Chata Rusava

1 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 6 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 1360

Novinka 2013

Chata na víkend


Pronájem chaty Rusava - podrobný popis

Jednoduše zařízená 2-pokojová chata (40 m2) pro 4 až 6 osob v chatové osadě v pěkné lokalitě u lesa. Veranda. Předsíňka. Obytný pokoj (18 m2) je vybaven sedacím koutem (2 rozkládací gauče pro 1 osobu), jídelním koutem, opticky odděleným lůžkem, krbem a TV. V kuchyňce (6 m2) je k dispozici 4-plotýnková el. plotna, lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. Z předsíňky vedou příkré schody do otevřené podkrovní ložnice (15 m2) se 3 lůžky a kamny; vstup na balkon. Koupelna s vanou a WC – bojler 80 l. Koupelna je přístupna zvenku přes garáž. El. přímotopy. Nekuřácký objekt. Na zahradě (400 m2), která je částečně od okolí chráněna hustým živým plotem, se nachází pergola se zahradním nábytkem a ohniště. Možnost úschovy jízdních kol v garáži. Parkování před chatou za závorou.

Domácí zvíře Ne
Les u objektu Ano
Krb Ano
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,4 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Rusava je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici víkendové pobyty na jaře 2024. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy v období od dubna do poloviny června. Objednávat tak již lze např. pronájem chaty na Velikonoce 2024.

S předstihem si můžete plánovat i víkendový pobyt na chatě na podzim 2024.

Chata  Rusava je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 1 700,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chata Rusava

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chaty Rusava

Turistická obec Rusava leží v západní části Hostýnských vrchů cca. 7 km jižně od Bystřice pod Hostýnem (cca. 20 km severně od Zlína). Zvlněná krajina Hostýnských vrchů, které později přecházejí ve Vsetínské vrchy a Beskydy, je vhodná pro turisty, cykloturisty (znáčená síť cyklostezek) i pro ty, kteří rádi poznávají historické pamětihodnosti. Koupaliště s tobogánem a tenisové kurty v místě (2 km). Restaurace (0,4 km) a nákupy (2,5 km) v místě. Turistické cíle: Hostýnské vrchy (horské túry na Ondřejovsko, Obřany, Hostýn - poutní místo s kostelem P. Marie, Kelčský Javorník, Tesák, Troják), Bystřice pod Hostýnem (zámek), Rymice (skanzen výhodní Hané), Teplice nad Bečvou (Zbrašovské aragonitové jeskyně, Hranická propast, lázeňský areál), Helfštýn (hrad), Lešná (Zoo a zámek), Lukov (hrad), Zlín (Obuvnické muzeum), Štípa (poutní kostel), Vizovice (zámek, výroba pálených lihovin Jelínek), Malenovice (hrad), Rožnov pod Radhoštěm (Valašské muzeum v přírodě – skanzen), Beskydy (Pustevny, Radhošť), Kroměříž (zámek a zámecký park – památka UNESCO), Luhačovice (lázeňská kolonáda, Jurkovičův dům, léčivé prameny Vincentka a Otovka).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Rusava

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupaliště s tobogánem v místě (2 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (2 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Bystřici pod Hostýnem (8 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Rusava: Chata Severní Morava, Chata Hostýnské vrchy, Chata , Chata Jihočeský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Rusava Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Rusava nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace