Chalupa Rožnov pod Radhoštěm

4 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 13 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 0116

Pronájem chalupy Rožnov pod Radhoštěm - podrobný popis

5-pokojový zrekonstruovaný dům (140 m2) nabízí ubytování pro 13 osob v oplocené zahradě (600 m2). Chodba. Hala s posezením. Přízemí: 3 ložnice: 1/ průchozí (22 m2) s TV, jídelním koutem, křesly a 2 lůžky. 2/ (9 m2) s 2 lůžky a 3/ (22 m2) s 3 lůžky. Kuchyňka s el. 2-plotýnkovým vařičem, el. konvicí a ledničkou. Koupelna se sprchovým koutem. Samostatné WC. Horní patro: průchozí obývací místnost (40 m2) se 4 lůžky, kuchyňským, jídelním a sedacím koutem a TV+SAT. Kuchyňský kout je vybaven el. 2-plotýnkovým vařičem, ledničkou a el. konvicí. 2-lůžková ložnice (14 m2). Koupelna se sprchovým koutem a WC. V ceně ubytování je oplocené parkování.

Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady pletivo
Les u objektu Les je od chalupy vzdálen asi 1 km.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Ručníky, utěrky s sebou. Povlečení je v ceně pobytu.

Příjezd/Odjezd

16 -19 h. / 8 - 10 h.


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Rožnov pod Radhoštěm je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Rožnov pod Radhoštěm

Rožnov pod Radhoštěm - centrum Moravskoslezských Beskyd – a jeho okolí nabízí ubytovaným nespočet možností k turistice, cykloturistice a k poznávání historických pamětihodností. Koupaliště, tenisové kurty, minigolf, rybaření (0,2-0,3 km), jízda na koni, krytý bazén a sauna (1,5 km) v místě. Restaurace (bowling) (0,1 km), nákupy (0,3 km) v místě. Turistické cíle: Valašské muzeum v přírodě, horské středisko Pustevny, památná hora Radhošť se sochou pohanského boha Radegasta, skokanské můstky ve Frenštátě pod Radhoštěm, zřícenina Hradu Hukvaldy, Technické muzeum Tatra v Kopřivnici, lidová architektura a hradní věž Trúba ve Štramberku.

Lyžování v okolí

Pustevny (16 km) (620 – 1095 m. n. m.): .): 1 lanovka, 4 vleků, délka sjezdovek: 8,2 km, náročnost lehká až těžká, umělé zasněžování, snowboarding, 53 km udržovaných běžeckých tratí lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Rožnov pod Radhoštěm

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Rožnov pod Radhoštěm: Chalupa Severní Morava, Chalupa Beskydy, Chalupa Jihočeský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Rožnov pod Radhoštěm 17× Položit dotaz

Vloženo: 17.10.2012

Dobrý den chtěla bych se zeptat zda pronajímáte tuto chatu na Silvestra, jaká je její cena a zda by byl možný termín od 28.2.2012 do 2.1.2013
3
Vážená paní Macková,


děkujeme Vám za Váš zájem o chalupu 0116 Rožnov pod Radhoštěm.


Chalupu 0116 Rožnov pod Radhoštěm nabízíme i na Silvestra, termín je předběžně volný. V hlavní zimní sezóně nabízíme na všech objektech pouze týdenní pobyty (zpravidla od soboty do soboty, o posunutí zahájení pobytu na jiný den můžeme požádat majitele objektu), popř.zkrácený pobyt za cenu týdenního.
Cena: 23.100,- Kč/objekt/7 nocí. Poplatky na místě: Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.


V případě Vašeho zájmu o objednání pobytu nás prosím kontaktujte na bezplatné lince 800 101 127 či e-mailem.

Vloženo: 3.1.2012


Dobrý den, dovoluji se Vás dotázat,zda-li je m
možné objednat pobyt na prodloužený víkend dubne resp.květnu.to zn. 3-4 noci. Dále zda je možný pes,velice čistitný.Děkuji za odpověď.
Vážený pane Špiřík,


děkujeme Vám za dotaz na chalupu Rožnov p. Radhoštěm č. 0116.
Tato chalupa je standardně pronajímána na týdenní pobyty.
Ubytování se psem u tohoto objektu není možné.

Pokud nám sdělíte Vaše požadavky (počet osob, termín, lokalita apod.), pošleme Vám nabídku chat a chalup,
u kterých je možný pobyt se psem.

Kontaktovat nás můžete telefonicky na 800 101 127 nebo e-mailem.

Zobrazit všechny dotazySouvisející objekty

Akceptované poukázky a asociace