Chalupa Stará Ves u Rýmařova

3 ložnice
Domácí zvíře
Lyžování v okolí
Maximálně pro 10 osob
Internet v objektu - wifi
Oplocení zahrady
Číslo chalupy: 1542

Skvělá cena

Rodinná dovolená

Novinka 2015

Chata na víkend


Pronájem chalupy Stará Ves u Rýmařova - podrobný popis

Stylově zrekonstruovaná velmi pěkná 5-pokojová chalupa (150 m2) k pronájmu pro max. 10 osob v nevelké obci u silnice. Chodba. Moderní obytný pokoj (30 m2) je vybaven sedací soupravou, stolem, 4 židlemi a TV+SAT. V plně vybavené kuchyni je k dispozici kombinovaný sporák (4 hořáky, el. trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, toustovač, el. konvice, jídelní kout a rádio. V přízemí chalupy se dále nachází krbovna (malá místnost s posezením u krbu), samostatné WC a 2 koupelny: 1/ se sprchovým koutem a 2/ s vanou a pračkou (snížená futra při vstupu do 2. koupelny) – bojler 160 l. Z chodby pak vede schodiště do podkroví, kde se nacházejí 3 samostatné ložnice: 1/ (28 m2) se 2 dvojlůžky (šířka 160 cm) a TV+SAT, 2/ (8 m2) se 2 lůžky a 3/ (28 m2) se 2 dvojlůžky (šířka 160 cm) a TV+SAT. V objektu je zaveden internet (WI-FI). Centrální el. topení. Nekuřácký objekt. Na oplocené zahradě (400 m2) je pro hosty k dispozici pergola s venkovním posezením, další kryté venkovní posezení, 2x přenosný gril a ohniště. Ze zahrady je přístupná také technická přístavba chalupy, kde je umístěna sauna pro 4 osoby s malou odpočívárnou, sprchovým koutem a WC. Při využití sauny se účtuje za spotřebu el. energie (7,-Kč/kWh). Možnost úschovy jízdních kol. Parkování: 1 garáž, 1 oplocené parkovací místo, ostatní parkovací místa neoplocená.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Internet v objektu - wifi Ano
Oplocení zahrady Ano
Sauna Sauna pro 4 osoby s malou odpočívárnou.
Les u objektu Les je od chalupy vzdálen cca. 1 km.
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně Kombinovaný sporák (4 hořáky, el. trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Garáž 1 garáž.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Povlečení za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.
Pračka Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,1 km).

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení je možno pronajmout za poplatek na místě 50,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 12,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Stará Ves u Rýmařova je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici  víkendové pobyty na podzim 2023. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy v říjnu a v listopadu nebo přes prosincový advent. S předstihem si tak můžete objednat např. atraktivní podzimní prodloužený víkend v období podzimních prázdnin v říjnu (26.10. - 29.10.2023).

Chalupa  Stará Ves u Rýmařova je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 2 750,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chalupa Stará Ves u Rýmařova

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chalupy Stará Ves u Rýmařova

 • Obec Stará Ves u Rýmařova leží v CHKO Jeseníky cca. 3 km severozápadně od Rýmařova (cca. 20 km západně od Bruntálu) a cca. 20 km jižně od nejvyšší hory Jeseníků Pradědu. Hornatý terén Jeseníků je ideálním místem pro aktivní dovolenou (turistika, horská cykloturistika, lyžování, …). Koupání v Rýmařově (3 km) (přírodní koupaliště a aquacentrum) nebo v Bruntále (22 km) (koupaliště a aquacentrum). Tenisové kurty v místě (0,2 km). Posilovna v Rýmařově (3 km). Jízda na koni ve Stříbrných Horách (6 km). Restaurace (0,1 km), nákupy (0,2 km) v místě.

Turistické cíle:

 • Jeseníky (Praděd – 1491 m n. m., vodopády Bílé Opavy, Petrovy kameny, Velký Kotel, Rešovské vodopády, Rejvíz, Keprník, Šerák),
 • Nová Ves (rozhledna),
 • Malá Morávka (Kapličkový vrch),
 • Karlova Studánka (lázeňský areál),
 • Bruntál (zámek, přírodní rezervace Uhlířský vrch s poutním kostelem Pany Marie Pomocné),
 • přehrada Slezská Harta (koupání, vodní sporty, rybaření),
 • Sovinec (hrad),
 • Rabštejn (zřícenina hradu),
 • Šternberk (hrad),
 • Velké Losiny (zámek, lázeňský areál s termálním koupalištěm, ruční papírna – technická památka),
 • Dlouhé Stráně (přečerpávací a vodní elektrárna),
 • Jeseník (areál Priessnitzových lázní),
 • krasové jeskyně Na Špičáku a Na Pomezí.

Lyžování v okolí

 • 200 m od chalupy se nachází východisko lyžařských stop.
 • Stará Ves (2 km): 2 vleky, délka sjezdovek 1,1 km, náročnost lehká, umělé zasněžování, večerní osvětlení, lyžařská škola.
 • Avalanche (11 km) (700 m. n. m.): 1 lanovka, 2 vleky, náročnost lehká, délka sjezdovek 1,6 km, umělé zasněžování, snowboarding, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis, bobování a sáňkování.
 • Karlov pod Pradědem (16 km) (700 – 940 m. n. m.): 3 lanovky, 6 vleků, délka sjezdovek: 9,2 km, všechny stupně obtížnosti, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.
 • Praděd (25 km) (1235 – 1445 m. n. m.): 6 vleků, délka sjezdovek: 4,2 km, všechny stupně obtížnosti, večerní lyžování, snowboarding, 44 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Lázně v okolí

 • Karlova Studánka (21 km): léčba dýchacích cest, srdečních a cévních chorob; vynikající čisté klima.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Stará Ves u Rýmařova

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Jeseníky jsou oblíbeným cílem cykloturistů. Přímo přes Starou Ves u Rýmařova vedou cyklostezky č. 6077 (směr Karlov pod Pradědem) a č. 6143 (směr horské sedlo Skřítek).
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání v Rýmařově (3 km) (přírodní koupaliště a aquacentrum) nebo v Bruntále (22 km) (koupaliště a aquacentrum).
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni ve Stříbrných Horách (6 km).
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (0,2 km).
Posilovna v okolí Posilovna v Rýmařově (3 km).

Dotazy k pronájmu chalupy Stará Ves u Rýmařova Položit dotaz

Vloženo: 29.2.2016

Dobrý den, prosím o informaci, zdamáte volný termín 6.-13.8.2016. Děkuji.

Vážená paní Hrzalová,

děkujeme Vám za Váš dotaz k pronájmu chalupy 1542 Stará Ves u Rýmařova. Ano, termín 6.8. - 13.8.2016 je předběžně volný. Cena činí 13.363,-Kč + poplatky na místě: rekreační poplatek 12,-Kč/osoba/den, vratná kauce 2000,-Kč, spotřeba el. energie, poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

V případě dalších dotazů nebo zájmu o rezervaci nás kontaktujte nejlépe prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin. Rezervaci si můžete zadat také online přes rezervační formulář na našich webových stránkách - rezervační formulář, volné termíny a ceník chalupy 1542 Stará Ves u Rýmařova.Seznam turistických cílů v okolí chalupy Stará Ves u Rýmařova Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace