Zobrazit na mapě

Expozice Život v korunách stromů - naučná stezka Beskydské nebe

Expozice Život v korunách stromů je součástí naučné stezky Beskydské nebe nacházející se na pomezí Frenštátu pod Radhoštěm a Trojanovic v lokalitě Horečky a zaujme zejména rodiny dětmi.

Expozice Život v korunách stromů představuje téměř stometrová lávka, po níž turisté mohou pozorovat okolní přírodu a ptačí život až z výšky 16 metrů. Návštěvníci narazí na 6 informačních zastávek, kde se mohou seznámit s životem ptačích obyvatel okolních korun stromů. Konstrukce se nachází na Horečkách v blízkosti divadelního amfiteátru a skokanského areálu Jiřího Rašky. Stezka je přístupná celoročně, lávka s expozicí je přístupná pouze v letní sezóně.

Dalšími zastaveními naučné stezky Beskydské nebe jsou např. kaplička Strážkyně Beskyd, kaplička Pany Marie Lurdské nebo Mařenčina studánka.

 

Fotogalerie - Expozice Život v korunách stromů - naučná stezka Beskydské nebe

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Expozice Život v korunách stromů - naučná stezka Beskydské nebe je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Expozice Život v korunách stromů - naučná stezka Beskydské nebe je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Retro chalupa k pronájmu se stylově zrekonstruovaným interiérem a oplocenou zahrádkou (bazén, posezení, gril, ohniště) leží v turisticky zajímavé oblasti Beskyd jen 4,5 km od lanovky na Pustevny.

3 ložnice / max 8 osob
číslo chalupy: 2180

Moderní rekreační dům k pronájmu s prostornou obytnou místností, terasou (zahradní nábytek, gril) a neoplocenou zahradou leží v turisticky přitažlivé oblasti Beskyd jen 4,5 km od lanovky na Pustevny.

3 ložnice / max 7 osob
číslo chalupy: 2233

Prohlíželo 258 lidí

Rezervováno 30. 1.

Prostorná kvalitně zařízená chalupa resp. zcela samostatná podkrovní část chalupy se samostatným vchodem s velkou neoplocenou zahradou (pergola, posezení, ohniště, hřiště) v okrajové části obce.

6 ložnic / max 23 osob
číslo chalupy: 1628

Velmi pěkná chata s wellness místností (whirpool, infrasauna) na neoplocené zahradě (bazén, posezení, krb, trampolína, dětský koutek) v malé chatové osadě u lesa jen 1,5 km od lanovky na Pustevny.

2 ložnice / max 9 osob
číslo chaty: 1354

Velmi pěkný samostatný apartmán v prvním patře penzionu leží v malebném horském prostředí ideálním k turistice jen 1,5 km od lanovky na Pustevny a jen 0,8 km od lanového parku Tarzánie.

1 ložnice / max 5 osob
číslo apartmánu: 1748

Prohlíželo 95 lidí

Moderní chalupa k pronájmu leží na malebném místě v bývalém lomu na samotě na neoploceném pozemku (posezení, gril, ohniště) zcela na okraji města jen 1 km od koupaliště a jen 2 km od skanzenu.

3 ložnice / max 5 osob
číslo chalupy: 2286

Stylově a kvalitně zařízený rekreační dům k pronájmu se 2 terasami (posezení, gril) leží v historickém centru městečka Štramberk přímo pod hradní věží Štramberská trúba v malebné krajině Podbeskydí.

3 ložnice / max 10 osob
číslo chalupy: 2070

Pěkně zařízená chata k pronájmu s terasou (posezení) leží na neoploceném pozemku (ohniště) v chatové osadě u lesa na okraji obce s krásnými výhledy na beskydské panorama. Ideální k turistice.

0 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 2282

Akceptované poukázky a asociace