupa u vesnice Jestřebice byla postavena teprve nedávno.

Její slavnostní otevření bylo na Silvestra roku 2009 u příležitosti turistického pochodu. Výška rozhledny je třináct metrů, má čtyři patra a je ze dřeva. Po vystoupání na rozhlednu se turistům otevře překrásný výhled na Táborsko, Písecké a Protivínské hory, Českou Sibiř a Blanský les.

Otevřeno je po celý rok a vstup je volný. K rozhledně se dá bezproblémově dojet autem. Lepší však je ponechat auto v Jestřebici nebo v nedalekém městečku Bernartice a pohodovou procházkou dojít až k rozhledně.

Fotogalerie - Rozhledna Kupa u Jestřebic

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Rozhledna Kupa u Jestřebic je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Rozhledna Kupa u Jestřebic je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Prohlíželo 109 lidí

Pěkně zařízená chalupa v oploceném dvoře (posezení, krb, zahradní kuchyňka) v malé obci jen 6 km od Orlické přehrady (koupání, vodní sporty, rybaření). Okolí je ideální k cykloturistice.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chalupy: 1217

Prohlíželo 246 lidí

Malá útulná chatka k pronájmu s podkrovím v oplocené zahradě (zapuštěný bazén, pergola, krb) leží na okraji osady v malebném jihočeském regionu jen 1 km od přehrady Orlík (koupání, rybaření).

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 2015

Prohlíželo 96 lidí

Jednoduše zařízená vesnická chalupa k pronájmu s oploceným dvorem (zahradní nábytek) leží v malé jihočeské obci nedaleko Orlické přehrady (přírodní koupání, vodní sporty, rybaření).

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chalupy: 1856

Prohlíželo 93 lidí

Jednoduše zařízená chata na neoploceném pozemku (bazén, posezení, ohniště) v rekreační oblasti u lesa jen 700 m od přehrady Orlík (koupání, vodní sporty, rybaření). Cykloturistika.

1 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 1009a

Rezervováno 25. 7.

Jednoduše zařízená chatka na neoploceném pozemku (bazén, posezení, ohniště) v rekreační oblasti u lesa jen 700 m od přehrady Orlík (koupání, vodní sporty, rybaření). Cykloturistika.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 1009b

Prohlíželo 108 lidí

Velmi pěkná chalupa k pronájmu s obytnou kuchyní (kachlová pec) v oplocené zahradě (bazén, stolní tenis, posezení, gril) v malebné lokalitě na kraji malé vesničky jen 2 km od Orlické přehrady.

2 ložnice / max 8 osob
číslo chalupy: 1616

Stylová kvalitně zařízená chalupa se zahradou (zapuštěný bazén, stolní tenis, pergola, krb, dětský koutek) se nachází na kraji malé osady s výhledem do malebné krajiny jen 4 km od přehrady Orlík.

4 ložnice / max 10 osob
číslo chalupy: 1218

Stylová nadstandardně zařízená chalupa resp. zrekonstruovaný bývalý mlýn leží v oplocené zahradě (posezení, gril) v malebné rekreační oblasti přímo na břehu řeky Lužnice (koupání, rybaření).

4 ložnice / max 10 osob
číslo chalupy: 1170

Akceptované poukázky a asociace