Apartmán Šediviny

2 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 5 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo apartmánu: 1160

Prodloužený víkend


Pronájem apartmánu Šediviny - podrobný popis

Samostatný pěkně zařízený 3-pokojový apartmán (70 m2) pro 5 osob v přízemí chalupy na kraji obce nedaleko lesa. Samostatný vchod. Veranda. Chodba. V průchozí kuchyňce (10 m2) je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, topinkovač a el. konvice. Obytný pokoj (26 m2) je vybaven sedací soupravou, jídelním koutem, TV+SAT a Hi-Fi věží; vstup na terasu. 2 ložnice: 1/ (15 m2) se 3 lůžky a 2/ (12 m2) se 2 lůžky. Koupelna se sprchovým koutem – bojler 220 l. Samostatné WC. Centrální vytápění. Nekuřácký objekt. Na udržovaném šlechtěném neoploceném pozemku (1000 m2) je k dispozici terasa s venkovním posezením a zahradním krbem a jezírko se pstruhy (možnost chycení pstruha za poplatek). Pozemek je spoluužíván s majitelem, který obývá samostatnou část chalupy se samostatným vchodem. Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Ne
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, topinkovač a el. konvice.
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Kounově (3 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování apartmánu Šediviny je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem apartmánu poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem apartmánu je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí apartmánu Šediviny

Obec Šediviny je umístěna v pěkné hornaté krajině Orlických hor na trase mezi Dobruškou a Deštným v Orlických horách. Nejen okolí Šedivin ale celé Orlické hory nabízejí kvalitní podmínky pro turistiku, cykloturistiku a houbaření. Koupání na koupališti v Dobrušce (11 km) nebo na přehradní nádrži Rozkoš (28 km), zde také možnost vodních sportů a rybaření. Krytý bazén, tenisové kurty a posilovna v Dobrušce (11 km). Jízda na koni v Deštném v Orlických horách (5 km). Nákupy v Deštném v Orl. horách (5 km), restaurace v Kounově (3 m). Turistické cíle: Orlické hory (Velká Deštná, Bukačka, naučná stezka Zemská Brána), Nové Město nad Metují (zámek, štítové domy na náměstí), Dobrošov (pevnost z 2. světové války, rozhledna), Náchod (zámek), Babiččino údolí u Ratibořic, Jaroměř (pevnost Josefov), Kuks (barokní špitál se sochami M. Brauna), Opočno (zámek), Častolovice (zámek), Doudleby nad Orlicí (zámek), Potštejn (zřícenina hradu), Litice (hrad), Hronov (muzeum spisovatele Aloise Jiráska).

Lyžování v okolí

Deštné v Orl. horách (5 km) (610 - 850 m. n. m.): 1 lanovka, 10 vleků, délka sjezdovek: 4,9 km, všechny stupně náročnosti, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 69,5 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí apartmánu Šediviny

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupaliště v Dobrušce (11 km), rekreační nádrž Rozkoš (28 km)
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Deštném v Orlických horách (5 km)
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v Dobrušce (11 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Dobrušce (11 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Apartmán Šediviny: Apartmán Východní Čechy, Apartmán Orlické hory, Apartmán Vysočina.


Dotazy k pronájmu apartmánu Šediviny Položit dotaz

  • K pronájmu apartmánu Šediviny nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace