Chalupa Uhlíře

2 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 8 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 1227

Pronájem chalupy Uhlíře - podrobný popis

Útulná 3-pokojová chalupa (60 m2) pro 8 osob v malé obci. Vstup do kuchyně (13 m2), ve které je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice, jídelní kout a sprchový kout. Obytný pokoj (16 m2) je vybaven 2 gauči (možnost spaní 2 osoby), krbovými kamny a TV. Koupelna se sprchovým koutem a WC. Z obytného pokoje se vstupuje po příkřejších schodech do podkroví, kde se nachází 2 samostatné ložnice 1/ (8 m2) se 2 lůžky a 2/ (20 m2) se 2 lůžky, dvojlůžkem a kamny; vstup na balkon. Vytápění dřevem v kamnech. Nekuřácký objekt. Na neoploceném pozemku (200 m2) se nachází nafukovací bazén (průměr 2 m, provoz červenec a srpen), terasa se zahradním nábytkem, pergola s venkovním posezením, zahradní krb, ohniště a malé jezírko na protékajícím potůčku. Přes potůček vede malý most a dále schody do stráně, kde se nachází lavička s výhledem na chalupu. Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Nadzemní kruhový bazén (průměr 2 m).
Les u objektu Les je od chalupy vzdálen asi 100 m.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Povlečení za poplatek 100,-Kč/lůžko/výměna.
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Lázních Bělohrad (4 km)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení je možno zapůjčit za popl. 100,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. Paušální poplatek za vodu 150,-Kč/týden. Poplatek za dřevo. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden. Závěrečný úklid 500,-Kč neuvede-li klient objekt při odjezdu do původního stavu.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Uhlíře je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Uhlíře

Vesnička Uhlíře leží v pěkné lokalitě na rozhraní dvou turistických oblastí - Podkrkonoší a Českého ráje cca. 4 km severně od Lázní Bělohrad. Okolí nabízí výborné podmínky k cykloturistice, vycházkám do přírody nebo k výletům za okolními hrady a památkami. Koupání na koupališti v Pecce (4 km), na vodní nádrži Jahodnice (7 km) nebo v aquaparku v Jičíně (18 km). Krytý bazén, tenisové kurty, minigolf a sauna v Lázních Bělohrad (4 km). Posilovna v Nové Pace (5 km). Jízda na koni ve Staré Pace (8 km). Restaurace a nákupy v Lázních Bělohrad (4 km). Turistické cíle: Lázně Bělohrad (lázeňský areál, památník K. V. Raise), Pecka (hrad), Nová Paka (Muzeum drahých kamenů), Vidochov (rozhledna Kozinec), Kumburk (zřícenina hradu), Miletín (Muzeum českého amatérského divadla, Památník a naučná stezka z 10 zastaveními spisovatele Karla Jaromíra Erbena), Hořice (Sochařský park), Dvůr Králové nad Labem (Safaripark), Kuks (barokní špitál se sochami od M. B. Brauna), Zvičina (známý turistický cíl okolí s kostelem sv. Jana Nepomuckého), Jilemnice (Krkonošské muzeum), Vrchlabí (Krkonošské muzeum), Jičín (Regionální muzeum ve zdejším zámku, letohrádek Valdštejnská lodžie, Valdická brána, rozhledna Milohlídka, Rumcajsova ševcovna), CHKO Český ráj (skalní města – např. Prachovské skály, Hruboskalsko, zříceniny hradů – např. Trosky, Valdštejn, zámky – např. Dětenice, Humprecht, Sychrov), Krkonoše.

Lázně v okolí

Lázně Bělohrad (4 km): léčba nervových onemocnění, onemocnění pohybového ústrojí a stavů po popáleninách.

Lyžování v okolí

Malé lyžařské vleky v Pecce (4 km) a v Nové Pace (5 km). Krkonošská lyžařská střediska jsou vzdáleny 27 – 50 km.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Uhlíře

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na koupališti v Pecce (4 km), na vodní nádrži Jahodnice (7 km) nebo v aquaparku v Jičíně (18 km).
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni ve Staré Pace (8 km)
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v Lázních Bělohrad (4 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Nové Pace (5 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Uhlíře: Chalupa Východní Čechy, Chalupa Krkonoše, Chalupa Vysočina.


Dotazy k pronájmu chalupy Uhlíře Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Uhlíře nejsou zatím žádné dotazy.


Seznam turistických cílů v okolí chalupy Uhlíře Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace