Chalupa Uhlíře

2 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 9 osob
Trampolína na zahradě
Sauna
Číslo chalupy: 1225

Rodinná dovolená


Pronájem chalupy Uhlíře - podrobný popis

Pěkně zařízená 3-pokojová chalupa (60 m2) pro 8 až 9 osob v malé obci u cesty. Vstup přes terasu. V průchozí kuchyni (15 m2) je k dispozici el. sporák (4-plotýnková sklokeramická deska, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, el. konvice a kachlová krbová kamna. Obytný pokoj (14 m2) je vybaven gaučem (přistýlka pro 1 osobu), jídelním koutem a krbovými kamny. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 30 l (rychlý ohřev). Z kuchyně vedou příkřejší schody do podkroví, kde se nacházejí 2 ložnice: 1/ otevřená (10 m2) se 4 lůžky a TV a 2/ (15 m2) se 2 lůžky a dvojlůžkem. Vytápění: dřevem v kamnech a el. přímotopy. Nekuřácký objekt. Na neoploceném pozemku (300 m2) se nachází částečně zastřešená terasa s venkovním posezením a zahradním krbem. Z terasy se pozemek svažuje (příkřejší přírodní schody) k potůčku, na kterém je vytvořeno jezírko. Dále je k dispozici nafukovací bazén (průměr 2 m, provoz v červenci a srpnu), infrasauna pro 2 osoby, malá trampolína, velká trampolína (průměr 3 m, společná se sousední chalupou), ohniště, pískoviště a houpačka. Neoplocené parkování. Cesta před chalupou není frekventovaná.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Kruhový nadzemní bazén (průměr 2 m).
Trampolína na zahradě Malá trampolína + velká trampolína (průměr 3 m, společná se sousední chalupou).
Sauna Infrasauna pro 2 osoby.
Les u objektu Les je od chalupy vzdálen asi 100 m.
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4-plotýnková sklokeramická deska, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Povlečení za poplatek 100,-Kč/lůžko/výměna.
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Lázních Bělohrad (4 km)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení je možno zapůjčit za popl. 100,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. Paušální poplatek za vodu 150,-Kč/týden. Poplatek za dřevo. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden. Závěrečný úklid 500,-Kč neuvede-li klient objekt při odjezdu do původního stavu.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Uhlíře je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Uhlíře

Vesnička Uhlíře leží v pěkné lokalitě na rozhraní dvou turistických oblastí - Podkrkonoší a Českého ráje cca. 4 km severně od Lázní Bělohrad. Okolí nabízí výborné podmínky k cykloturistice, vycházkám do přírody nebo k výletům za okolními hrady a památkami. Koupání na koupališti v Pecce (4 km), na vodní nádrži Jahodnice (7 km) nebo v aquaparku v Jičíně (18 km). Krytý bazén, tenisové kurty, minigolf a sauna v Lázních Bělohrad (4 km). Posilovna v Nové Pace (5 km). Jízda na koni ve Staré Pace (8 km). Restaurace a nákupy v Lázních Bělohrad (4 km). Turistické cíle: Lázně Bělohrad (lázeňský areál, památník K. V. Raise), Pecka (hrad), Nová Paka (Muzeum drahých kamenů), Vidochov (rozhledna Kozinec), Kumburk (zřícenina hradu), Miletín (Muzeum českého amatérského divadla, Památník a naučná stezka z 10 zastaveními spisovatele Karla Jaromíra Erbena), Hořice (Sochařský park), Dvůr Králové nad Labem (Safaripark), Kuks (barokní špitál se sochami od M. B. Brauna), Zvičina (známý turistický cíl okolí s kostelem sv. Jana Nepomuckého), Jilemnice (Krkonošské muzeum), Vrchlabí (Krkonošské muzeum), Jičín (Regionální muzeum ve zdejším zámku, letohrádek Valdštejnská lodžie, Valdická brána, rozhledna Milohlídka, Rumcajsova ševcovna), CHKO Český ráj (skalní města – např. Prachovské skály, Hruboskalsko, zříceniny hradů – např. Trosky, Valdštejn, zámky – např. Dětenice, Humprecht, Sychrov), Krkonoše.

Lázně v okolí

Lázně Bělohrad (4 km): léčba nervových onemocnění, onemocnění pohybového ústrojí a stavů po popáleninách.

Lyžování v okolí

Malé lyžařské vleky v Pecce (4 km) a v Nové Pace (5 km). Krkonošská lyžařská střediska jsou vzdáleny 27 – 50 km.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Uhlíře

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na koupališti v Pecce (4 km), na vodní nádrži Jahodnice (7 km) nebo v aquaparku v Jičíně (18 km).
Lázně v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v Lázních Bělohrad (4 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Nové Pace (5 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Uhlíře: Chalupa Východní Čechy, Chalupa Krkonoše, Chalupa Vysočina.


Dotazy k pronájmu chalupy Uhlíře Položit dotaz

Vloženo: 18.12.2014

Dobrý den, je možné u Vás rezervovat a uhradit silvestrovský pobyt v délce 7 dní (v plné ceně za celý objekt), ale ve skutečnosti využit ubytování pouze v délce 4 dní (např. od 30.12.2014 do 02.01.2015)? Děkuji Vám za odpověď. Fátorová

Vážená paní Fátorová,

děkujeme Vám za Váš dotaz k chalupě 1225 Uhlíře.

Silvestrovský pobyt na dobu kratší než týden je při úhradě celotýdenního pobytu po dohodě s majitelem příslušného objektu většinou možný. Chalupa 1225 Uhlíře je aktuálně v silvestrovkém termínu bohužel již obsazena. Pobyt Vám tedy nemůžeme nabídnout.

Pokud byste měla zájem o jiný objekt, kontaktutje nás prosím na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.

S pozdravem
 

DDS TOUR s.r.o.
Josefská 425/25, CZ - 602 00 BRNO
pobočka - Vídeňská 91, 656 05 BRNO
Tel.: 00420-542 215 662-3
F
ax: 00420-542 210 837
E-Mail:info@ddsbrno.cz
www.chaty-chalupy-dds.cz


  

Vloženo: 1.7.2012

PROSÍM VÁS MOHU SE ZEPTAT NA TERMÍN OD 28.7 DO 4.8.2012 DĚKUJI MOC VRNÁKOVÁ
Vážená paní Vrnáková, děkujeme Vám za Váš zájem o chalupu 1225 Uhlíře. Chalupa je bohužel ve Vámi požadovaném termínu od 28.7. do 4.8.2012 obsazena. Děkujeme za pochopení.
Zobrazit všechny dotazy


Seznam turistických cílů v okolí chalupy Uhlíře Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace