Zobrazit na mapě

Rozhledna Kupa u Jestřebic

Rozhledna na vršku Kupa u vesnice Jestřebice byla postavena teprve nedávno.

Její slavnostní otevření bylo na Silvestra roku 2009 u příležitosti turistického pochodu. Výška rozhledny je třináct metrů, má čtyři patra a je ze dřeva. Po vystoupání na rozhlednu se turistům otevře překrásný výhled na Táborsko, Písecké a Protivínské hory, Českou Sibiř a Blanský les.

Otevřeno je po celý rok a vstup je volný. K rozhledně se dá bezproblémově dojet autem. Lepší však je ponechat auto v Jestřebici nebo v nedalekém městečku Bernartice a pohodovou procházkou dojít až k rozhledně.

Fotogalerie - Rozhledna Kupa u Jestřebic

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Rozhledna Kupa u Jestřebic je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Rozhledna Kupa u Jestřebic je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Dnes zobrazeno 65x

Pěkně zařízená chalupa v oploceném dvoře (posezení, krb, zahradní kuchyňka) v malé obci jen 6 km od Orlické přehrady (koupání, vodní sporty, rybaření). Okolí je ideální k cykloturistice.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chalupy: 1217

Prohlíželo 115 lidí

Velmi pěkně zařízený prázdninový dům k pronájmu leží ve velké oplocené zahradě (zapuštěný bazén, terasa s posezením, zahradní krb) v tiché ulici na okraji jihočeské obce. Ideální k cykloturistice.

4 ložnice / max 11 osob
číslo chalupy: 2204

Dnes zobrazeno 16x

Zrekonstruovaná pěkně zařízená chalupa k pronájmu s oploceným dvorem (terasa s posezením, gril, ohniště) leží na okraji obce jen 2 km od Orlické přehrady (koupání, vodní sporty, rybaření).

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chalupy: 2208

Dnes zobrazeno 22x

Rezervováno 6. 2.

Malá útulná chatka k pronájmu s podkrovím v oplocené zahradě (zapuštěný bazén, pergola, krb) leží na okraji osady v malebném jihočeském regionu jen 1,5 km od přehrady Orlík (koupání, rybaření).

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 2015

Dnes zobrazeno 9x

Jednoduše zařízená chata na neoploceném pozemku (bazén, posezení, ohniště) v rekreační oblasti u lesa jen 700 m od přehrady Orlík (koupání, vodní sporty, rybaření). Cykloturistika.

1 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 1009a

Dnes zobrazeno 10x

Jednoduše zařízená chatka na neoploceném pozemku (bazén, posezení, ohniště) v rekreační oblasti u lesa jen 700 m od přehrady Orlík (koupání, vodní sporty, rybaření). Cykloturistika.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 1009b

Prohlíželo 148 lidí

Stylová kvalitně zařízená chalupa k pronájmu se zahradou (zapuštěný bazén, stolní tenis, pergola, krb, dětský koutek) a wellness (vířivka, sauna) leží na okraji malé osady jen 4 km od přehrady Orlík.

4 ložnice / max 10 osob
číslo chalupy: 1218

Stylová nadstandardně zařízená chalupa resp. zrekonstruovaný bývalý mlýn leží v oplocené zahradě (posezení, gril) v malebné rekreační oblasti přímo na břehu řeky Lužnice (koupání, rybaření).

4 ložnice / max 10 osob
číslo chalupy: 1170

Akceptované poukázky a asociace